Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
15. dec 2009

bartakovah- ahoj, nikoho neotravuješ, toto je forum na posťažovanie sa - vyžalovanie a poradenie -a porozumenie..... myslím, že sme tu všetky super babenky, a ak budú baby vedieť poradia.....je to teda sila, že si prekonala takú ťažkú chorobu - je to určite ťažké - viem z vlastnej skúsenosti - lebo mamka je tiež po tomto tak Ti len držím palčeky....nech to dobre dopadne. netreba to podceňovať, tak treba chodiť a otravovať lekárov - ja mám 8 mesačného syna - tak si sčasti viem predstaviť tvoje obavy a trápenie. držkaj sa 😉

danciacik
15. dec 2009

Ahoj Bartakovah, tak ako Mirka napísala, nikoho tu neotravuješ, kľudne tu píš, sťažuj sa, vyžaluj sa, zanadávaj si 😉
Máš to ťažké, viem si predstaviť aké ťažké je čakať na výsledky z krvi. Určite urobte všetky potrebné vyšetrenia, choďte za odborníkmi len nech je drobček v poriadku. Držíme vám palce. 😉

lenocka84
15. dec 2009

ahojte
baby beerte ma medzi seba, som povodne z KK, na papieri prestahovana do PP, a zijem v BA
ale do PP chodime caaaasto, lebo buduci svokrovci su odtial

danciacik
15. dec 2009

Ahoj Lenocka, jasné že ťa berieme 🙂 vitaj. A napíš niečo o sebe. Prečo žijete v BA? Kvôli práci?

bartakovah
15. dec 2009

ďakujem veľmi mi to pomôže , možno som príliš precitlivená pri tých starších som nebola taká úzkostlivá ako pri Matejovi, prepáčte už musím ísť malý plače dnes bol zvlášť plačlivý kvôli zubom, v noci aj cez deň málo spal bol hore každú hodinu,tak sa majte zajtra sa znovu ozvem dobrú noc.

danciacik
15. dec 2009

Nie nebo nie si precitlivelá, určite každá z nás by sa takto obávala, je to prirodzené veď synčeka určite veľmi ľúbiš. Tak sa nám tu zajtra ozvi - budeme sa tešiť. Dobrú noc aj tebe.

lenocka84
15. dec 2009

danciacik prisla som tu kvoli priatelovi, ktory sa uz teraz samozrejme zmenil 😀
s tym terajsim sme sa spoznali v BA, hoci on je z PP a ja z KK
teraz uz mam trvale u neho doma, a v januari mame svadbu
ty si priamo z PP?

danciacik
15. dec 2009

Waw tak super dobrá zámena. Ale hlavne že ste sa našli 😀 .
To môjho otca sesternica je z Bardejovskej Novej Vsi a odišla do Kanady za prácou a našla si tam priateľa (teraz už roky manžela) a ten bol tiež z Bardejovskej Novej Vsi, ale na SK sa dovtedy nepoznali
Ja som priamo z PP aj rodená Popradčanka, len manžel je Popradčan a rodený Levočan - sa furt smejem že len levočan si ma mohol zobrať. 😀
A svadbu budete mať v PP?

lenocka84
15. dec 2009

svadba bude v matejovciach
lebo tam byvame
teda aspon na papieri 😉

zdenocka
15. dec 2009

Ahoj, stihla som si Vas precitat, ale akosi uz nevladzem pisat 😝 .
Iba chcem privitat bartakovah a lenocku.
Bartakovah, drzim palceky, nech je syncek v poriadku.
Miavin, krasnu fotecku mate 😵 .
Dobru nocku.

lilly2711
15. dec 2009

AHOJTE
ani nestiham citat. Matej ma 40-tky, včera to predstavenie, ráno som bola v Edinburghu s Juli na zubnej klinike a od obeda ho nosim na rukách. Príznaky žiadne, tak neviem. Uvidíme zajtra. Manžel ani nespal po nočnej a teraz odchádza opäť do práce, dúfam, že sa neskláti niekde. Keď ssa to skludní, prečítam si vás a napíšem.
Vítam nové tváre 🙂

adrina
15. dec 2009

ahojte babeny....ja zasa tak neskoro 😉 😉 😉
mňa dnes ten môj puberťák tak vytočil...som ho nechala v obchode a odkráčala som preč,lebo som myslela,že ho roztrhám....ja neviem,jak to ja sním vydržim, nieje zlý,ale provokater neskutočný....ale keď sa na neho pozerám,celá mama...ja som iná nebola 😀 😀 😀
ja som posledné dni taká lenivá,že som nasraná sama na seba..že ako sa mi nič nechce...akoby som mala jarnú únavu..v zime 😀 😀 😀
choručkým detičkám prajem skoré uzdravenie 😵 😵
lenočka vitaj v našej partii 😉 😉 😉

adrina
15. dec 2009

asi už zamknem..pre istotu.. 😀 😀 😀

miavin
16. dec 2009

dobré ránko - odomykám...
a čo je s juliet??? som ju tu dlho nevidela 😲

danciacik
16. dec 2009

Dobré ránko, juuuj Mirka si ma predbehla 😀 .
Ja som včera už nepísala, lebo sa mi Paťo rozplakal a kým som ho uspala tak som aj ja nejak zaspala.
No to by aj mňa zaujímalo čo je s Juliet ale aj čo je so Sparockou 😕

miavin
16. dec 2009

no Dani - bolo to tesné - len 3 minútky som bola lepšia 😀
a čože Paťko plakal?
no ktovie, čo je so sparockou - mohla by sa ozvať, ako to všetko pokračuje...

adrina
16. dec 2009

bré ránko..ja už v robote oxidujem....von zima jak v ruskom filme 😠 😠 😠 😠 nemám rada zimu,ale dnes som aspoň nemusela auto oškrabávať 😉 😉 😉 😉 aspoň niečo positive
prajem všetkým pekný deň 😵 😵 😵 😵

vierapp
16. dec 2009

Dobré ránko všetkým, noc katastrofálna, malá kopkala jak odušu......budem si musieť na to zvyknúť čo?????? 🙂

vichrica
16. dec 2009

Včera som už nestihla písať, ĺebo prišla na návštevu kámoška s dcérkouk, prekladala som jeden dokument (originál mi potrhala Laura 😠) a večer prišiel ešte aj švagor.
Dnes sme nemali dobrú noc. Laura často kňučala a 3x pila mliečko 😒 . Doobeda sa ideme prejsť von a poobede a už veľmi tešíme na návštevu ku Zdenke 😵 😵

vichrica
16. dec 2009

stresmenka - neviem, ako to funguje u vás, ale môjho manžela by bolo zbytočné do niečoho nútiť. Má svoj rozum a svoju hlavu.
gajana - super, že Ťa pustili 🙂
miavin - jéééj, akí ste zlatí 😵
bartakovah - ahoooj 🙂
lenoska - ahooooj 🙂
lilly - Matejovi prajeme skoré uzdravenie

miavin
16. dec 2009

Kati - ďakujeme - sa teším
detičkám skoré uzdravenie prajeme
ja idem baliť ježiška..... 😀

vichrica
16. dec 2009

Fíha, tu nikto? Urobili sme si dlhšiu prechádzku. Laura skúšala ísť sama po schodoch, tak si to odniesol jej nos 😖 . Už sme sa napapali a teraz pôjde spinkať (dúfam 😉 ).

danciacik
16. dec 2009

Ja som tu mala Zuzku a som varila takže som vás tu nestíhala.
Mirka neviem čo toľko plače - posledné noci sú dosť náročné 😒 .
Ja som včera ešte kúpila darčeky pre rodičov a čiastočne aj pre Jarka ale jemu ešte musím niečo dokúpiť a hotovo.
Deti teraz zaspali tak mám trošku veget.

vinka
16. dec 2009

Ahojte babenky.
Bartakovah neboj prečítala som si to.My sa tu sťažujeme ale aj chválime novinkami.Tak sa neboj nikoho to neotravuje aspon trénujeme čítanie a písanie.A možno sa po materskej raz všetke stretneme niekde v kancli na strojopise.Lebo budeme už tak vycibrené. 😀 😀
Vítam nové babenky každá nová cica vítana. 😀 😀
No ja som dnes bola dať Vivinu prezrieť lebo dosť kašle ale nedala jej atb,že stčí na odkašlievanie tak fajn.Ale nám dala mištičky na stolisu tak tato bude mať zajtra radosť ked bude kakať poobede. 😀 😀 Jak sa bude špárať. 😀 😀 Joj aj sa teším aj sa bojím či to prežijú s tatom. 😢 Ale on je šikovný snád hej. 🙂 Plním trubičky čo som mala napečené tak sa hrajem. 😀

danciacik
16. dec 2009

Maji dobre že si sa ozvala. Zlatíčko zachráň ma, omylom som asi vyhodila mail s tým receptom na ten slaný pivový pohár - prosím, prosím pošli mi ho ešte raz. Si poklad - ďakujem.

zdenocka
16. dec 2009

Ahojte,
Lilli, Matejkovi skore uzdravenie prajem.
Vichrica, aj my sa na VAs velmi tesime. OOO chudatko Laurinka, ked si odrela nostek.
Vinka, zajtra Ti v praci drzim palce.
Adrina a cim Ta vlastne vytocil?
Danciacik, kupili sme mu detsky laptop, penove puzzle, na ktorom je nakreslena cesta, garaz na auticka, malicku rozkladaciu nafukovaciu sedacku a volant.
My sme mali celkom dobru noc, Janicko bol hore len raz o piatej a potom uz vstal o siedmej.
Dnes mame hekticky den, boli sme v SNV v obchode nieco vybavit, potom rychlo naspat do PP, lebo Janickovi su zase male papuce. Aj tak sme nic nekupili, nemali jeho cislo, a ja chcem len na suchy zips. Uz je nieco po 2 hodine a on nespi, si zdriemol 15 minut v aute. Jaaj, asi budeme mat mrzuty vecer 😝 .

danciacik
16. dec 2009

Zdeni no si predstav že sme sa v dvoch darčekoch strafili aj my sme kúpili garáž aj taký volant čo sa štartuje kľúčom. Detský laptop dostala Larka tohto roku od svokra a Paťovi sa hrozne páči lebo je ružový 😀
No a krásne darčeky ste pokúpili - Janíčko bude mať radosť 😵

zdenocka
16. dec 2009

No dufam, ze budu mat tie nase deturence radost s tych darcekov, ktore si najdu pod stromcekom 🙂 . U nas to budu prve Vianoce, co bude Janicko reagovat na to, co dostal, tak to som hrozne zvedava, ci sa potesi, ci odudre 😀 . Takze Patko oblubuje ruzovu?

danciacik
16. dec 2009

Hej 😀 on je ako dievčatko, kradne Larke kočiarik, bábiky dáva bubať a berie jej ten laptop 😀
Presne aj u nás to tak bude že Paťko bude reagovať prvýkrát na darčeky, minulý rok ho veľmi nezaujímali.
No len neviem či si darčeky s Larkou rovno nevymenia, lebo Larka dostane Barby Snehulienku a 😀 7 trpaslíkov a Aqua Draw tak neviem či nebude výmena za garáž. 😀 No uvidíme ako sa budú správať. My tento rok budeme u našich rodičov. A vy budete sami či s rodičmi?

zdenocka
16. dec 2009

Danciacik 😀 . Deticky chcu vzdy co nie je ich, tak mozno preto Patko kradne Larke hracky. A coje Aqua Draw?
My budeme tiez s mojimi rodicmi a krstnym. Sviatky su vzdy krajsie, ked je pri stole viac ludi. Som fakt zvedava, ako to ti nasi chlapci zvladnu a ako sa budu spravat.