Pozor na inzeráty Juraja Sitaru!

tynushqa
22. mar 2010

Ahojte,
v mojom prispevku by som chcela upozornit na jedneho velkeho podvodnika menom Juraj Sitara.
Ponuka na bazosi a inych inzertnych strankach rozne veci. Ja som sa konkretne napalila na tejto veci:

http://nabytok.bazos.sk/inzerat/3310916/VELMI-L...

On je z Prievidze, zacalo to tak ze sme sa dohodli ze mi skrinky posle po znamom. Povedal ze chce aby som mu peniaze poslala na ucet /poslal mi v SMS vsetky svoje udaje, meno, bydlisko, cislo uctu, vsetko sedelo/, kvoli tomu ze nechce aby som davala peniaze jeho znamemu do ruky aby si ten potom nepytal nieco za prevoz. Znelo to tak doveryhodne... ☹ Ja som si povedala ze mu neposlem skor peniaze ako nebudem mat skrinky, ze mu ich vlozim potom hned na ucet. Ale uz mi volal, ze za hodinku a pol su u nas skrinky a to bolo o 15,00. U nas je banka otvorena do 16, tak som poslala manzela aby siel vlozit peniaze na ucet, aby to mal este aj on dnes. Peniaze vlozil a skrinky nam neprisli, cislo je vypnute, na mail mi nereaguje. Tak sme dali jeho meno do vyhladavaca a co sme nenasli?! 😠 😒 Kopec inzeratov a odkazov na ludi ktori nim boli obabrani ako my, a este horsie. Pri niektorych ide o statisice korun este z predchadzajucich rokov. Uz su proti nemu sudne konania. Ale vsetci su na neho kratky...
DAJTE SI NA NEHO POZOR a celkovo na babrakov ako je on. Nic neplatte dopredu na ucet. Ja som doverovala a doplatila som na to 😔 A teraz som prisla len tak o 30 eur...
Neviem ci nieco zmozem ked pojdem na policiu...Co myslite?

angelav
29. jún 2010

Aj teraz ma na slande inzerát, kde ponúka prácu do Rakúska a Švajčiarska. Predstavil sa mi ako Juraj Sitar, tak neviem či je to on alebo zhoda mien. Chce poslať 50 eur za registráciu na účet.

angelav
29. jún 2010

Viete mi niekto dať kontaktne údaje na Juraja Sitara ? Mne povedal, že býva v BA. Ak je z okresu Prievidza pár chlapcov to za Vás vyrieši.

peeetra555
30. jún 2010

@angelav ano urcite je ten hajzel z prievidze lebo aj v banke je tak zaregistrovany..a v banke musi predlozit obciansky na vytvorenie uctu a ja to mam priamo od nich takze z prievidze je na 100 %

jozo007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukas007
5. júl 2010

škoda že človeka nenapadne dať do google JURAJ SITARA .... ale JURAJ SITAR ....... Ludia to najdu už Juraj Sitár

puskin
22. júl 2010

ja sa s jurajom sitarom sudim už tretí roka konečne ho odsudili na 8 rokov ale podal odvolanie -mal tu drzost že svedkovia klamu

kavaapalma
23. júl 2010

chodia uz na neho upozurnujuce maily,ze najnovsie chyta ludi tak ze im vola na mobil s vymyslenym nazvom firmy a ponuka vzorky zadarmo no tym telefonatom to potvrdite a tym padom vam stale bude chodit tovar za ktory musite zaplatit a zrusit je to nemozne lebo nik sa vam natom cisle z ktoreho on vam volal neozve...

minko137
6. aug 2010

dost velmi by ma zaujimalo ako je mozne ze dany clovek este nesedy niekde za mrezami. Zacinal s ekonomickou trestnou cinnostou cca pred 5 rokmi, pre od ludi bral zalohy za dovoz auta zo zahranicia. Podla policie a zobrat do uvahy len tych co dali na neho trestne oznamenie ( lebo nie kazdy taku moznost vyuzije) urobil iba na zalohach v tom case cca 4.000.000,- SK.... treba uznat je sikovny a ide s dobou, momentalne laka ludi na pracu v Rakusku a kedze uz dost ludi pozna co znamena meno Juraj Sitar, zacal sa predstavovat a vystupuje pod menom Ing. Imrisik. Len neviem preco teraz klesol tak hlboko a vybera zalohy v takej malej vyske ako je 15 EUR.

leiinka
6. aug 2010

Nevyžiadaný tovar by som nikdy nezaplatila a dvihnutie telefónu predsa nie je súhlas s akoukoľvek zmluvou... ???

cozmo1984
8. aug 2010

DObry den

Strasne by som bol rad keby mi niekto mohol poskytnut adresu Juraja Sitaru nakolko trestne oznamenie asi nezarao tak by som moc rad prisiel k nemu na osobnu navstevu s par znamymi.Dobry chlapci ale maju strasne slabe nervy 🙂 pokial sa najde niekto kto by mal zaujem budem moc rad ak sa prida prosim kontaktujte ma na cozmomarleycozmo@yahoo.com dakujem

05milos
26. aug 2010

prosím kto poznáte adresu pána ing. Juraja Sitára alebo Sitaru čo vystupuje pod menom ing. Imrišek kontaktujte ma na tč. 0910368204 Miloš

05milos
2. sep 2010

@minko137 prosím ta ak máš vedomost o aderse p. ing Juraja Sitaru alebo jeho totožnosti budem potešený ak mi to poskytneš dakujem .Miloš tel 0910368204

hyperon
6. sep 2010

takze, Juraj Sitar, ktory vam narobil problemy okrada ludi uz asi 4-5 rokov, zo zaciatku to boli male podvodu pod hranicou klasifikovania trestneho cinu,koly tomu aby sa ludia na to vykaslali,pretoze tak by to mal iba ako priestupok. potom ked sa mu v tom darilo, zacal "akoze" predavat luxusne auta dovezene z USA (pravdaze tie auta nikdy USA neopustili,firma cez ktoru ich predaval neexistovala, a americka firma, ktora ich sem akoze dovazala, ani len netusila ze ma niekde na Slovensku pobocku...). samozrejme tam okaslal kopec ludi casto aj o sumy presahujuce vtedajsich 100 000Sk. to uz boli na neho podane viacer trestne oznamenia, a ludia ktorych okradol sa pospajali a co mam info, tak jeho vtedajsi dlh presahoval ciastku 2 000 000Sk. v januari 2008 dokonca mu bola venovana aj 5-minutovka (sa mi zda, ze) v Lamparni. odvtedy pobehoval medzi viacerymi sudmi na Slovensku,ale kedze toho bolo tak vela, a stale nove veci pribudali, nebolo mozne uzavriet jeho spis, tak chodil este do konca augusta na slobode po slovensku, dokonca bol aj niekolkokrat u svojich rodicov v Banovciach nad Bebravou. v sucastnosti je na neho vydany zatykac a je celostatne hladany.

info+fotka:
http://www.iprievidza.sk/index.php/spravy-krimi...

lucka009
11. sep 2010

@tynushqa prosím mohli by ste mi poslať jeho telefonne číslo, a účet, kde ste to platili?... je to súrne... dakujem.

lucka009
11. sep 2010

@leiinka keby ste to zažili, tak možno by ste aj zaplatili, nikdy nehovorte "hop", pokial nepreskočíte....

lucka009
11. sep 2010

@minko137 predstavuje sa aj ako Varga, Indrišek, Imrišek a "ing" a vyberá zálohy od 35-65eur.... a prečo?... čím menšie, tým menšie riziko, že sa ludia spojja, a podajú hromadné trestné oznámenie, lebo škoda musí presahovať určitú hranicu, aby to začala slovenská polícia riešiť.
ponúka prácu v rakúsku, švajčiarsku, a strašne dobré podmienky, aby každý skočil.

lucka009
11. sep 2010

@kavaapalma aké vzorky ponúka neviete prosím?

lucka009
11. sep 2010

@angelav ano je to on... neplatte, aj odo mna pýtal 50 eur. este vam to môžem potvrdiť podla telefonneho čísla a e-mailu.

lucka009
11. sep 2010

@simoneta podajte trestné oznámenie... polícia už o nom vie.

leiinka
13. sep 2010

@lucka009 Nikdy nehovor nikdy je síce pekné, aj nepreskoč hop, ale nevyžiadaný tovar nezaplatím nikdy... 😉

kavaapalma
15. sep 2010

@lucka009 ja asi ti velmi nepomozem no neviem ten nazov firmy,upozornuje na neho uz aj emailamy na azetku ci FB,ja proste cisla ktore nemam ulozene v adresari ani nedviham,a ak je to niekto moj znamy tak posle sms ze je to on inak nato kaslem...

saskia8
21. sep 2010

@tynushqa ahoj chcem sa spýtat či si si to už nejako vyriešila a ak sa dá aký kontaktný mail, alebo telefón tam mal? Ďakujem Ti a držím palce pa

saskia8
21. sep 2010

@lucka009
Ahoj a aké telefónne číslo aleboaspoň email to bol? ďakujem

saskia8
21. sep 2010

@lucka009
Ahoj a aké telefónne číslo aleboaspoň email to bol? ďakujem na saskia8@zoznam.sk

logan333
23. sep 2010

teste saa, uz sedi v base!!!!

vilisss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentilka2011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentilka2011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aaa0000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slimstar
29. feb 2012

@tynushqa
bazos ti odporuca toto

12. Bol som podvedený, ako postupovať?
Podajte trestné oznámenie. Môžete ho podať ústne alebo písomne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo prokuratúre. Tieto orgány sú povinné oznámenie prijať a bez meškania vec vyšetriť. V trestnom oznámení popíšte, čo sa presne stalo (kedy, kde a kto sa trestného činu dopustil). Priložte kópiu inzerátu, vytlačenú e-mailovú korešpondenciu a doklad o zaplatení. Nezabudnite udať, že chcete byť informovaní o vykonaných opatreniach.
Na stránkach Bazoš.sk napíšte inzerentovi negatívne hodnotenie, kde popíšete čo presne sa Vám stalo.

s adminmi komunikujem dost casto su to ustretovi ludia ich kontakt podpora@bazos.sk

hned by som konala a ziadala navratenie penazi! to meno sa mi zda ako od ciganov!