Posťažujte si

czechzuzanaba
13. apr 2012

Baby cau, chtela bych zalozit tema, kde si mozme na neco postezovat.
Nejaky problem, ktery nechcete treba probirat s manzelem, s kamaradkama, proste jen tak si ulevit a vypsat se🙂
Treba ze vam nekdo nepodrzel dvere, kdyz jste sli z kocarkem, ze nekdo ma velkeho psa a ten se vy..... naprostred travniku pred vasim domem a neuklidil to, nebo ze vam v pokladne v obchode napocitali vic, nez jste si koupili...a podobne 😀
Proste takove denni blbosti, ktere vytoci 😀

veverickav
29. sep 2016

@mirka_66 aaale coby nechcel... a ak by aj nechcel, ked ho zbada, hned ho bude chciet 😉 chlap si uvedomuje trosku inu zodpovednost za rodinu. my to mame prirodzenejsie, ze sa tesime na babatko, ide to akosi same, materinsky instinkt, no oni to beru trosku inak. este mate casu dost, mozno si len nezvykol. skus mu to narovinu povedat

mirka_66
29. sep 2016

@veverickav Maš pravdu 🙂 Skusim sa snim porozpravat Dakujem ti Mam skym aspon riesit problemy 🙂

veverickav
29. sep 2016

@mirka_66 zamalicko, a skus ho neskor zobrat na sono 😉

mirka_66
29. sep 2016

@veverickav Už bol somnou 🙂 Neotrhol oci od monitoru 🙂

veverickav
29. sep 2016

@mirka_66 no vidis, podla mna to len nevie este cele spracovat. vsak vies ako, chlapom vela veci dost dlho trva 😀 drzim palce !

smile31
29. sep 2016

@mandevilla 7na masaze chodim a chodim aj na bankovanie ccav2x za 4-5 tyzdnov viac casu nemam tiez mi odblojoval nervy chodim aj na neurologiu kvoli zisteniu tetatie... U mna je problem aj hrudna kost mna dost bolieva a obacs mam take tlaky na hrudi ako na infarkt robili mi vsetky vysetrenia srdca vsetko ok....este mi maju stitnu kuknut lebo mi zacali dost padat vlasy ci nemam znizenu funkciu nedavno mi robili sono stitnej a tam je vsetko ok len cysticka do 4mm...
@libawet

mirka_66
29. sep 2016

@veverickav Dakujem pekne 🙂

libawet
29. sep 2016

@tosaneda niekedy treba ísť do konfliktu, aj keď veľa ľudí toto nezvláda a odmieta..lenže sú ľudia, ktorí len v náznakoch nerozumejú, takým to treba povedať jasne, stručne a navždy, kde sú hranice a kde je tá únosná miera. " Na hrubé vreco, hrubá záplata ".

stanislava33
29. sep 2016

@marcela91 musím vyskúšať, to s tým vankúšom, ten chlapec jej ubližuje tak,že jej strka prsty do očí a škriabe ju po očkach,už som jej vravela, nech ho kopne do nohy, keď jej bude ubližovať, ale ona nechce

sardinka336
29. sep 2016

@stanislava33 a vypichnuté oči chce mat? 😀
to nie je o ubližovaní - to je o OBRANE!!! Moje deti nie su fackovacie panaky nejakých faganov...teraz su to ,,srandičky,, v školke ale počkaj v škole...ked sa nenauči branit tak bude terčom.
A na rodičku by som s rodičmi spravila ,,cirkus,, aj s rodičmi a aj s učitelkami...neriešena šikana - to mate na školke. Nonsens...

marcela91
29. sep 2016

@stanislava33 tak to je uz moc, kazdopadne aj rodicom treba povedat, aby ho doma poucili, aj my sme tak spravili, len to dievcatko, co robilo zle bolo dost nezvladatelne.

marcela91
29. sep 2016

@sardinka336 pri nastupe do skoly a noveho kolektivu tiez nejaky chlapec ju 2 tyzdne buchal do chrbta, tak som sla do triedy /prvakom na zaciatku skol. roka povoluju aby ich rodicia sprevadzali do triedy /a troska malemu pohrozila osobne, odvtedy je pokoj a je to uz vyse roka, chvalabohu... 😀 .

sardinka336
29. sep 2016

@marcela91 tento postup čo spominaš je na 90% najefektivnejši. Ja som ho tiez použila a vybavene - nebudem čakat kym sa rozhybu prispate učitelky čo sa boja rodičov a nečakam ani na rodičov, ktorí si nepriznaju ze ich dieta robi zle...riešim rovno s ,,pachatelom,, a ešte sa mi nestalo ze by nepochopil 🙂 Samozrejme ani mojim detom nedovolim ublizovat inym a ak by im niekto objektívne vypindal, tak nech, nemam s tým problém. Kto vie zle robit nech vie znašať aj nasledky.

stanislava33
29. sep 2016

@marcela91 no tak som sa porozprávala s matkou toho chlapca, ona bola prekvapená, aj sa ho pýtala, že komu ubližoval a on začal ukazovať na nejaké deti,povedala, že ona nevie, ako to má riešiť, jedine s učitelkami, aby dali viac pozor, neviem, ako majú dať naraz pozor na 21 deti, uvidím či zabralo, ďakujem za všetky rady ☺

kikundela
29. sep 2016

@kikikat nie som jebo

mandevilla
29. sep 2016

@smile31 hmm. Tak ty uz to mas zrejme v inom štádiu:/