Poraďte normálny mobil

adenka28
21. jan 2014

Ahojte mamičky, a navštevovatelia modrého koníka...potrebovala by som poradiť...Momentálne som bez mobilu, a chcela som od vás radu, aký normálny nie kazivce mobily si mam kúpiť....Mala som Nokiu X3- 02..polodotykova..a po 1,5 roku mi odišiel dotykový mobil....súhlasila som ze si dám aspoň na skúšku dotykový, ale urobila som chybu, chcela by som normálny..bez dotykový, stačí aby mal bluethoot, slušnejši foťák,a značka Nokia...poraďte prosím, v spleti tých ,,úžasných" mobilov nemám potuchy ktorý je úplne jednoduchý,...nepotrebujem android...ci ako sa to vola a iné chatovacie mobily...z množstvom funkcii, ktoré aj tak nevyužijem...a za rok a pol alebo keď nie po 2 rokoch sa mi pokazí....lebo takto sa dnes vyrábajú mobily....ďakujem za každú odpoveď..Andrea.

alliana3013
22. jan 2014

@adenka28 ahoj, ja mám už tretí rok Nokia C2-01, klasický telefón s tlačidlami, nie dotykový, má celkom dobrý 3, 2 mega pixel foťák, som s ním veľmi spokojná, zatiaľ sa nekazí.ja mám tiež rada jednoduché telefóny 🙂

adenka28
autor
22. jan 2014

@alliana3013 Dakujem si zlata ze si reagovala..pozriem sa na to....mala som tu spominanu Nokiu...a len ta znacka mi sedi...niezeby som tu nemala co riesit..teda niecim inym sa zaoberat, ale ja nemam totiz to cas sediet za pc..a pozerat vyhodny nevyhodny mobilov....dakujem este raz za reakciu a prajem pekny dnik.

dejka77
22. jan 2014

Ja mam uplne obycajny mobil nokia 2630 a som spokojna. Ved to vyuzivam len na sms a hovory, netreba mi ziadny drahy. Manzel ma ako nahradny mobil nokiu 100.

mami.sk
22. jan 2014

adenka28 ja som mala 3 roky Nokia 3700 Fold , bola som s ním veľmi spokojná 😉 je vyklápací , má všetko čo potrebuješ a robí veľmi pekné fotky 😉 ešte stále je funkčný, akurát som na Vianoce dostala Nokia Lumia 620 - dotykový tak si stále zvykám 😀

adri266
8. mar 2014

@adenka28 ahoj, tak co si si kupila a si spokojna? Mam uz skoro 8 rokov vyklapacku Nokiu, ale mam dojem, ze uz pomaly odchadza. Nechcem nic dotykove, nieco s dobrym fotakom...

adenka28
autor
16. mar 2014

Mám nahradny mobil, RM -443- Nokia...a celkom mi sedi....dakujem krasne za vsetky reakcie.....

pathi
28. jún 2015

Domnievam sa, že to je veľmi veľký výber Mobily, najlepšie odborníci vám poradia v tejto oblasti - vyškolených poradcu v obchode alebo online manazinah. http://semilton.sk/mobile-devices/mobiles/

silvapokorna
19. jún 2017

Najlepšie sa poradiť priamo u predajcu, často dávajú dotované, to znamená, že k vybranému tarifu dostaneš mobil so zľavou. Len pozor, treba sa upísať na 24 mesiacov, ale často sa to oplatí. Ja už by som zvažovala smarfón, napr. Huawei. Tu nájdeš aj porovnania s inými: http://www.nevahajporovnavaj.sk/