• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
na personalnom mi povedali ze oni to na socialke vybavia
25. nov 2009 o 09:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet na socialke ked ti vybavia tak s a neboj ak nie ,tak si pojdes sama pre tlaciva ohladom materskej ,vypises,podpises,a myslim ze aj zamestnavate potvrdzuje...uz si to presne nepamatam...ja ich niekde mam odlozene .....
25. nov 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko maminky,
Dancat, jaaj, mame rovnakym manzelov :grinning: . Ja celu noc vstavam k Janickovi, raz cumlik, raz mliecko, raz len pre istutu, ci som tam, a manzelmi dnes rano vravi, ze joooj, uz nikdy nedospime to co nam chyba :angry: :grinning: . A pritom mi minutku dozadu vravi, ze spal celu noc :angry: :grinning: .
Deticky vymyslaju hrozne, ked sa im niekde nechce ist :sweat_smile: .
Prajem dnes pekne posedenie, a vsetko pofodte, nech sme potom v duchu s Vami :wink: .
baby idem si umyt riady lebo mi je taka zima :( a asi uz aj zrobit cesto na pizzu ...
Ahoj Zdenus,tak aj vy si uzite pekny den... :wink:
25. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby veľmi pekne ďakujem za blahoželania :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja musím MM pochváliť, lebo mliečko a cumlíky dáva v noci zväčša on :confused:. Zvykli sme si tak, keď som ja v noci odsávala.
vinka - ďakujem za pozvanie. Škoda, že je to dnes, keď ideme na plaváreň :unamused: . Snáď nám to výjde na budúce niekedy pri vínku :stuck_out_tongue_closed_eyes: To, hej, najprv som chcela 3 deti, ale myslím, že mi budú stačiť aj 2 :sweat_smile:
dancat - dúfam, že Miško dnes bude bubať lepšie
25. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vichrica, vsetko naj naj naj k meninkam. Vcera som si este vravela, nezabudni napisat Katka a aha zabudla som :grinning: .
25. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa stava aj mne ze ked si to stale opakujem ze mam daco spravi samozrejme zabudnem :grinning:
25. nov 2009 o 09:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už sme doma.Tak doktor je fest dobrý,milý.No a musíme ísť vybrať mandlu,lebo že je obrovská.Alelen sme vošli a doky povedal,že aha ústa otvorené.Tak nám dal na výber.Alebo ambulantne by vybral 18,ale sa platí 100 eur :confused: Alebo do nemocky na 3 dni,tak uvidím sa pozhováram s mamkou a mužom,ale vyzerá to tak,že pôjdeme ležať do nemocky
25. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: oooooooooo tak to neprijemne.nechcela by som neznasam nemocnice
25. nov 2009 o 10:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vichrica vsetko naj ,nech sa ti splnia vsetky sny :wink:
25. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj aké ste akčné v písaní ked nemám čas.No aspon viem,že nebudem písať len vás čítať.Vivien trhá Damiánovi starý projekt ten ju asi dohluší ked sa vráti. :grinning:
25. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasné ja som začala písať a tu ani nohy. :frowning2: :frowning2:
25. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu stale. len som taka unavena ze sotva vidim napismenaka :grinning:
25. nov 2009 o 11:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka a kto to ma dnes asi všetko dobehnut k tebe?
25. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaky zoznam hosti tu vyves hehehe
25. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja taký asi nebude.Lebo zatial si mi potvrdila účasť ty a Vienesa. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak som ostala dosť smutná.No počítam,že príde aj Mirka ked to všetko spáchala. :grinning: :grinning: Ale už asi nikto.Možno ešte Adka a dosť.Som sklamaná fakt. :cry: :cry: :cry:
25. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja by som sa veľmi rada pridala ale nemôžem :frowning2: chcem isť s malym na očkovanie a zase na bytovy podnik :frowning2:
25. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aspon sama pojem tie koláče čo som si napiekla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Joj fajné su mnam.No už ked tu neprídete tak aspon vedzte,že sú fajnové. :grinning: :grinning: Ked to vy môžete zajtra a ja velmi nie lebo mám mužíčka zajtra doma.A to chcem sa venovať rodinke. :unamused: No idem sa sčlovečiť lebo idem do lekárne tak píšte niečo. :wink:
25. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A prečo na bytový podnik? :confused: No škoda.Moja ty mi už tak dlho slubuješ návštevu,že asi už prídeš len moje vnúčata okukať. :grinning:
25. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo od kedy tu byvame nam nejde radiator v kupelke už sme tam boli milion krat tak boli tu pozrieť asi zo 3razy ale nič s tym nespravili tak idem zase som zvedala kedy to spravia už ma strašne štvu.
Neboj určite pridem niekedy už isto už mi nebyva tak často zle tak určite sa ozvem a dojdem
25. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som tu.bola som na obed a teraz sa mi chce este viac spat :frowning2:
25. nov 2009 o 12:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ti verím.To aj mne.čo fajné si mala? :confused:
25. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeleninovu polievku, znojemsku hovedziu pecienku a slovenska ryza,mrkvovy salat a voda :grinning:
25. nov 2009 o 12:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože baby MM ma tak vytočil od rana už 2krat že mi je až zle a teraz zahlasil že on nejde s Tomim na očkovanie som myslela že ho zabyjem. A ja sama nemôžem isť lebo ja by som ho nevladala držať a dvihať. asi ma dnes trafi abo ho zabijem a budem mať pokoj :angry:
25. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak sa o chvilku budete hostit u vinky a ja doma,mala este spinka ale o chvilku vstane,som ju uspala o 13tej :dizzy_face:
som stihla umyt 2 okna,este mi treba 2 velke a jedno male a mam do noveho roka pokoj s oknami,uz len tesne pred vianocami prelestim Saskine pacicky :dizzy_face:
vinka ja zajtra dojdem len pozriet malu hej?nie som narocna,ktovie co mi budu robit u zubarky,urcite vrtat ked nie trhat bo diera jak krater :sweat_smile:
Kati vsetko najlepsie,som od rana myslela na to,ze ti musim zablahozelat :grinning:

gajana,pevne nervy ti zelam,viem presne o com hovoris :grinning: ja verim,ze pride cas,ked ja s kludnym srdcom budem vediet povedat nie.vcera sa ho pytam kedy pojdeme tutu mutu a on,ze sa mu nechce ist do vane :angry: tak hadam do vianoc este stihneme,lebo si kupim robertka pod stromcek a to ho uz na nic nebudem potrebovat,akurat na soferovanie :grinning:

juliet ja ani tehotna nie som a pribrala som zasa :sweat_smile: :sweat_smile: uz mam 68,6 na digitalnej,ale po vianociach uz do tuheho.uz som aj vysadila chlieb,jem len tie suchare miesto toho :grinning:
tak pa
25. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha hehehe ja sa tu rehocem,jedna chce zabit mangela a druha si kupit robertka :grinning: :grinning: :grinning: musim povedat,ze su to obidva dobre napady hehehehhe
25. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj vinka az teraz som si precitala,ze mas doma draheho,tak potom niekedy inokedy sa stavim,aby som ti mohla aj nejaku skodu urobit,nie len o vode byt :grinning: kolace mozu aj do mrazaka ist,nemusis cely plech zjest,lebo budes ako ja :grinning:
tak pa a drzte mi palce zajtra rano,straaaasne sa bojim,ked uvidi co mam v hube tak si schuti zahresi :sweat_smile: :cry:
25. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ved uvidis,ze ma budes pytat pozicat :grinning:
25. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sipcek ja mam teraz 56.5 :grinning: a vianoce u mna ani neznamenaju odriekanie . ja kolace moc nejem.taze nikdy ani nepriberem
25. nov 2009 o 14:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok