Pozor na Martinu Slovákovú - vejjuska@azet.sk

sisipb
10. jún 2013

Mamicky, priatelia, chcem upozornit na osobu s Menom Martina Slovakova z P. Biskupic. Tato osoba si tu na koniku opakovane zakupila tovar ktory nezaplatila, uprosila mamicky nech jej tovar poslu pred zaplatenim, akoze z roznych dovodov, ze potrebuje napr. topanky na sobotu, alebo okuliare sestre, baleriny dcere na oslavu atd...Peniaze nikdy neodoslala!!! Mamicky boli okradnute. Figuruje ako neregistrovana z emailu vejjuska@azet.sk. Davajte si na nu pozor. Bolo voci nej zacate trestne stihanie, koho taktiez okradla a chcel by sa pripojit napiste mi, viac v sprave.Hlavne jej nic neposielajte bez platenia alebo najlepsie vobec.

kavaapalma
11. jún 2013

@sisipb daj ju aj na ciernu listinu

crystalskye
11. jún 2013

ahojte, tiež som jedna z okradnutých!! uprosila ma, aby som jej poslala úplne nové čižmy NEXT za 23,50 EUR, poslala aj kopiu výpisu z banky, napísala, že čižmy potrebuje kamoške na narodeniny, ktoré má na druhý den. potom ked som poslala čižmy, tak mi došiel mail, že manžel jej zablokoval účet, lebo sa rozvádzajú, takže nedostanem žiadne peniaze, ale čižmy pošle naspat, samozrejme nič neposlala. prosím pridajte sa, koho ešte oklamala. inak mna kontaktovala z tohto mailu: tanicka445@azet.sk. tiež chcem podať trestné oznámenie, prosím ozvite sa, kto to bude riešiť
@sisipb

sisipb
autor
12. jún 2013

Crysta...Tak to mi je luto. Ako vidim je toho viac nez dost. Takto baby. Ak sa chcete pripojit k hromadnemu trestnemu stihaniu, potrebujem vase adresy, kontakt aspon jeden mobil alebo email, a aspon okopirovanu konvetzaciu s nou kde vam posielala spravy, a taktiez plnu moc staci jednou vetou ze vas mozem v tomto zastupovat - teda v tom hromadnom trestnom oznameni. Potom uz vas budu kontaktovat uz z policajnej stanice vo vasom bydlisku a predvolaju vas na vysluch kde urobia oni s vami zapisnicu, to netrva dlho.Dalej uz len budeme cakat co sa bude diat. Nebojte sa pride na psa mraz a uz to dlho nepotrva a sekneme jej po prstoch! 🙂 Slubujem.

sisipb
autor
12. jún 2013

Tie kontakty to si dohodneme cez spravy samozrejme nepiste sem do fora osobne udaje 🙂

purples
19. jún 2013

Ahojte, taktiež som jedna z okradnutých! Uprosila ma, aby som jej poslala značkové kraťasy a pulóver za 25,60€, že to potrebuje veľmi súrne sestre na sobotu (to bolo o dva dni) na narodeniny. Poslala mi kópiu výpisu z banky "akože" o zaplatení a ešte mi uviedla ako také citové vydieranie, že mi za ochotu pošle veľkú čokoládu. Ja som jej to poslala dokonca ešte 1.triedou a tá podvodníčka hneď na druhý deň, keď jej to prišlo, tak mi napísala výhražný mail. Vraj čo som jej to poslala za kraťasy, že ona chcela iné...že ide okamžite stiahnuť peniaze z banky, ktoré mi "akože" platila. Ja som jej odpísala, že chcela tie, čo som jej poslala, že nech si to prečíta aj vo svojich odoslaných mailoch. Nakoniec uznala, že ona to zle uviedla...a pýtala ma poslať ďalšie značkové kraťasy za 15,-€, ale veľmi súrne do soboty (to bol už piatok). Ešte si zas nárokovala poslať to 1.triedou a dokonca doporučenie (čo mi vyhovuje, lebo mám potvrdenku z pošty). Ako oplátku a zas citové vydieranie mi povedala, že tie prvé kraťasy mi hneď ide poslať a dá mi tam aj peniaze za poštovné, ktoré som platila...a že mi pošle malý darček a dúfa, že sa mi bude páčiť a poteší. Samozrejme nič mi neposlala, žiadne peniaze nemám na účte. Okradla ma o 38,-€ a 5,-€ poštovné. Na maily už podvodníčka vôbec nereagujem. Prosím, pridajte sa koho ešte oklamala! Mňa podvodníčka kontaktovala z tohto mailu: lukaka@azet.sk. Tiež chcem podať trestné oznámenie! Prosím, ozvite sa, kto to bude riešiť.

simonaar
20. jún 2013

kocky aj mna oklamala a este nejake baby pisali na FB do skupiny skusenosti s predavajucimi a kupujucimi

nikyxtikyx
20. jún 2013

AJ MNA OKRADLA :-/

nikyxtikyx
20. jún 2013

lukaka@azet.sk pisala mi odtialto a na fb : https://www.facebook.com/barbara.velikova klamarka hnusna prirpavial ma o 50e !

nikyxtikyx
20. jún 2013

druhy fb : https://www.facebook.com/veronvejakarkulova.kar... este aj mi dala adresu frajera

vlasy24
27. jún 2013

Přidávám se k dalším napáleným, jedná se o 60eur:o(.-nechala si zaslat olejíčky na vlasy, že je nutně potřebuje pro zákaznici do kadeřnictví:o(
Balík rovněž zaslán na Geologická 12, Bratislava:o( zboží ihned vyzvednuto.
Rovněž zaslán výpis VUB:o(, no vypadal fakt věrohodně:o(

alexandrapavlakova
15. júl 2013

Dobrý deň, pridávam sa k Vám. Mna taktiež táto slečna/pani okradla a nechutne oklamala. Písala mi z tanakomorova@gmail.com že je pracovne v Česku a že chce pre svoju sestru rifle na narodeniny. Písala mi cez víkend že mi pošle peniažky na účet, a že mi pošle taktiež prefotené papiere z banky a či by som jej ich mohla poslať v utorok ale už na sestrinu adresu pretože ma narodeniny. A ja som tak naivnná a hlúpa že mi jej bolo ľúto a nechcela som sklamať tak sme sa dohodli. Poslala mi všetky výpisy, a ja som rifličky poslala v hodnote 32€. Peniaze nechodili týždeň, dva, tri a tak som sa bola pýtať v banke a tam mi povedali, že je to všetko sfalšovane. Žiadny prevod ani nič podobne sa neuskutočnil!!! Na emaily mi neodpovedala a ani neodpovedá...vôbec by ma nenapadlo, že človek dokáže až toľko. Sfalšovať výpisy. Ubohosť!!! .. Chcela som to riešiť POLíciou lenže neviem či by som tým niečo vyriešila!! Preto sa chcem spýtať ako ste to riešili vý? PREDSA NENECHÁME PODVODNÍČKU ĎALEJ PODVÁDZAŤ SLUŠNÝCH ĽUDÍ!!!!! CHCEM PODAŤ TRESNÉ OZNÁMENIE, LENŽE BOLO BY DOBRÉ ABY SME BOLI VIAC 🙂 TAK SA OZVYTE.. MôJ email alexandrapavlakova@gmail.com

majky80
19. okt 2013

pomoc hladajte aj na stránke www.podvedeni.sk alebo na Facebook stránke https://www.facebook.com/PodvodniciBazossk