Posielanie balíka

anka1709
19. aug 2022

Dobrý deň, chcela by som popredať nejaké veci, no nechcem posielať na dobierku ale tak, aby mi dotyčná poslala peniaze na účet a potom balíček pošlem… nemám s tým skúsenosti, takze prídem na postu a poviem že chcem odoslať balík a vypíšem len ten lístok? Alebo ako? Ďakujem Vám pekne

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
refly
20. aug 2022

@maranco Pol hodina bolo samozrejme prehananie pre efekt. Vypisat to nerobi problem, ale nerada vypisujem, ked za mnou niekto stoji..
Ja som si ucet na eharku urobila pred rokmi, skusila som tam zadat zasielku na skusku a z nejakeho dovodu mi to vtedy vyhodilo o chlp drahsie postovne, nez normalne. Neviem, v com bola chyba, kedze to bolo pred rokmi, ale odvtedy som sa toho nechytila. Teraz pozeram ze to vyhadzuje normalne, tak mozno nabuduce skusim, ked niekto bude chcet doporucene...

Nalepky su fajn, to by ma ani nenapadlo, ze by mi dali. Ale u nas zazeraju, tak neviem, ci si vypitam. Tiez posielam raz za cas, tak zas mi neni moc treba.

refly
20. aug 2022

@vlucifuk To je velmi dobry napad, urcite nabuduce vyuzijem, diky! Este dobre ze hovoris ze posielaju sms, ja by som sa bala ze mi bude niekto volat :D