Poslala som balík a kupujúca nezaplatila. Čo mám robiť?

nikus82
23. sep 2013

ahojte baby,neviete mi poradit co mam robit, ked som poslala jednej pani balik v hodnote 34 eur a to som jej dala este zlavu 5 eur a doteraz mi neposlala peniaze, stale sa vyhovara, ze uz poslala, ale na ucet mi nic neprislo, uz sa to tak taha vyse tyzdna... 😠 😒

irriss
23. sep 2013

Ty posilas drive nez dostanes zaplaceno? ☹

To neni prodej, ale charita😉

cerez
23. sep 2013

Tiež som to chcela napísať. Najprv si overiť príjem peňazí na účte, potom poslať. Skús o komunikáciu s ňou či náhodou nedošlo k presunu peňazí na iný účet. Ak kupujúca nebude javiť záujem o vyriešenie problému, daj ju na čiernu listinu. Každá z nás sme sa tu už neraz popálili a bohužiaľ medzi slušnými predávajúcimi a kupujúcimi sú aj podvodníci. Dnes vládne svetom podvod, lož. Len je smutné, že na to doplácajú mamini, ktoré si chcú popri rodičovskom nejakú tú korunu prilepšiť. A druhá veľká chyba je, že sme veľmi dôverčivé a preto z dôverou veľmi ale veľmi opatrne.

katecameron
23. sep 2013

aj ja som s takou mal do cinenia nastastie som jej balik neposlala aj ked bol zabaleny ja si myslím ze tie prachy uz neuvidis smola ale bodaj by som sa mylila

choka
23. sep 2013

napíš kto to je na výstrahu!

svano
23. sep 2013

Aj ja som už takto poslala balíček,ale vďaka jednej ochotnej pani na pošte mi bol vrátený.

bodka13
23. sep 2013

teraz už asi nič, možno len dúfať,že ti ich dotyčná predsa len pošle
a hlavne sa poučiť do budúcnosti 😉 ...balíky posielame,až keď máme prachy na účte

@svano balík ti ako mohli vrátiť,keď išiel na odoslanie ?

tatinka
23. sep 2013

v buducnosti posielaj balik na dobierku, tak bude mas mat istotu ze ti bude zaplatene , v pripade nezaplatenia posta kupujucej balik nevyda a po par dnoch ti bude balik vrateny, kupujuca tiez bude mat istotu ze ju neoklames ako by sa mohlo stat pri poslani penazi na ucet a neposlati balika pre nu,,,istota bude skratka obojstranna a stopercentna,..
teraz uz nemozes robit nic, len verit ze ti to vyplati, inak ak aj urobila prevod na tvoj ucet napriklad cez internetbanking musi mat ona doklad o prevode ktory musi byt oznaceny logom banky , ten doklad jej ukaze priamo na jej ucte ked sa prihlasi cez net na svoj ucet cize moze si ho od tial stiahnut a poslat tebe mailom alebo postou...ak platila priamo vkladom v tom pripade musi mat doklad ktory jej vydaju v banke kde bol vklad uskutocneny takze aj to ti moze poslat postou alebo oscenovat a poslat mailom...skus si doklad o zaplateteni respektive o prevode penazi od nej vyziadat,,,

caoli
23. sep 2013

ak vobec na dobierku, tak jedine pri platbe postovneho + ceny dobierky vopred ! lebo nemas ziadnu istotu, ze dobierku prevezme, vrati sa ti naspat a platis spatne postovne za vratenu zasielku, takze este prerobis.

evka031
7. okt 2013

ahojte...u cakam 7dni na peniaze 11eura, uivatel keny22 neuhradila platbu, nereaguje, nekomunikuje a odomna kupovane cizmy uz predava...

aaliyah
25. okt 2013

Aj vam vratila mamička už peniažky?Mne pokial neprídu peniažky na učet,tak balíček nepošlem!Treba si na niektore mamičky davať pozor,lebo nie každa je spravodlivá a dôveryhodná 😉

klincek
25. okt 2013

@nikus82 ahoj, uz sa to nejako vyriesilo?
ak nie, aspon ju daj na zoznam k nespolahlivym predavajucim, kuujucim, je tu taka tema

inak je to fakt hnusne, ze si niekto dovoli taketo spravanie, hanba by mi nedala spavat 😖

ollynka
28. nov 2013

a prečo si to neposlala na dobierku,keď si to posielala vopred, bez príjatia platby????????