Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
Vážené! Ad.1.Irenka som ja, ci sima má pstrosa? Hééé?
Ad.2.Simonin fanklub som založila jááááá, tak sa tu nepíšte cudzím perím. Uffffff!
Ad.3.ledva som vás našla, tak som si založila svoju tému, do ktorej budem písať len ja.
Ad.4. Išla by som chrápať, ale Bubba ma bombarduje.
Ad. 1 - mam doma pstrosa - takeho vyse dvoch metrov 😀
Ad. 2 - nist
Ad. 3 - aku, kde?
Ad. 4 - vymaz ju 😀
sak ja tiez pracujem, tušiek tu mam plny stolik chi a su mi nanič....a mne sa nechcéééééé
ranný oznam na nástenke:
oznamjuem vsetkym co pisu od zadu.........ze sa nenamaham 😝 a ostatnym zelam pekný den cmuaaaaaaaaaaaaq 😀
upratane...ide sa na maso na chatu....idem to dat do pacu uz dnes aby bolo dobre o tyzden nasiaknute 😀 😀
to co ides nakladat hovadzie stejky? 😀 no inaaaac....mnam, odhliadnuc od cesty tam, sa neskutocne tesiiiim uz
bubba kde si? uz nakladas?
kua ale to som este fakt nepocula tyzden popredu, to mas maso z 53 rocneho byka? 😀
neviem ci 53 rocny byk ma kuracie prsia ale budiš....a tajomstve sefukuchara znie ze ....das do pacu ,na 1 den do chladnicky,sem tam zahrkas....a zvysok vam napisem na fb hadam nebudem davat recepty von len tak zadarmo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ianc som kupila aj bravcove ale to neviem ci idem nakladat lebo je dake masnejsie...no uvidim...
apropoooooooooooo kto nalozi hermelin?vie to niekto???ma nato niekto chut??urobim? 😅

😀 a kde si to pisala?kua mas pisat ako clovek nie ako cinan 😀