Používate rúško alebo respirátor, keď ste vonku?

26. mar 2021

Baby keď ste vonku tak používate Rusko alebo respirátor. Dakujem.

mimi15
26. mar 2021

Vonku nenosím ani na ulici chcem dýchať čerstvý vzduch stačí že ho musím mat 8 hodín v práci

laurika999
26. mar 2021

Riešime tu, ako dlho a či vôbec nosíme respirátor vonku... Čo majú povedať predavacky v obchode, zamestnanci bánk a pošty, čo ich na sebe musia mať 8 hodín v interiéri. A o fabrikách už ani nehovoriac

malinyjahody
27. mar 2021

Absolútne nie, ani keď idem medzi ľudí napr.na ihrisko, rad pred poštou/obchodom...nasádzam si az pri vstupe, lebo by ma nepustili. Roky si budujem silnú imunitu, nebudem si ju teraz kaziť rúškom.

mamka34
27. mar 2021

Ja respirátor. Pracujem s ochrannými prostriedkami celú pandémiu a keď prídem z práce a idem so psom, tak si max. odložím a beriem čistý. V práci sme skonštatovali, že je pohodlnejší respirátor ako rúško.

engel76
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sszuzu8
27. mar 2021

Podľa nálady. Väčšinou ho mam na ústach len klasické jednorazové rusko. Inokedy nemám vôbec a niekedy mám taký závoj cez tvar čierny v ňom sa super dýcha tak ho mam aj na nose

katulienkax
27. mar 2021

Respirátor vonku? Klepem si po hlave . Ľudia sa zbláznili. Nepoviem na koncerte keď budú povolené alebo v hromadnej akcii ale na prechádzke? Trocha zdravého rozumu. Y neuskodilo

lubiss
27. mar 2021

vonku rusko pokial su nablizku ludia inac ho mam na polzrde alebo vobec - vacsinou chodim len do prirody....do budov respirator