• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Posielanie balíkov

22. augusta 2016 
Ahojte babenky.....chcela by som sa opýtať,ako ste posielali kočiar trojkombináciu?...ďakujem
13. jún 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...poradite mi najlepsiu moznost-cize najlacnejsia co ma vyjde,ked chcem dorucit autosedacku??
18. júl 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, chcem poslať balík na dobierku, ktorý je v prenosnom kufríku, vie mi niekto poradiť čo sa týka balenia? Neviem či to treba zabaliť do papiera a previazať, alebo zabaliť a nechať ucho vonku aby sa to ľahšie nieslo. Ešte nikdy som takto balík neposielal :slight_smile:
1. aug 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trixi :frowning2: toto som tiež nevedela dakujem pomohli ste mi dakujem
21. okt 2013 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer,ja som tu este nová,ked mi pošlu peniazky na učet,a potom pošlem balík,kolko budem platit na pošte? kolko mam kupujucej zaratat? dobierka sa mi zdá moc drahá,dakujem
8. jan 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelikk2013 na stránke sl. pošty máš kompletný cenník podľa druhu zásielky, podľa váhy… http://cennik.posta.sk je to tam veľmi prehľadné, dozvieš sa čo potrebuješ.
8. jan 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat, ci ste niekto posielali krehky tovar, ako napr. sklo, porcelan. Neviem, ako to poslat, aby nedoslo k poskodeniu, vdaka
10. mar 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prosim vas chcem poslat postou kuchynku detsku ale naledala sa mi uz zlozit a nemam na to krabicu. Obalila som to do novin a handier a oblepila a dala do vreca len sa bojim aby to kupujucej prislo v poriadku a nezlomilo sa to bahodou. Ked to budem chciet poslat ako krehke kolko sa za to doplaca? .
14. nov 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chcem sa spytat kolko sa asi tak plati za balk za tu dobierku?
15. nov 2014 o 13:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete ako to je po novom s dobierkou do ČR? koľko stojí dobierka do ČR na adresu/účet alebo či sa vôbec dá poslať?
19. jan 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat je normalne , :unamused: ze sa ma na poste pytaju co posielm v tom baliku?
20. máj 2015 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý den baby, asi to tu nepatrí, ale neviem kde sa mám spýtať nemáte na predaj veľké bublinkové obálky? dakujem
21. máj 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dnes som poslala balík s hmotnosťou 0,725 g doporučne a platila som zan až 4 eurá,normálne som okoktavela:(
16. jún 2015 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa spytat ci ste niektora posielala uz postielku , neviem totiz ako to mam cele zabalit.
25. jún 2015 o 13:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja273 myslím že je to podľa váhy a rozmerov...možno záleží aj kraj.. neviem .. Kto vie nech napíše....+ PýTAM SA - spomínate tu plastové obálky - o čo sa presne jedná? platí to len na listy poistené..??? Kto mi vie blžšie poradiť? ďakujem.
5. nov 2015 o 05:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky :blush: Chcela by som sa dozvedieť ako posielate baliky alebo len vecicky samotne a ako zistim nejaký cennik?Som v tom začiatočník,tak prosím radu:blush: Dakujeem:wink:
16. feb 2016 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradte mi prosim ... chcem vediet ako to je s tym ked poslem predavajucej postovne vopred na ucet ale len postovne a ze za vec ktoru mi posle chce napr 10€ tak ako to funguje? Je to tak ze ona zaplati len postovne a ja zaplatim dobierku pri prevzati tych 10€? Prosim som neskusena a vobec sa v tych veciach nevyznam :slight_smile:
16. feb 2016 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrýden, chcela som sa pýtať kolko budem platiť poštovné na pošte za balík do 2kg, ktorý pošlem ako list, Ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2016 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. júl 2016 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak chcemposlať balík obyčajne a nie doporučene, na balík stačí napísať len meno a adresu toho, komu to idem posielať? a tak isto j na podací lístok? len meno a adresu adresáta ? dakujem
22. aug 2016 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubickaada obycajne neposielaj lebo to zenske odtialto nepreberaju
22. aug 2016 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok