Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte návod, ako roztiahnuť tenisky, ktoré ma tlačia

chobotnica777
12. jan 2020

Ahojte nemá niekto nejaký návod ako roztiahnut tenisky alebo aby trošku povolili? Je to textil a aj umelina. Keď ich operem príklad nepomôže to ? Atď dik

pininka1
12. jan 2020

Opratim sa asi skôr stiahnu. Moja mama namacala noviny do Alpy, alebo iného alkoholu a natlacila do topánky na pád dní. Ale neviem či sa to bude dať aj pri textilnych. Viem že existujú aj také akoby kopytá dopredu ktoré sa vložia do topánky a tiez by mali pomôcť. Skús sa opýtať v obuve.

h2
12. jan 2020

@chobotnica777 Kúp si nové. 😉

ckatka
12. jan 2020

@chobotnica777 vyhodiť, darovať, predať....A kúpit väčšie. Topánky pre zdravú nohu nesmú tlačiť. Musia mať ešte nejakú rezervu/nadmerok. Inak ti môžu spôsobiť zdravotné problémy. Určite nenos topánky, ktoré musíš roztahovat. A nabudúce pred kúpou lepšie vyskúšaj.

sveti69
12. jan 2020

Kúp si väčšie číslo... 😄

saskia_98
12. jan 2020

@ckatka preco musia mat nadmerok ? Ja ked mam nadmerok aj len 0.5 cm idem sa prizabit ..

stankadu
12. jan 2020

a kde ťa tlačia? Ak v predu na palci, tak len väčšie kúpiť. Ak na bokoch, tak bud kopyto alebo ich nosiť. Ja milujem botasky bez šnurovania a ked si kúpim nové tak ma na bokoch tlačia. Po 2-3 týždňoch nosenia povolia a sedia ako uliate. Ak ťa tlačí priehlavok, potom musíš zmeniť typ topánky.

ckatka
15. jan 2020

@saskia_98 predsa aby mali prsty priestor. Noha v topánke nesmie byť stlačena. Potom vznikajú haluxy a podobne.

saskia_98
15. jan 2020

@ckatka ved na dlzku su akurat, prsty maju priestor ale aby som mala za palcom este pol cm, zakopnem kde sa dá. 🙈

Tu začni písať odpoveď...

Odošli