Posielate oblečenie v plastových obálkach?

katkami
30. apr 2012

Ahojte
maminy, ktoré posielate oblečenie v plastových obálkach, aké máte skúsenosti na pošte? Mne už 2x nechceli zobrať obálku na pošte, vraj si tam mám štítok nalepiť, aby sa dala obálka opečiatkovať...V jednom prípade mi pani za priehradkou vynadala, kam chodím kupovať také obálky, a v druhom prípade mi pracovníčka za priehradkou obálku ani neprevzala.. 😒

ivett1
30. apr 2012

@katkami ahoj, ja tiež používam plastové obálky, ktoré predáva pošta a žiadny problém som nemala...ale ja iniciatívne lepím biely samolepiaci štítok hore - na pečiatku pošty...a adresu píšem permanent popisovačom čiernej farby (alebo modrej...ktorý mám práve k dispozícii😉), čo používam na popisovanie dvd, alebo cd..(nedá sa otrieť...)...ale, poradím ti, napíš túto tvoju skúsenosť aj sem, do tejto témy...
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/

plastoveobalky
8. dec 2012

ahojte, pošta je vám povinná zobrať tie plastové obálky, ja ich predávam vo veľkom, mám aj e-shop a viem, že vám ich musia zobrať, odmietnuť vás nemôžu - potom je to o blbosti alebo vychcanosti poštárky (ktorá má pravdepodobne províziu, ak vám predá "ich správnu" obálku z pošty. Sú pošty, kde ani nemihnú okom, a sú pošty, kde okom mihnú a pindajú, že nemajú kam nalepiť známky. to sa porieši etiketkou, ktorú nalepíte na miesto, kam sa lepí známka a poštárka je nahraná. 🙂

papinotata
12. dec 2012

aj ja bezne , denne posielam v plastovych obalkach a nikdy som nemala skusenost, ze by mi to nezobrali... a nelepim ziadny stitok 😉

bozkasarah
3. apr 2013

Ja posielam v plastovych obalkach bez stitkou,ale zalezi na pani na poste,niekedy to skusala na mna,ale vzdy mi ich zobrala.

jamborova1
14. apr 2013

Aj ja používam len plastové obálky.Nikdy sa mi nestalo,že by mi ich nechceli zobrať 🙂