Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
26. nov 2009

Majuska a ak to nieje tajomstvo za kým tam idete? 😕 Tak vám prajem príjamnu dovču.Uži si to.A kam presne idete?

sipcek
26. nov 2009

ahojte 😉
tak ja som toho dnes taaak vela stihla,ultrazvuk,zubara,rtg,po vysledky z mag.rez.,aj som si este bola kupit nieco,pri svokre som sa stavila,vinka to aj keby som chcela tak by som nestihla k tebe 😀
som volala Sisakovej,tak povedala ze ked sa to zvacsi tak mame dojst a ked nie,tak nech jej odoberu krv v Smokovci a vysetria.neviem preco mam taky pocit akoby sa na nas hnevala za ten Smokovec,ze aj tam chodievame.bodaj by to bol len moj zly pocit. Mna z toho behania hore dole po dr rozbolela hrozne kava,ibalginom som sa nadopovala a idem robit pirohy 😀 si ma vinka nastartovala 😀
tak idem varit,papa

sipcek
26. nov 2009

😀 nie kava ale hlava,som myslela na kavu,ze by bodla a toť jaky preklep 😀

majuska1988
26. nov 2009

ahoj vinka no mam tam sesternicu s manzelom a ideme do Montrealu. trosku sa bojim lietania ty uz letela alebo letel uz z vas niekto ja este nikdy.

vinka
26. nov 2009

Ja nie ale moja sestra dosť často.Robila na lodi tak oni sa vracali letecky na sk. 😉

adrina
26. nov 2009

kati..bývame pri alternativke..ale ked poznáš juh3..tak pri regine...
tak baby..dohodneme sa na stredu..aby aj vinka mohla...po 14tej vá budeme čakať...len mi dajte vedieť,kto príde... 😀 😀 😀

sipcek
26. nov 2009

tak sa uz napchavam 😀
majuska ja som letela z Londyna do Zurichu a spät,nie je to nic hrozne,len miestami tlak v usiach ako sa vyska meni,adrenalin jak svina 😀 som sa tesila jak male decko 😀 nebudem protestovat ak budem mat moznost znovu letiet 😀 a tesila som sa hlavne ked davali jest 😀

vinka
26. nov 2009

Adka fééééééést ti dakujem,že si mi vyhovela.Tak sa už hlásim,že prídem.A ja ti donesiem koláče tak nepeč. 😀 Ty aj tak nemáš čas piecť si zamestnaná.ja doma aj tak nič nerobím. 😉

vienesa
26. nov 2009

ahojte zeny zenicky 😀 😀 😀 😀 ej nova tvar medzi nami ?? vitam ta... 😀 😀 no z 9 hodinoveho letu by som mala aj ja strach a hlavne nad tym oceanom... 😝 ja som letele max 2-3 hod ale 9 este nie... my by sme tiez mali v lete ist do usa ale ja radcej na to lietanie nechcem ani mysliiet.....mam respekt pred takym velikanskym lietadlom 😀 😀 😀
a vy babule co ste tu popisali ,idem trosku precitat nech som v obraze

vienesa
26. nov 2009

sipcek tak urcite sa sisakova za to nehneva 😉 moja svagrina a aj ja ku nej chodime,a maleho svagrininho sama tam poslala na vysetrenia...tak myslim ze to je len zly pocit.... bud spokojna,uvidis ze o nic nejde z jej strany

vienesa
26. nov 2009

mnam jedlo v lietadle,....mne najviac chutila paradajkova polievka,a hotdog alebo tousty...ale ked pojdete az do ameriky takto tam mate tolko chodov jak fras a zadarmo 😀 😀 😀 ..ja si pamatam ze naposledy ked sme zo svagrinou leteli tak sme mali takeho dementa pilota,asi sa ucil a prave na nas...pana ta ja som mala nervy...sme si normalne museli stopnut dvoch aby som mala pocit ze mi to uz je ako tak jedno....a pri stvrtom mi aj bolo 🙂 som sa tak nikdy nebala.... taky amater ze mi zle z neho bolo....a ked sme boli na zemi to bola taka ulava ...ale cele lietadlo tuhlo vtedy...ale nakoniec vsetko dobre dopadlo...pristali sme...ja rada letim ale hlavne nech nie su turbulencie..vtedy to prezivam jak keby bola posledna moja minuta ☹

vienesa
26. nov 2009

to akoze zas som tu sama???no nic aspon sa zase vykecam sama so sebou...pomaly si na to zacinam zvykat

vienesa
26. nov 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
KDE STE ZENY????

vienesa
26. nov 2009

zeny ??zeny??zeny??zeny??zeny??zeny?? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

vienesa
26. nov 2009

no pekne pekne 😠

juliet221
26. nov 2009

co to vidim? vienesa trpi samomluvou? to nic to sa stava. ja mam cely den v robote cas kecat a tu skoro nikto. a ked pridem domov tak zasa nemam cas ja a tak do noci ja nevladzem bit hore. 😀

danciacik
26. nov 2009

Ahojte. Baby zachráňte ma. Napíšte ma čo si dať do ucha keď ma hrozne ale hrozne bolí už druhý deň. Viem že Majka to vie - nejaké kvapky či čo, ak viete aj ostatne hneď mi to píšte prosíííííím.

petikd
26. nov 2009

Dani burow sú kvapky do ucha

vinka
26. nov 2009

Presne tak burowe kvapky sú do ucha. 😉

vinka
26. nov 2009

No baby dala som do Damovho albumu ten stromček.Ešte nieje dokončený celkom ale na 90% je hotový. 😉

vinka
26. nov 2009

Sipcek Sisakova sa preto nebude hnevať.Jej je jedno kde na alergologické pôjdeš.Ona nieje alergolog.Tak sa nemá prečo hnevať.Mi sme šli do KE s Vivinou ku ortopédičke známej a dala mi papier bez otázky.A to bola tu sledovaná pri Katialovi. 😉

juliet221
26. nov 2009

no teda vinka.ten stromcek je paradny 😀

danciacik
26. nov 2009

Jooj ďakujeeeem 🙂

danciacik
26. nov 2009

ahoj Adi, až teraz som to dočítala takže v stedu prídem ale s obidvoma bambuľkami lebo MM pracuje.

adrina
26. nov 2009

tak vinka, danciacik....oki..s vami počítam 😀 😀
kati, takže ako dojdele s Laurinkou a Zuzi s Alexíkom???? 😉 😉

vinka
26. nov 2009

No mi sme boli v tescu. 😉 Tak a už pôjdem ja do hajan. 😉

vinka
26. nov 2009

No ja som tu a tu nikoho zas. ☹

sipcek
26. nov 2009

ahojte,som zaspala pri malej 😅 ale som musela proste vstat a zamknut 😀
Saska mi dnes vecer hrala na nervy,som jej dala plienku nech sa vykaka,ale len cikla trochu,tak ked sla spat som ju prebalila a davala spat no a jasne ze sa mi postavila do kuta a zacala kakat 😠 ma tak ritku vystipanu,vyrazky jaj hovado a ona len do plienky by kakala 😠 tak som ju umyla,vychystala a len sme vosli do izby a ona "mami kakam" 😠 no srandistka bohovska 😠 jak som ju sprdla,hned bola v postielke 😀 mi uz bolo do revu,lebo som vzala 2 ibalginy naraz a hlava jak vo zveraku.ale mi je uz lepsie,potrebovalo to trocha spanku 😉
ved ja viem,ze Sisakova je anjel 😅 😀
tak zamykam 😉

juliet221
27. nov 2009

dobre ranko odmykam. no vcera ste sa moc nerozkecali vecer ako pozeram 😀

juliet221
27. nov 2009

baby je normalne ze teraz skoro na koci tehu zacinam vraca ked som do teraz nevracala? nie sice kazdy den ale zda sa mi to casto kedze cele tehu nic ☹