Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
A ja som dnes videla Kifiho a pani kifiovú! 😵 A sú veeeeeľmi sympatickí!!!!!!! 😵 😵 😵
Sorry, kto ma nepozná- ja som potencionálna pracujúca mamička, zatiaľ len pracujúca. 😖 A NIE SOM DEPRESÍVNA! 😠 😠 😠 A nevarím nič, idem sa opaľovať. 🙂
u nas uz zase hrmi, takze ja sa mozem ist tak jedine ... a nie opalovat. a ziadne velke varenie sa nekona. dam upiect morcacie stehno a k tomu hranolky tiez do bubby a hotovo 😀 😀 😀
gweeeeeeeeeeeeeeeen aj ja ta chcem vidieeeeeeeeet 😝 😝 😝 striga jenna co sa predstavujes sak ta pozname 😀 aj tak ta lubim 😵
kifííííííííííííííííííí pracujuca mamicka kde siiiiiiiiiiiiii pod nam porozpravat vsetky pikosky o gweeeeeeen 😀 😀
kua silvi u vas hrmi? to bude za chvilu zas aj tuna...
inac dnes isli malé do druhej skolky - mame tun na turej dve a cez prazdniny je len jedna otvorena (jeden mesiac jedna, druhy mesiac druha) - keby ste videli rano magdusku chuda moje
drzala sa ma jak kliest, normalne ju museli odtrhat odo mna - som zvedava co bude zajtra....a revala tak, ze ju az centík musel ocut do Ilavy 😅
gween sak nam viacej povedz, co si hned usla !! de ste boli, co ste boli, co ste kecali atd atd atd 😀
Chichichííííí! to sa mi páči aké ste zvedavé! 😀 Boli sme u mna v štúdiu, potom v reštike na káve. A hneď som ich spoznala, ako keby sme sa poznali straaaaašne dávno. 😅 kifi bol prekvapený , že aj ja som taká krpatá. 😵 A potom sme sa rozprávali, a rozprávali..........a fotky má zakázané publikovať na FB! 😝
gween sak to je vidno aj z fotiek ze si krpata 😀 ja som si teda nikdy nemyslela ze si vysoka 😀
lebo on nás fotil " len tak", bez úpravy...Ja nie som vôbec fotogenická a fotil ma aj takú nas..tú, keď som mu nadávala že prečo fotí. ☹
😀 😀 😀 😀 ty si celkom jak ja 😀 😀 ja to tiez nemam rada - no ale zakaz aj tak zrusit
dup dup dup !!! 😀
ianc typicky kifi ide do mesta mimo jeho posobiska a foti secko jak v rezervacii 😀 😀 😀

centík - čertík 😀