Pozor na ľudí, ktorí lákajú do siekt

ruzovykonikjebest
28. apr 2016

Všimla som si, že na modrom koníkovy sú sektári, ktorí lákajú ľudí do siekt. Pozor! Týchto ľudí radšej nekontaktujte. Všimli ste si ich tiež? Máte skúsenosti? 😲

sardinka335
29. apr 2016

no ale dasvam tip na tému - poslankynu Petrík (ovu) nechceli pustit do narodnej rady s 5 mesačným dojčaťom...nehoraznost!!! za peniaze aj koleno vrtat títo ,,posl(r)anci,,

terezka1947
29. apr 2016

@sardinka335 tiez ma to zaujalo...superhaloooo...a preco?
ok,mohli ju pustit...ale na druhej strane,keby mala ist na nejake ine miesto=brala by babo so sebou?co keby bolo nebezpecne?plne bacilov?
tak by mala "strazcu" na tu chvilu a halooo by nebolo
tiez mam dve deti a kde sa ist raz s detmi nedalo,lebo by som ich nejako ohrozila,tak sa nedalo...a hotovo.
a milion mamiciek to robi rovnako

zita19
29. apr 2016

@sardinka335 asi chcela napodobnit tu kanadanku, co kojila v priamom prenose pocas vystupenia za kecpultom 😀 😀 😀 Nadejala sa, ze dostane titul Matka roka 2016. A tie parlamentne svine skostnatele jej tych 5 minut slavy a 2miliony LIKE na fb zavideli 😝
Inac ja nemam nic proti matkam, nemam nic ani proti dojciacim matkam, dokonca som tolerantna aj voci dojceniu na verejnych miestach, pokial sa cely cecek hrdo neotrca verejnosti na obdiv, mam toho hodne voci poslancom a vsetkym politikom, ale dama by sa radsej mala venovat svojmu dojcatu a nie presierat sa v parlamente. Ale ani najvyssia materska nie je tolko co poslanecky plat... O ten by bolo skoda prist kvoli nejakym trapnym materskym povinnostiam 😝
A este tak sa vratim k sektam. Niektore kojofundamenalistky na MK mi pripadaju ako sekta 😝

lorela
29. apr 2016

@zita19 Ale tých kojosektárok je tu na koňovi už čím ďalej tým menej, teda hlavne čo sa oficiálnych poradkýň týka - odišli, nemôžu už prispievať, pretože by išli proti svojmu kojo kojo kódexu. Inak by nám dali v nejednej téme, ojojoooooj! 😀

sardinka335
29. apr 2016

baby podte do temy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/5-mesacne-dieta-na-rokovani-narodnej-rady/

nech to tu nespamujeme a nech aj iny sa mozu ,,vyňadriť,,

bestester
29. apr 2016

@lorela kojo kojo kodexu? stresne si ma rozosmiala 😀

lorela
29. apr 2016

@bestester Nooooo 😀

ruzovykonikjebest
autor
30. apr 2016

Ďakujem Vám, že ste sa zúčastnili na sociálnom experimente siedmakov a pomohli im s domácou úlohou. Témou boli sociálne siete a reakcie náhodných ľudí na banalitu, ktorú si vymyslelo dvanásťročné dieťa.

zita19
30. apr 2016

@ruzovykonikjebest tak moc si sa toho nedozvedela. Hadam ti to pani ucitelka zozerie a da nejaku pouzitelnu znamku

natuska87
2. máj 2016

@bobulazelena Ale ako prešťastne sa ujo Lajči tvaril, ked ho predstavoval...Ja som v prvej chvilke myslela, ze sme objavili liek na Parkinsona... 😀

natuska87
2. máj 2016

@nyusika Ani dobry sekt nie je zly...

lorela
2. máj 2016

@ruzovykonikjebest Fakt, lákanie do siekt je takááá banalita, že sa obávam, dieťa moje milené dvanásťročné, že siedmim ročníkom s takýmto prístupom "k banalitám" jednoducho neprejdeš! 😀 Za 5!

nyusika
2. máj 2016

@natuska87
vies co ?
aj zly sekt je lepsi, ako dobra sekta 😀

bestester
5. máj 2016

@nyusika baby vy tu tak srsite humorom :D raz jedna raz druha :D a pritom taka sekta to ti veru sranda nie je :/

nyusika
5. máj 2016

@bestester no humorom srsi najma zakladatel fiktivnej temy. preto nechapem, naco sa tejto vaznej tematike venovat viac, nez je tu potrebne

bestester
12. máj 2016

@nyusika ach jaj ale zaujimal by ma aky to malo ucel ze ju zalozila. Ved je to uletene 😕