Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
to aby si si ich sama mohla rozbalit 😀
fris ani nechcem lebo by som uz docista pukla od zavisti 😀
no uz tu predomnou stoji.......................................................mikulovsky rizling vlašský - kto si štrngne? 😵
ja si nestrgam, jedine tak so zincicou (to bude zas sracka 😝)
idem si hadam rozbalit toho mojho... 😀 😵
vy si asi šecky dnes toho svojho rozbalite...toš ja idem na film paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ahojte secci hlasim sa ze pracovne aj u nas..nachystala som aj bravcove na raznici... 😅 kua nebude toho vela?pome uz zajtra 😀
ja dnes idem chystat kuracie stehna a krkovicu 😀 sa prezereme jak dive... ale sak nevadi aspon budeme aj vyse pit, viac znesieme 😀
paulínka si normalne rozkazala slížikovu polievku a kuriatko s ryzou - no a ja poslusna mamicka som jej vyhovela...
a jak tak kukam sak to je teda zbytocne abych ja vobec cosi nosila - sak nebudeme insie robit len zrat 😅
sak presne ty dones len seba..a nezabudnite plavky 😉
ja dnes robim take mnamky zemiaciky s americkym korenim najskor uvarne potom vysmazene s rybou v trojobale a amozrejme moj oblubeny zeleninovy salat a kedze navarene mam este zovcera kur.polievku + pizzu na kerej sme boli miesto vecere a nevladali sme ani polku zjest tak som si ju dala zabalit domov.chi sak kamoska vlastni picerku ...akurat smesa s muzom smiali ze v amerike ked ides do restiky ani sa ta nepytaju co nezjes ti automaticky zabalia este aj kosti pre psa odmov beru kua a slovak sa hanbi 😀 😀
jako soférka nie....ale ved vraj nemam ist cez Nr, len nejak tak cez zaciatok....aaaale co, volado sa hadam najde do ma posle na spravny smer keby zabludim...ja sa na tu cestu uz zacinam tesit 😀 a asi si berem aj to GPS chu chuuuu
sak cez nitru ide jenna cesta..ja som tade prechadzala len raz a celkom v pohode to vyzeralo...neboj nic TY NEZABLUDIS!

no a to si ešte nevidela hrudníček 😀 😀 😀