Poznáte ženu s emailom detusch@azet.sk?

vivien2011
28. okt 2011

dobry den vsetkym mamickam,prosim vas o pomoc pri hladani a akejkolvek informacii o zene ktora tu vystupuje alebo vystupovala pod menom PAULADURANOVA a predavala zelenu GRACO postielku,s vybrujucim matracom,svetlom a melodoiu za 100eur,stala som sa obetou podvodu a preto vas ziadam ak mate ake kolvek informacie o tejto osobe,napiste my,ja som si na tu postielku pozicala,aby som dietatku urobila radost a takto som dopadla,moze sa ta dotycna hambit.na Bazos.sk je pod emailom-detusch@azet.sk,aka kolvek infoska odvas my velmi pomoze,za pomoc vam uz teraz velmi pekne dakujem a ocakavam,ze sa tu medzi vami najde aspon nejaka,este raz velmi pekne dakujem s pozdravom mamicka Boba

julianka777
28. okt 2011

toto si si mala dat radsej ako diskusiu,takto ti sa ti moze dat len jedna odpoved od jedneho cloveka...skusala si ju aj hladat cez google?ja som si dala vyhladat jej meno a naslo mi ich viacero..preto by bolo dobre vediet odkial je..skus poprosit admina,ci ti to nemoze zmenit z otazky na diskusiu

irsina83
28. okt 2011

daj jej aspon strasne negativne hodnotenie aby si aj ostatne mamicky mohli precitat 😉

gwenni
28. okt 2011

Ja ju nepoznám :(, ale nemôžeš ju udať na políciu ??

aduskatt
28. okt 2011

nemas jej cislo uctu, kam si jej posielala peniaze? aj takto sa da zistit o nej dost

smejkovia
28. okt 2011

ja by som to tiež riešila cez políciu, ak si to brala na dobierku tak by sa to dalo ešte zastaviť, závisí od toho kedy si to zaplatila, ale to by som riešila veľmi rýchlo

michelleuk
28. okt 2011

inac na pokeci vystupuje ako chlap,s kosic a tu ako zena z blavy,nasla som ju aj na fb asi som ti link dala do ip

dicinka1
28. okt 2011

vivien,ak si jej posielala na učet peniaze..tak chod do banky a daj žiadot o vratenie penazi..myslím,že sa to da.. 😉 😔

macamac
28. okt 2011

už je vo voľnej diskusii-presuňme sa 😉

katka3012
28. okt 2011

Dost smutne ☹ ,dufam,ze sa ti to podari dako vyriesit ,daj jej zle hodnotenie a skus daco vypatrat z cisla uctu.Drzim palce 😉

magua
28. okt 2011

tiez by som poradila,aby si isla do banky, podala ziadost o vratenie penazi, ono to sice funguje tak,ze majitel uctu s tym musi suhlasit, ak nesuhlasi ,tak potom sudnou cestou... pretoze v tomto pripade ide o neopravnene obohacovanie. Preto sa casto stava, ze uz pri prvej ziadosti od banky, aby dala suhlas na uvolnenie penazi, majitel nepravom pirpisanych penazi suhlasi...
Mne sa akurat teraz stalo, ze som poslala peniaze niekde inde, tiez zhodou okolnosti 100e a v pohode sa mi to podarilo vybavit.
Drzim palce...

zuziq
28. okt 2011

poslala som info do ip