Posielanie balíkov - skúsenosti

dagaz
20. aug 2017

Ahojte..prosim Vas ktora mate skusenosti s posielanim balickov. Predavam par veci po synovy..naozaj za simbolicku cenu len prenho do sporkasky...kolko stoji poslanie balika tak do pol kila mozno kilo? Pozerala som to aj na atranke posty ale sak ja sa v tom nevyznam😖 dakujem

miku1
20. aug 2017

Zásielka 1 kg - ako list 1,65 €, ako balík na poštu 2,70 €, balík domov 3,90 €.
https://cennik.posta.sk/

dagaz
autor
20. aug 2017

@miku1 a to mam ako chapat. Ako mozem poslat oblecenie ako list? No proste ide o to ako viem neake tricka poslat co najlacnejsie.

miku1
20. aug 2017

@dagaz Pokiaľ nemáš nejakú veľkú krabicu, tak vieš každý menší balíček poslať aj ako list. Na stránke pošty myslím je uvedené aj aký rozmer môžeš mať, aby si to mohla ako list poslať.

dagaz
autor
20. aug 2017

@miku1 no zbohom😂toto je pre mna teda maturita😂naposledy som nieco posielala asi pred 20 rokmi😝no skusim zabalit do bublinkovej obalky a poslat ako list😂

3009
20. aug 2017

@dagaz nemusíš dávať tričká a podobné veci na oblečenie do bublinkovej obálky. Stačí dať do nepriehľadného sáčku - do dvoch, ak je tenký a nalepíš adresu a odosielateľa a prelepíš a podáš ako list - do 2 kg je to list. Ja dávam do čiernych sáčkov alebo aj modrých - čo sú na odpad sáčky ak je toho viac.

miku1
21. aug 2017

@dagaz Tak ako píše @3009 stačí zabaliť do nejakých sáčkov, ja napr. balím do igelitiek, navrch nalepím papier s adresou a máš vybavené.

dagaz
autor
21. aug 2017

@3009
@miku1 baby ste uzasne. Dakujem💖