Poradíte mi dobrý parfém?

ewka0012
23. nov 2011

ahojte,viem ze toto sa moc tehotenstva netyka ale potrebujem radu,chcela by som si objednat vhodny parfem,nejaky zensky lahky sviezi kvetinovy.nemam moc rada sladke,tazke ani koreniste vone.som v 32tt tehotenstva a normalne vone co som doteraz pouzivala mi nejako smrdia.mam take klasiky s avonu a oriflame,escadu co som si kupila cez leto odlozim na dalsie,je taka letna.viete o niecom co nie je moc vtierave,ale jemne,a dlho vydrzi?moze byt aj drahsi,taky co by mi teraz nesmrdel a co sa hodi aj pre buducu maminu.ved idu Vianoce nech si manzelovi rozkazem darcek.diki

mircalla
11. máj 2018

@emao Ja viem, ze razis firemnu strategiu, ale neviem tomu, ze kopia je kvalitnejsia ako original

emao
11. máj 2018

@mircalla o tom by mohli hovoriť tí, ktorí vyskúšali, moji zákazníci boli spokojní, nemám žiadne sťažnosti.. ja nejdem nikoho presviedčať ani robiť reklamu, reklamu robia spokojní zákazníci

lorela
11. máj 2018

@emao Až smiešne vyznieva to čo píšeš. A tak veľmi málo potom vieš o kvalitných značkových parfumoch.
Spomeniem aspoň jeden skvost medzi legendami - parfum Chanel No. 5, ktorý má slávnu históriu nielen vďaka jeho výnimočným tvorcom a nemenej fascinujúci spôsob výroby: Jazmínové kvety, ktoré tvoria jednu z jeho luxusných zložiek pochádzajú z jediného kúta na Zemi - z juhovýchodu Francúzka. Tento jazmín je považovaný za najvzácnejšiu prírodnú surovinu na svete. Kvety sa zbierajú na úsvite, ako káže tradičná receptúra. Alebo májová ruža, ďalšia jeho luxusná zložka, ktorá kvitne len 3 týždne v roku...

Radšej vlastniť jeden takýto drahokam ako 1000 tvojich... Essens.

emao
11. máj 2018

@lorela 😂😂 a čo tým chcel básnik povedať ??
ja sa Nehadam, áno sú aj parfumy drahé a kvalitné zároveň, ale väčšina nie..

lenadka
12. máj 2018

@lorela moja mama strašne túži po Chanel 5, už som aj bola rozhodnutá ho kúpiť, ale prečítala som si recenzie. Ten parfém buď ženy milujú alebo povedia rovno "smrad", dokonca recenzie na medzinárodnom portáli o vôňach Fragrantica.com, tam 6523 žien z celého sveta vyhodnotilo tento parfém vo väčšine dislajkom, teda že ho neznáša, to mám tiež z recenzií. A dať toľké peniaze zaň a čo ak skôr bude patriť k väčšine?
Tu ti dám link s hodnoteniami zákazníkov.
https://www.notino.sk/chanel/no5-parfemovana-vo...

robodracica
12. máj 2018

@lenadka Chanel No.5 je veľmi ťažká vôňa. Na letisku ju stále skúšam ale doteraz som sa k nej,, neprevoňala,, Asi nikdy nebude mojím favoritom. Zato mojou stálicou ktorú kupujem roky je Coco Chanel Mademoiselle.

extempore
12. máj 2018

@lenadka na Chanel 5 treba dozrieť. Keď som mala 25 ani mne sa nepáčil... Teraz mám 35 a neviem sa nabažiť toho luxusu, ktorý v sebe skrývajú Chanel parfémy... V závere majú chanelky ten svoj typický "chvostík" vďaka čomu je jasné, že je to luxusný parfém práve od tejto značky. Tomu sa Essence v živote nevyrovná. Ja úplne cítim ten rozdiel - predavačka v Jednote, ktorá na seba naliala napodobeninu a manažérka v banke, ktorá má origoš Chanel. Nefajčím, nepijem.. no tak si každomesačne kúpim značkový parfém 😉

lubina
12. máj 2018

@lenadka tie zeny co sa im akoze tento parfem nepaci, asi nan iba nemaju a preto ho hodnotia ako "smrad" ako pises 😉

lubina
12. máj 2018

@extempore presne ako hovoris, moj muz vie, ze nemusi nic na Vianoce vymyslat, staci kupit jeden takyto parfem a som spokojna.....

robodracica
12. máj 2018

@lubina To akože nemám na No.5 ale na Modemoiselle mám, hm zvláštne, cena je ta istá...

domculik
12. máj 2018

@ewka0012 mexx women 💃

lubina
12. máj 2018

@robodracica nie, nie je to o cene, ale o tom, ze ten Chanel 5 je ikona, to som chcela povedat. A aj Mademoiselle je super 😉, tiez sa mi paci a tiez Noir 🙂

lenadka
12. máj 2018

@robodracica chocolate Chanel mademoiselle ten sa celkom páči aj mne, Chanel 5 som si po prečítaní recenzií šla schválne ovonať, no za mňa tiež nie, pre mňa veľmi veľa konvalinky, pritom je to krásna vôňa, rada k nim privoniam, ale mať ich pod nosom dlhšie asi má rozbolí hlava, keď sa rozplynul po čase my to skôr voňalo ako mandľový krém s mydlom. Keby to aspoň ovonia a potom povie že chce, ale ona ho ani nevyskúšala. 🤣

lenadka
12. máj 2018

@extempore aj mne sa takto mení vkus na vône, pred 5-8 rokmi som mala dva obľúbené parfémy ktoré som striedala, pred pár dňami ovoniava a až som zarazena ostala, že to fakt?

lenadka
12. máj 2018

@lubina tak nájdeš ho za 180€ ale aj za 115€ to zas nie je taká katastrofa, teda keď to vzťahujem na seba že mi každé narodeniny nanútia parfém a ja si len vyberám ktorý, keďže sa traja skladajú kúpili by mi ho. A tiež keď človek nemá zbytočné debilné výdavky na cigarety, chľast... nevidím problém si ho kúpiť, sa to neminie za rok.
Určite sú ženy čo naň nemajú lebo míňajú na somariny.

lenadka
12. máj 2018

@lubina inak čo som čítala tie recenzie práveže maniačky na parfémy čo si doprajú dosť frflali.... každopádne parfem by mal sadnúť k osobnosti, určite rozlietaná hipsterka no takej by asi nesedel ako ani mne. Neviem prečo mne evokuje spojitosť s kožušinou, kožou, veľkými chladnými priestormi.

mircalla
12. máj 2018

@lubina Ja na naho mam a parfemov kupujem dost, ale Channel 5 vyslovene neznasam a to mam 45

damoska
22. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

za seba možem doporučit tuto novinku od Armani https://www.notino.sk/armani/si-passione-parfumovana-voda-pre-zeny/ je sice sladšia a lahšia, ale zase dlho vydrží a cez den sa nemusíte prenoviavat 🙂

iwaneta256
25. jún 2018

najlepsi parfem na svete je podla mna od versace bright cristal 🙂 ale ak sa ti moj tip zda malo :D tak skus pozriet tu na zoznam najpredavanejsich podla najvacsieho dovozcu 🙂 http://www.magazinzena.sk/10-najpredavanejsich-... tu najdes clanok o 10 najpredavanejsich parfemoch 🙂

thisisthepayback
5. júl 2018

@ewka0012 Dolce a Gabbana Light Blue Pour Femme

12romi34
19. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

@thisisthepayback je sice pekný, svieži, ale maju ho skoro všetky ženy. Mne sedí Joop a Gucci

damoska
15. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

Versace Crystal je velmi dobrý na leto. Je lahký, ale zase mne nevyhovuje, pretože na mne dlho nevydrží

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzie28
27. aug 2018

Nie každému sadne každý parfem ale ja mám obľúbený Yves Saint Laurent elle a Prada la femme

anulienkalenka
6. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

baby, skušali ste niektorá tu novinku od Tiffany? Neviem ako presne sa volá, ale má svetlo zeleno modru krabičku.

jarnicka
6. sep 2018

Dolce gabana one street ten milujeeem

cameroon21
6. sep 2018

CHLOE za mna top👌

vilki
6. sep 2018

Hugo Boss Ma Vie - pre mna naj uz vyse 2 roky....

lorela
6. sep 2018

@anulienkalenka Mám ju doma, je to krásna vôňa, ľahká a čistá, mierne kvetinovo - púdrová s vynikajúcou výdržou.

vanesanova
6. sep 2018

Skus gucci bamboo-jemna vonia cistotou velni dobre drzi a dlho podla mna sa hodi nakazdy den ale i do spolocnosti potom chanel chance jemne kvetinovy zensky elegantne letne sviezi a vydrzi potom ysl mon paris novinka vyborny nema ho kazdy kvetinovy prekvapivy dobra vydrz potom dior addict ruzova varianta iskrivy letny kvetinovy zensky a super vydrz a potol dior jadore podmanivy slnecny teply letny tekute zlato velmi sexy elegantny a hodi sa na den i vecer a vydrzi uzasne dlho