Poradíte mi kvalitný mini fotoaparát?

lucia20
2. jan 2012

Mile mamicky, mohli by ste mi prosim Vas poradit pri kupe fotoaparatu? Mame doma velku zrkadlovku, ale to sa neda s tromi detmi vlacit stale so sebou. Chcela by som nejaky taky "mini" fotak, ktory dokaze ostro zachytit moje deti, ktore su vecne v pohybe. Prosim Vas, ake fotaciky mate doma na svoje deticky? Ake by mal mat parametre, lebo ja z toho mam spanielsku dedinu. za kazdu radu dakujem.

usacek79
3. jan 2012

@lucia20 nuz asi to bude tym, ze som neporovnavala konkretne ten typ, co pises, ale len konkretne moj Powershot zrejme s konkretnym IXUSom, ktory bol vtedy v predaji... typy powershot a ixus sa predavaju uz davno, len sa furt menia ciselka oznacujuce typy 😅 a mozno som porovnavala LEN typy PS verzus IXUS, bez nejakeho konkretneho cisla - len tie modelove rady, lebo ved Canon ich s urcitym zamerom vyraba pod tymito roznymi nazvami - jeden je urceny na take, druhy na onake fotenie...

lucia20
autor
3. jan 2012

@usacek79 tak to hej. dokonaly foto sa asi este nevyrobil. 😀

luciferova
3. jan 2012

Ja mam na predaj Canon zrkadlovku dost dobru aj s dokupenym objektivom, kto by mal zaujem ozvite sa, parametre z hlavy neviem 🙂

ema001
3. jan 2012

Nepredávate niekto Nikon d5000? 🙂 🙂

mery.maja
4. jan 2012

@luciferova tak napis parametre hlavne aky Canon to je a aj objektiv 😉

luciferova
4. jan 2012

@mery.maja

predam CANON 350D + Sigma 17-70 tuším 2.8 🙂

zuzub
5. jan 2012

kočky čo hovoríte na tento foťák? nikon 120 coolpix

michalag
5. jan 2012

@zuzub zalezi co od toho fotaku ocakavas

zuzub
5. jan 2012

@michalag chcem ho len na také bežné fotenie detičky a pod. a trochu lepšie sa naučiť fotiť, do zrkadlovky ísť nechcem...

veronka
5. jan 2012

@zuzub ja mám objednany nikon coolpic L120, je to super fotáčik a robí naozaj veľmi kvalitné fotky a má aj veľký zoom.....už sa teším keď mi príde

zuzub
5. jan 2012

@veronka jj ten mám na myslia poznáš niekoho s osobnou skúsenosťou s týmto fotákom? a odkial si ho objednávala?

veronka
5. jan 2012

@zuzub tu v PB v elektre, vyjde ma cca na 174 €, nikonu majú celkovo zo všetkých značiek najkvalitnejšie objektívy......bude to oneskorený vianočný darček

zuzub
10. jan 2012

ahojte neviete mi prosím poradiť ako je to so sbalizáciou obrazu pri videu pri fotaku NIKON Coolpix P 500? Ďakujem.

salonka1981
15. jan 2012

Ahojte potrebovala by som poradiť ako sa nazýva režim keď chcem aby niečo ostalo napr.červené-tričko a ostatné na fotke čiernobiele.Vyberám fotoaparát a chcela by som tam mať aj takýto režim len neviem ako to pozerať v parametroch ako sa to volá.Ďakujem za každú radu.

zuzub
15. feb 2012

@veronka ahoj,už máš otestovaný Nikon 120? ako si s ním spokojná? vďaka.

veronka
16. feb 2012

@zuzub ahoj, ano uz ho mame otestovany a sme s nim nadmieru spokojny, je super, ma jednoduche ovladanie a robi krasne fotky, uz ho ma aj kamarat a ten je taktiez spokojny 🙂

zuzub
16. feb 2012

@veronka ďakujem, tak to som rada, mm mi ho donesie v piatok domov tak sa teším🙂

veronka
16. feb 2012

@zuzub nemáš začo...máš sa načo tešiť, potom daj vedieť...mne sa veľmi páči tá možnosť zjemnenia fotie, fotky sú potom krásne ako vyretušované 🙂

dosa
16. feb 2012

@salonka1981 neviem, ci nie je uz neskoro, ale takyto rezim nema ziadny fotak, to sa upravuje v PC.

zuzub
17. feb 2012

@veronka a aké si kupila naň púzdro?

slniecko01
19. apr 2012

@zuzub
@veronka ako ste kočky spokojné s NIKONOM coolpic L120, nemáte fotkyfotené s týmto foťákom ? Ďakujem pekne 🙂

jeny9999
18. sep 2012

@slniecko01
@lucia20 ahojte baby..neviem ci ste uz kupili svoj vysnivavy foto.. ja mam na predaj uplne novy, nepouzivany: NIKON Coolpix s100 za bezkonkurencnu cenu.. Nahrava Full HD video a ma 5x opticky zoom.. ak mate zaujem ozvite sa do IP 🙂

hasleerka
5. jan 2013

no ja mám tiež v pláne kúpiť nový foťák, tak som si prelúskala celú túto stránku ... viem že chcem nikon, mám naň najlepšie odporúčanie ...
@veronka čítam že ty si veľmi spokojná s foťákom, kde u nás si ho kupovala ... to ti niekto poradil, či predavači, lebo ja tým naším predavačom vôbec neverím...

hasleerka
5. jan 2013

@veronka akurát pozerám ten foťák a nie je moc veľký ... ja som totiž chcela len taký malý kabelkový

veronka
5. jan 2013

@hasleerka tá L120 čo mám, nie je taka kabelková, je skôr väčší, má 21x zoom
kupovala som ho v ICE elektro, tu na Lánskej, len na základe recenzií z internetu, preštudovala som toho veľa a nebanujem

hasleerka
25. jan 2013

baby čo poviete na tento foťák ...
http://www.nay.sk/canon/d-302071-c-1514/

hasleerka
27. jún 2013

halo žienky, ktorá ste kupovala nedávno kabelkový foťák ... poradte ... ja už budem naozaj nútená kúpiť, bo nám ten starý olympus asi dosluhuje...

martin1213
5. dec 2019

Co tak ist radsej do mobilu, ako je napriklad https://vosveteit.sk/recenzia-redmi-note-8-pro-... ma super fotak a aj vykon a je cenovo dostupny