Potrebujem výmenný lístok na chirurgiu, keď mám zarastený necht?

z1984
5. máj 2019

Ahojte mam asi zarasteny necht na nohe . Dost to boli a mam to opuchnuté. Potrebujem vymenny listok na chirurgiu?

adriana2680
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
5. máj 2019

skús najprv medicínsku pedikérku

magnolia555
5. máj 2019

@z1984 ahoj, ja mám s týmto už roky problém. Mám taký blbý rast nechtov a má to aj môj brat. Na chirurgii mi ho strhli a strašne dlho sa to hojilo. Ale potom zase zarastol a chodím roky na pedikúru a je to oveľa lepšie. Už vie ako ho ošetriť a veľmi mi tým pomáha. Brat na to kašle a už mu ho museli strhnúť znova, lebo má už zdeformované lôžko ako sa mu to prvýkrát zle hojilo. Skús najprv pedikúru

z1984
autor
6. máj 2019

@magnolia555 dakujem. Citala som. o tom ze aj na pedikure pomozu len teraz to mam dost zapalene tak idem na chirurgiu radsej. Ale skusim potom aj pedikurku

magnolia555
6. máj 2019

@z1984 no jasné, možno Ti to urobia už na prvý šup a budeš mať pokoj 😉nech Ti to dobre dopadne

zavana
6. máj 2019

@z1984 mala by to aj pedikérka zvládnuť, ale ak chceš choď na chirurgiu, niekedy sa výmenný lístok berie a niekedy nie, ale to je asi len pri úraze 🙂

snehulienka639
6. máj 2019

@z1984 listok potrebujes. Na chirurgiu sa chodi takto len s urazom, ale ako pisu baby mali by to vediet aj v nejakom lepsom salone urobit pokial to nie je zapalene. Co citam tak mas, tak nevahaj, lebo to bude boliet a davaj si na to pozor si to nevystrihavas?

babyfrog
6. máj 2019

@z1984 choď radšej k pedikerke...mne strhavali nechet a poškodili my lôžko a teraz mi ten nechet rastie škaredý.

z1984
autor
6. máj 2019

Obvodna lekarka mi dala antibiotika tak uvidime

matabb73
6. máj 2019

Mne to vyliečila pedikerka. Tiež som to mala zapálené. Najprv mi to vyčistila a vydezinfikovala, potom dala tamponádu do krajov na liečenie zápalu. Nakoniec nalepila plastovú šponu; aby rovno rástol. Pozri na internete, sú tam fotky , ako sa to robí. Chirurg ti len strhne a o pol roka mas rovnaký problém.