• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
zdeni dufam že ani tak skoro mažť nebude lebo prídem o cicky :grinning: mne patrik od necelého 1 roku spal už celú noc, a mlieko nepil asi od 8 mesiacov v noci iba ked tak tak čajík ale tak od 10 mesiachoch spal celp noc takže on bol zlatý zato miško mi to vracia :angry: dani ved počítaj rok kým vynosíš a rok je este malý takže nemá problema :slight_smile:
10. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dani žeby som ešte aj vstávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzi ty si dnes zjedla vtipnú kašu? Je pravda, že chcem zadovážiť pre deti nejak poschodovú posteľ ale postieľku chcem spratať a nie dať tam ďalšieho drobca.
10. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dani ja mám na ozdobu postielku spí pri mne tak to vriešiš tka a postielku možeš spratať :wink:
10. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak keď máš postieľku na ozdobu tak tam treba ďalšieho prcka nie :grinning: ?
10. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale daj pokoj! :grinning: ja bruško nezávidim :wink:
10. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keby boli náhodou dva tak ti postielku požičiam :wink:
10. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok vyhrala si ja nemám slov.... :grinning: dobehla si ma.
10. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak kedy????
10. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o dva-tri roky - najskôr :grinning:
10. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dobre no.
10. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty nepožičiam postieľku ja tebe? :grinning:
10. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kriste to ste kedy tolko popísali.No Zuzi ja nejdem na stále pracovať to je len na týžden brigáda.A bude to poobede od 14 do 19 :wink: Idem tam zrelaxovať. :grinning:
Zdeni od 17 začínam. :wink: Mne tržbu neurobíš lebo ja budem len baliť ale Adi hej. :wink:
10. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte tééda ale ste toho popísali :slight_smile:
Zdeni New Yorku knihu som kúpila.A s tým žeriavom máš pravdu,aj my máme doma,neskutočná zábava,ale už sme to prenechali Damčovi :grinning:
Jooj baby bola som dnes u dokyho a neviem či pôjdeme vybrať tú mandlu.Má zlé výsledky z krvy,že vraj je skoro chudokrvný,ale má tam aj nejaký výslodok 50,ale doktor povedal,že to ešte nevidel,žeby niekto tolko mal,že možno sa stala chyba,tak zajtra zase na krv a mám pýtať hned výsledok.Držte palce,lebo to je hrozné,jak sa mu zle dýcha :unamused:
10. dec 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vinka, tak pridem po 17-stom :wink: . Jeej, super, ze mi to zabalis :sweat_smile: .
Petikd, a o com je ta kniha? My ten zeriav kupime okolo 3 roku, teraz by ho asi polamal :confounded: . OOO, to vazne ma zle vysledky? Hrozne drzim palceky, ze sa stala chyba a ze vsetko bude mat Damianko v poriadku, a ze vyberte toho 15-steho tu mandlu.
10. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdeni dakujeme :wink:
No tá kniha je taký sprievodca, :wink: celkom dobrá,len škoda,že po česky
10. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petikd, bože, aké zlé výsledky??? :frowning2: Neznášam, keď niekto urobí chybu, potom nás zbytočne plašia a my máme strach, aby bolo všetko ok. Ešte teraz mám čerstvo v pamäti, keď mi vyšli zlé výsledky z krvi v tehu a mi povedali, že malá Sára bude mať zrejme Downov syndrom. Preplakala som veľa dní :frowning2:
10. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peti jojoj dúfam, že budete mať dobré výsledky.
10. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A musím dodať, že zbytočne. Ale to potvrdila až amniocentéza, že Sárina bude zdravá. Ale načo to všetko bolo dobré?? Akurát veľa strachu.
10. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj, maminy, no malá sa mi práve tak pokakala. :unamused: Všetko špinavé, košielka, overalik aj sedačka. No úžasné sú tie pampersy. :angry: Nemajú v zadu gumičku a tak všetko ide von. A ževraj pamper activ ........... a keby že sa to stalo len raz....... . Utekám to dočistiť :grinning: , lebo mi treba ísť po malú do škôlky. Tak tu pekne píšte aby som mala čo večer čítať. :wink:
10. dec 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrejka vykašli sa na pampersky, kúp malej babylove ako kopec z nás a uvidíš že neoľutuješ, cenovo lacnejšie a kvalitou lepšie :wink:
10. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ale teda ste toho popisali,to aby som sa vecer nenudila,co? :grinning:
som len polievku urobila na obed,bola tu anicka tak sme kecaliiii az sa mi z huby prasilo,ked odisla akurat Borko vstal,tak,zemi ju vezme dat spat a potulkame sa,ja rychla akcna zena do vane a chlop spi :angry: ale necham ho,idem zehlit,nech ma prejde chut,ved vianoce o chvilu tu,nech sa mam na co tesit :grinning:
tak sa Zdeni uvidime na obecnom urade :wink:
10. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujem Danciacik, určite vyskúšam, lebo s tými pampersami nie som vôbec spokojná. My sme používali tesco - tie fialové a boli super. Ale teraz ich "vynovili" sú v zelenom obale a už sú na figu. :unamused: Sú tenšie, menej sajú a fialové mali v zadu gumku, tieto zelené už nie. A tie babylove sú z DM?
10. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrejka v DM maju,ja ich sice nepouzivam,mam zvyk na tie tesco plienky.ale pampesky som davala len v porodnici,mne sa zdali byt zbytocne prehnane drahe.
10. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ale od rána sa tu popisalo.....škoda, že nemám možnosť si viac s vami popísať.....
stresmenka, ďakujem za privítanie :slight_smile:
10. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrejka áno sú v DM-ku a myslím že 3/4 z nás čo sme tu ich používame. A sú fakt super ja som veľmi spokojná na celú noc Paťkovi mi stačí jedna. A cenovo sú dosť priateľné.
Tie Tesco som používala pri Larke ale potom strácali na kvalite a pribúdalo na cene tak som ich vymenila za Babylove a tie zatiaľ nesklamali
Dani-Sipcek - človeče tí chlapi :grinning:
10. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vierka a ked je svagor v skole nemas moznost pisat?
10. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dani ahoj :grinning: no,mozno vyskusam aj ja Babylove,musim Sasku prebalovat cez noc,lebo ma plnu plienku :grinning:
10. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dani skús moja, fakt sú super :wink:
10. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dani Saska ma vsetkych 20 zubkov,uz len keby sme sa nehadali kazde rano a vecer pred zrkadlom,ze ako si ich umyva,potvorka nechce si cistit zuby ale ja som tvrda mater :grinning:
10. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok