Poznáte produkty NuSkin a pomohli vám?

mykaellle
23. nov 2011

Ahojte mate skúsenosti s touto firmou a produktami? Pomohli Vám na úpravu zdravotného stavu? Mne to núkali, tlačili do mňa, brala som to mesiac ale necítila som nič...

ingrida125
18. nov 2019

@skrinkaminka a cena

skrinkaminka
19. nov 2019

@ingrida125 pisala som poštu 🙂

alexx8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srsnovana
21. nov 2019

@skrinkaminka nebola si spokojna ci??

skrinkaminka
21. nov 2019

@srsnovana bola aj som....len mam novší model 😉 tak chcem posunuť 😉 ak maš zaujem na cene sa rada dohodnem 🙂

zazalienkas
27. nov 2019

@alexx8 dobrý deň, môžem poprosiť info o vip členstve? Ďakujem krásne

alexx8
27. nov 2019
Používateľ alexx8 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alexx8.

@zazalienkas dobrý deň. Píšem do správy.

soffinka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skrinkaminka
6. dec 2019

Ahojte ak by mal niekto zaujem o lumispa + nadstavec na očne okolie za 150€

monika2710
7. dec 2019

@skrinkaminka poprosim o info

monika2710
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soffinka22
7. dec 2019

@skrinkaminka dobry večer prajem, poprosím tento set. Je to nové? Zabalené? Chcem to ako darček😊 Za 150€ aj lumi s gélom,aj lumi accent s krémikom?ďakujem

skrinkaminka
8. dec 2019

@soffinka22 toto je cisto len pristroj. Ak by ste chcela aj gely cena je 227€. Je ako nová použitá asi 5x. Nejako ma to neoslovilo

skrinkaminka
8. dec 2019

Baby mam na predaj aj tuto sadu na mastnú pleť. Podotykam že nie som distributorka. Len ma bavi skušať kozmetiku a toto mi nevyhovuje ☹ cena 73€ za všetko. Chcem sa toho zbaviť. Minuté malinko . Strašne mi to vysušovalo pleť ☹

skrinkaminka
9. dec 2019

@monika2710 maš správu 🙂

seculic
14. dec 2019

@rhinocerus v Amerike firmy môžu dávať hocijaké hovadiny do produktov...už bolo veľa škandálov...aj Herbalife...takze americké produkty by som zasadne neĺkupovala....

soffinka22
14. dec 2019

@skrinkaminka to ďakujem nie, som si myslela, že celý lumi spa skincare kit máte na predaj.

majja007
15. dec 2019

@seculic tak nekupuj 😉

katuska19
16. dec 2019

Ahojte, myslim, ze ako kazda kozmetika niekomu sadne a niekomu mozno nie. Maju okrem ineho dobre pristroje na osetrenia na doma, lumi spa aj galvanic, aj vitaminove doplnky, ale je potrebne uzivat dlhsie ako 1 mesiac, aby to malo efekt. Mam niektore vyskusane, ak by sa niekto chcel poradit, kludne mi napiste.

soffinka22
17. dec 2019

@seculic sú to najlepšie produkty, ktoré sú na trhu, viem o čom hovorím, nakolko JA ich mám na rozdiel od teba vyskúšané. Ale každí nech si kupuje to, čo sa mu páči. Lumi Spa a galvanic nemajú konkurenciu.

katuska19
17. dec 2019

@soffinka22 presne🙂

sonja14
1. máj 2020

Dobry vecer , predam vyzivovy doplnok lifepak od nuskin, zabaleny za cenu 70 euro.V pripade zaujmu piste spravu. Dakujeeeem

lothy
13. sep 2020

@katuska19 ahoj mas nejake foto pred a po po ppuzivani galvanickej zehlicky?

kuki13
13. sep 2020

ja som uzivala tegreen 4 mesiace a nulovy efekt. Taktiez sada sampoon kondicioner Nutriol pomer cena vykon nic moc. Tym padom uz NuSkin neplanujem skusat, tolko moja osobna skusenost, sancu som tomu dala.

soffinka22
13. sep 2020

@kuki13 môžem sa opýtať, aky efekt ste čakali od tegreenu? Nakoľko viem, je antioxidant, čiže blokuje voľné radikaly, možno žiadne extra pocity. A na nutriol nedám dopustiť, ja mam kratke vlasy a už mi kaderníčka zakazuje používat nutriol, lebo mi hustnú a rastú ako šialené. Lenže mne to sadlo na zničené vlasy po častom odfarbovaní.

kuki13
15. sep 2020

@soffinka22 jasne, ked ma na to namotavalii tak mi slubovali, ze je to skvely prostriedok proti unave, len to treba brat par mesiacov a iste to budem citit🙂. A co sa tyka vlasov, mam ich uplne v rovnakom stave ako pred tym.

dreammoda
3. nov 2020

Ahojte, používam LumiSpa už vyše roka, neskôr som si kúpila aj Galvanic Spa a som veľmi spokojná. Ceny sú trochu vyššie ale nemusím chodiť už kozmetičke, pleť sa mi oveľa zlepšila. Neľutujem túto investíciu, postupne skúšam aj iné produkty.
Našla som si super distribútorku, ktorá mi vždy ochotne poradí a má aj najlepšie ceny...

skrinkaminka
4. nov 2020

@kuki13 presne tak

sekulic
5. jún 2021

vyborne suuuuu

sekulic
7. jún 2021

@peering nemate pravdu za lifepack nesu to spravne davkovanie ani neviek kto vam takto povedal ze sa to dava takto