• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

10. mája 2017 
Maji, konečne som sa dopracovala k tomu ako zmenšiť foto ..... som happy... :slight_smile:
15. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Dani neboj sa jedna mandla hore dolu,hlavne,že bude Larke lepšie a ešte ked tam má hnis.Mna niektorý ľudia prehovárali,že nemám ísť vybrať mandle moje a nakoniec som tam mala bacila.A je mi lepšie.Tak nech to Larke pomôže :wink:
15. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti a ona dorastá alebo nie?
NO dúfam aj ja že to pomôže, len nech dovtedy ešte nejak vydrží.
15. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vichrica ktorú Adu? :wink:
15. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj baby ta kde ste? :confused: No ja mám už dopečené :wink:
15. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nosné vraj dorastajú,ako som čítala na nete,že ked v celkovej,.tak lekár lepšie vidí a vyberie všetko a nedorastie.Mne nosné dorástli,bola som v lokálnej.No a krčné vraj nedorastajú,teda dúfam,ked som toľko kvôli nim podstúpila :grinning: :grinning:
Maji ty si si mala dať nick že akčná maja :grinning: :wink:
15. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: No vidíš to si mi mala predtým povedať. :grinning: Alebo ako mi Anička povedasla,že duracelka. :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, koláčiky sa podarili... :slight_smile: ................ dnes je vás tu pomenej..... :slight_smile:
15. dec 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej vydarili moja.No ich je tu stále menej.To zväčša len mna tu nájdeš. :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som si všimla,,,,,,,,,dnes som tu od rána a nič moc, inokedy sa neviem dočítať... :slight_smile:
15. dec 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jak inokedy ked si tu dva dni aj s cestou? :confused: :grinning:
15. dec 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už pomaly týždeň, len nemám vždy možnosť byť celý deň na nete ako dnes....
15. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
čo tu nové? Poradte čo robiť dado ma nadchu a spolubývajúci strašne dudre že s ním chcem ísť von keď je nachladený, lebo ja som za to, že keď mu nič iné nie je prečo by nemohol :frowning2: napíšte mi ako to riešite vy, my sme neboli von od piatku. ja s ním môžem ísť, len okolo štvrtej lebo mama mi odmieta s ním chodiť. ja viem, že je už chladnejšie,ale ........ :wink:
15. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
stresmenka - no ja Ti moc neporadím, ale myslím si, že ak nekašle a nemá teploty, tak mu možno čerstvý vzduch prospeje..... nie dlho ale chvíľku - ja by som šla....
náš drobec dnes vraj drichmal 2 hodky von - mamka vravela, že už bola zmrznutá.....tak sa smejem - že aká obeta.....babka s dedkom kvôli alexíkovi vymrzli parádne - len spal..... :grinning:
15. dec 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky...je tu niekto? :wink:
15. dec 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miavin....viem čo je to vymrznúť...keď bola neter malinká v zime väčšinou vyhnali mňa....juuuj, ale pomáhať treba.. :slight_smile:
15. dec 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vienesa - čaves cicuš - ja som tu
vierka- no veď - naše krsňatá tiež keď boli malé a sme boli pri braškovi - tak len s mm sme stále kočíkovali - či zima, ži hic.... :grinning: ale nejako nám to neodplácajú....sú leniví asi :grinning:
15. dec 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji keby som ťa nepoznala,tak ti neverím,že pri 3 deťoch stíhaš toľko toho a ešte aj na konovi tu väčšinou píšeš :grinning: Ja by som písala,ale mi máme takú zimu v tejto izbe,že mám ruky zmrznuté.Ten radiátor jak na povel,raz je teplo raz zima :grinning:
Bianca,mne doktor povedal,že kým nemá teplotu,tak máme chodiť vonku,lebo čerstvý vzduch pomúže soplíkom :frowning2:
Vierka ja som sa vždy sama ponúkla kočíkovať deti,hlavne,že som nemusela robiť :grinning:
15. dec 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky dnes ma pustili domou a už som u našich. Nechavam tu Tomika a ja sa zajtra vraciam domou aby som ešte ležala.
15. dec 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj miavin aký ste fotogenický.No synák pekný po tatovi a fotogenický po mame.joj bolí ma hlava.No urobila som ešte gulky z punčoviny. :wink:
15. dec 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gajana - fíha, ty si bola v nemocke? no chvílu to tu nečítam a takéto veci??? a čože sa deje? ste v poriadku?
vinka - no ďakujem pekne.....si ma potešila....
15. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj idem ja už do postele.Ide mi hlavu roztrhnúť a deti ešte ziapu v posteli nech ma skôr porazí.No tak potom zamknite papa.
15. dec 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka - ejha, to až tak ťa gebuľka bolí??? no tak nech Ti to raz - dva prejde...... oddýchni si......
15. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte este raz...dnes mi nejde vobec internet,ma ide porazit...som zvedava zase kedy ma vyhodi...ako sa mate zeny?
15. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta vinka ty uz spat?daj si tabletku alebo sa buchni do nohy a hlava ta prestane boliet :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinesa - no a ako sa máš ty? ty si tu tiež už nejak zriedka.... :grinning:
15. dec 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja som tu. Boli sme v meste ale s deťmi nakupovať hrôza tak sme ich odniesli domov, babka strážila a my sme šli do Tesca.
Bianka moja imunoalergologička mi vždy hovorila, že keď si chorá ale nemáš teploty tak máš za každého počasia ísť vonku.
Mirka zlatú fotku máte :slight_smile:
15. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi čo nie si na skype? :confused:
15. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani - ďakujeme - konečne aj ja mám jednu foto s mojím synátorom :slight_smile:
15. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vinka, ďakujem za odpovedˇaj za radu, som rada, že sa môžem pridať, pretože si nemám s kým doma pokecať manžel je stále v práci, starší syn má 21 je tiež celý deň v práci, dcéra má 17 chodí na cirkevné gymnázium v Poprade a najmladší 8,5 mesačný syn s ním saešte nedá, viem, že ťa bolela hlava a už spíš ale dúfam, že zajtra si prečítaš čo ti píšem, chcela by som nájsť viacej spriaznených duší, mám toho veľa na srdci o čom by som chela pokecať,tie uzliny na hlave najmladšieho syna mi robia veľké starosti pretože ja som pred 8 rokmi prekonala rakovinu lymfatických uzlín a je vôbec zázrak, že som otehotnela, už sme boli aj v alergologickej ambulancii na krv ale ešte nie sú výsledky, už som sa veľa rozpísala dúfam, že nikoho tým neotravujem ale skôr sa k internetu nedostanem pozdravujem všetky žienky na pokeci.
15. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok