Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
my uz mame zbalene auto z garaze vytiahnute 😀 😀 😀 pred domom nalozene ako ked sme sli do chorvatska...chichiiiiiii
kuracie nemusi byt tak dlho nalozene, nepokazi sa to? tak 4 dni by podla mna stacili...ale sak ty si gazdina 😀 mnaaaaaam nakladany hermelíííín !!!! 😵 😵 😵 😵
ja neviem ale idem sa aj ja teda uz balit, furt zaostavam za vami, sakra, to asi zato ze som prisla posledna k vam, co? 😀
a co balite? sak ideme na vikend,nie na mesac 😅 kua ja zas pridem a zistim co secko mi chyba...idem volat mamicke nech mi pride pomoct, ona mava take prakticke napady 😀
centik ale precitane si mala vsetko takze na tom nezalezi kedy si zacala pisat,obraz si mala 😀 vytvoreny....
moj sef akurat s niekym telefonoval, som to ocula az sem a vysvetloval tomu cloveku ako nas najde a potom krici na kolegynu ze - deniiii, ide sem nejaky niekto! 😀
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs...
toto je už inakšia pesnička!!
Aaaaale baby nebudte zas prieberčivé moc!!!Jasne že sú sympoši!!!!Mušketieri.... 😵
A čo ja viem volaka anorektička abo čo........ 😅 😅 Ale nechutnáááá!
Ci znama ti je? 😀
sak si neviem od radosti z tych troch vybrat 😀 taktok ked nyst nehovoria....ci to by som asi moc scela ze by aspon jeden z nich bol aj mudry??? 😀
frisbee ta to ty si ta manekyna? anciáááša to je riťka 😀

takže Bubba už nakladá....ale nie mäso do pácu. Ja už tuším ten týždeň ani nevydržím. 😀 😀 😀 Ešte dnes si zbalím veci , aby som sa potom zbytočne nemusela stresovať, že som si zabudla doma klobúk, kúpacie koleso, nafukovačku.... 😀 😀 😀 Wau, už aby bolo 28!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵