• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
@danciacik tak už bude tretí rok. Ja zase poznám mladé od 18 - 26 rokov najviac. A Spišský štvrtok je dosť veľká dedina.
14. apr 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculiatko88 to hej a oni tam už pár rôčkov len viac menej chodia ku rodičom, iba Ivko tam ešte býva.
14. apr 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, kde v PP je nejaký obchod s kočíkmi? Zhanam golfač. Poradte. Dakujeeeeem :slight_smile:
3. máj 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santerra No pri tescu best for baby,je tam najväcsi vyber a potom pri Vykriku a v meste v hrackarnach, no vyber o nicom :unamused:
3. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosííím kde v Pp dostanem kúpit teľacie mäsko ????
28. jún 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikad toto bude problém ja som raz našla v tesku sa mi zdá.
30. júl 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka dakujem, kazali mi prist v polke augusta do Diamondu v meste, tak uvidim ci bude :slight_smile:
30. júl 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, baby, uz par dni sa tu motam a luskam Vase prispevky na roznych forach ohladom porodu v KK a PP. Pochadzam od KE, no s priatelom by sme sa mali cochvila stahovat do KK, preto mi je popradsky region uplne neznamy. Vdaka Vam som uz ziskala aky-taky prehlad o porodniciach a ich lekaroch. Som sice este len v 15. tyzdni, ale chyba mi tu zivot, taky aky tu vytvorili baby zo silneho akcneho rocnika 2009. Najdu sa tu nejake tehulky? Tesim sa na Vas.
7. aug 2012 o 19:21  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Mamičky a tehuľky z Kežmarku a okolia, ktoré sa zaujímate o masáže bábätiek, v utorok 6.11. od 16.00 bude v Materskej škole na Možiarskej ulici kurz Babymasáž. Robí to vyškolená pani učiteľka Mgr.Anna Navalanyová v rámci projektu Dotyk rozpráva, je to bezplatné, tiež som dávnejšie bola so synčekom, fakt odporúčam. Mamičky masírujú cez oblečenie vlastné dieťatko, tehuľky dostanú bábiku V prípade záujmu sa treba prihlásiť mailom na: babymasaz@centrum.sk
27. okt 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, prosím Vás neviete mi poradiť niekoho z okolia PP alebo KK kto pečie torty? Ďakujem.
25. feb 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu2 ahoj v Poprade nás je požehnane :grinning:. Akú by si potrebovala?
2. mar 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem @danciacik, potrebovala som ju na dnes :slight_smile: nakoniec som zohnala vybornu tortu z Matejoviec.
3. mar 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee. Vedeli by ste mi prosim poradit ci je v PP nejaka soc. ubytovna pre rodiny? Dakujem.
14. júl 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,baby,chodi niektore vase dieta do Zaborskeho skolky? Moja teraz chodi do Kreativ,ale od noveho roka zvysuju poplatky,tak hladam statnu.
26. nov 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt neni nic take?? pomohlo by nam to, muz je iba na ubytovni pre jednotlivcov, pracuje totiz v nemocnici a vidime ho raz mesacne, na tie najmy nemame :(
12. jan 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nema niekto skusenosti s materskou skolkou v Hornom Smokovci?Je to ZS s materskou skolou.Ma neake rezenzie.mamicky poradte,ste spokojne?
23. feb 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby neviem ci vobec ma vyznam pisat ale za pokus nic nedam.Zaujimalo by ma ci tu nie je nejaka mamina ktorej dietatko prijali do MS zapade ale radsej by privitalii moznost navstevovat skolku na juhu konkretne pri vikriku na dostojevskeho??????
24. apr 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, chodi sem este niekto? Potrebovala by som radu ohladom ubytovania v Kezmarku... ak by som mohla poprosit o radu, dakujem. :slight_smile:
24. jún 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradte nejakeho dobreho zubara s prijatelnymi cenami. Nemyslim tym 5 eur. Ja chodim k Dr. Hudecovej a tam bezne odchadzam s tym ze platim 70 eur. Momentalne som na materskej a coskoro na rodicovskej a 70 eur je fakt vela. Mozete pisat aj sukromne do Ip. Hlavne taky zubar/ka ktori beru pacientov aktualne
21. feb 2015 o 18:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok