Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
10. dec 2009

boze ako sa mi nechce s nicim zacat 🙄 som unavena,najradsej by som sla polezat kym spia,ale aj tak o chvilu vstanu.boli ma chrbat,ale idem uz dat dokopy zehlenie,nech mi odbuda.

sipcek
10. dec 2009

tak si vas docitam vecer,papa

danciacik
10. dec 2009

Ani Larke sa veľmi nechcelo ale raz som si z nej robila srandy že vidím ako sa jej po zubčekoch prechádza chrobáčik a kazí jej zúbky no a keď jej umývam zúbky tak rozprávam: Chrobááááčikyyyy vóóón! Má z toho strašnú srandu a odvtedy nemáme problém.

danciacik
10. dec 2009

to sa tu jediná flákam 😕 Asi idem pracovať. 😅

adrina
10. dec 2009

ahoj kočandy...ja som dnes zdrhla skor z prááce,navarila obedík, čínu s ryžou a hranolkami, šošovicovú polievku,umyla som okná,poprala som záclony,pokvačkala ich... 😉 😉 😉 začala som po skriniach upratovať a našla som veci,kt.som sto rokov hľadala 😀 😀 😀 😀 a teraz budem po upratovaní hľadať iné 😀 😀 😀
som bola v kvetnárstve tu na juhu pri sintre...som kúpila takých nadherných anjelikov na stromček a taký suprový svietnik, už tróni na okne v obyvke a ja sa vytešujem neskutočne...
ráno idem s chalanmi na kontrolu...a od pondelka šup do školy,lebo mi nervy zožerú 😀 😀 😀
večer by som chcela ešte papiere robiť...len neviem,či budem vládať,lebo periem a suším jak bláznivá a ešte chcem kúpelku a wcko vyupratovať
Mimko sa dnes prekonal a vygruntoval si detskú..skoro som odpadla,že či som v spravnom byte...to vraj za to PSPčko...tak som mu povedala,že dúfam,že si také zvyky zachová 😀 😀 😀 😀

stresmenka
10. dec 2009

no ale ste toho popísali 🙂 a miavin kde sa fláka???

Zdenka ja k nemu sem tam stávam aj 10x tak si vieš predstaviť ako som do práce vyspatá, ale on nepapá, len keď mu cumel vypadne. My pastu používame od kedy mu prvé zúbky vyšli a už si ani nevie predstaviť ráno a večer neumyť zuby už pred kúpelkou čaká. Ja som mu kúpila pastu Lacalut v lekárni pre deti od narodenia do 4 rokov a teraz máme dajakú inú ale tiež od narodenia do 4 rokov 🙂. no a nám nočník nehrozí, ale chodíme na veľký záchod dostali sme ten medzi kus pre deti ja mu tam dávam letáky a on študuje a sedí aj fotečku máme 🙂 jak dobre že tam zbieram noviny 😝

Zuzka tak to ste krásne tučňučký, ale keď mu chutí nech papá 🙂

danka pri Majovi by si sa naučila aj nemožné proste tá mládež más strčí do vrecka 🙂

no my tatika doma nemáme príde až zajtra to je kľud tak idem niečo porobiťpoumývať dlážky, zaobrubiť záclonku kúpila som si novú a dať malého spať a zdenke zvončeky robiť 🙂

vichrica
10. dec 2009

Nejak ste sa rozpísali, nie?
Tak ten známy, čo bol u nás kecal o finančných produktoch 😠 😠 . A čo sa mi stalo v obchode??? Urobila som nákup a keď som chcela platiť kartou, tak jej napísalo, že nedodastok finančných prostriedkov. Ja som jej vynadala, že čo to majú za terminál a doma pozerám na účet, že tam fakt už nemám peniaze 😅 . Trapas. Ešte sa mi to nestalo. To za to, že som zmenila banku a nechodia mi SMS-ky na mobil 😒

petikd
10. dec 2009

Baby a mne Damián dnes vstal o 4,20 😀 už sme si zvykli,len on chodí,kričí,spieva si skáče a tak 😀
Juuj Kati viem si predstaviť,aj mne sa to raz stalo,ale my sme mali už vybratý denny limit 😅

vierapp
10. dec 2009

ahoj sipcek, tento týždeň má prax tak je doma o jedenástej......tak nič moc...teraz mi ho dal na hodinku...aspoň niečo 🙂

vierapp
10. dec 2009

petikd, tak to máš doma veselo....už sa teším, keď aj mne bude deculko behať po dome.....

petikd
10. dec 2009

No Vierka,my máme s ním veselo od narodenia,neni kamoš so spánkom 😀

vierapp
10. dec 2009

jaaaj, tak to ste si moc nepospali, ja mám 4 synovcov a spinkali ako baránky, až keď im išli zubky boli zaplakaní, tak dúfam, že aj moje bude bubkať, máme len jednú izbu u svokrovcoch a manžel robí 12tky tak sa moc nevyspí....

petikd
10. dec 2009

No prajem ti také bábo,aby ste sa v noci vyspali. 😉 Damián zasa nebol zlý ked mu šli zúbky,ani sme nevedeli.Ale po nociach sme do 3 mesiaca kočikovali z postele aj v noci 😀 No a to je náš spoľahlivý budíček,akurát,že väčšinou vstane vtedy,ked ide otec môj do roboty 😀 ráno o pol 5 😀

vierapp
10. dec 2009

skorý budík, takého by trebalo pre muž má problém vstávať............ 😉
môžem saťa spýtať, keď si si ukladala foto do albumu, menila si veľkosť cez nejaký program, mne nejdu uložiť, že sú veľké... ☹

petikd
10. dec 2009

No hej zmenšovala som,otvoríš si fotku a klikneš na nu s pravou myšou,tam by malo byť upraviť a potom dáš zmenšiť 😉

vierapp
10. dec 2009

ďakujem, idem to skúsiť... 🙂

vierapp
10. dec 2009

tak z toho nič, je tam všetko možno, ale zmenšenie nie....škoda ☹

anickamaros
autor
10. dec 2009

ahojte babule ako sa mate?co porabate?

anickamaros
autor
10. dec 2009

ja akurat balim darceky vianocne hram sa na jeziska aby som potom nemusela stresovat 🙂
boli sme na mikulasa u nas na obecnom urade ale bolo to ubohe a hned sme sli prec lebo pri tej cvarge ciernej clovek len nejaku chrobu chyti 😠

anickamaros
autor
10. dec 2009

vierka ahoj ja som ta este nestihla ani privitat 😉

sipcek
10. dec 2009

ahojte,Anicka a ani ste nedostali nic?my sme posedeli so Zdenkou,trosku pokecali,jaj aky je ten Janicko fesak 😀 pockali na balicek a pekne sme podakovali a sli prec.Cernotkam zapli hudbu,tak tancuju mozno doteraz,sme si mohli aj my potrsat 😀 o rok sme tam zasa,ved nech si zvyka v kolektive 😀
Dnes tu nebudem,idem zehlit,som sa vybodla na to poobede.
Dani ja Saske tiez hovorim,ze tam bude mat chrobaciky ale nie je to slavne.
tak vam prajem pekny vecer a drzte palce,nech su vysledky dobre 😉

anickamaros
autor
10. dec 2009

nie dani ani sme necakali na darcek ja som nemala nervy na to tam stat a kazdy oklo mna kychal a kaslal joj ake nervy som mala na buduci rok ma tam uz nedostane nikto.
a co ste dostali v tom balicku

vierapp
10. dec 2009

anickamaros.....ďakujem za privítanie, je to od teba pekné 🙂 🙂

anickamaros
autor
10. dec 2009

baby ta co dnes poprad halo

anickamaros
autor
10. dec 2009

joj vierka nemas za co 😀

anickamaros
autor
10. dec 2009

babky zabky tak co zamykam?alebo este pockam kym nepojde marosko spinkat a potom pridem skontrolovat a pozamykat

anickamaros
autor
10. dec 2009

babule tak marosko uz je ulozeny a mm spi s nim sice este nespia pocujem ako mu maly nieco vysvetluje ale uz je aspon v postielke.
ja mu chcem poziet este nejaku knihu na nete a idem do buban aj ja.
tak este pridem zamknut

sipcek
10. dec 2009

ahoj anicka este si tu?

anickamaros
autor
10. dec 2009

no marosko uz spinka a ja idem tiez nic som nenasla ale ja budem hladat intezivne dufam ze sa nieco podari.
tak sladke snicky anicka a zamykam 😀

anickamaros
autor
10. dec 2009

hej som hura