Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
jenna ked uvidis moju malu tak odpadnes...ostrihana na vrabciacika 😅 😅 😅 konecne sa dala u kadernicky... 😀
no, uz si tych chlapov tolko nerozbalujte a cmarajte cosi.
co mate dnes na programe?
Tebe sa ľahko rozpráva , keď ten tvoj je už totálne rozbalený, len papierové franforce na ňom ostali! 😀 😀 😀 A ešte sa pýtaj, čo máme dnes na programe. však je nedela! 🙄 Upsss, nie streda?????? 😀
no, mne sa syn vratil po tyzdni z tabora, nemohla som ho odlepit od pc zavislaka krpateho.....no a ked sa mi to podarilo, museli sme vsetci povinne urobit stanovistia (kazdy v inej izbe) a zadavat babam ulohy...no...
hakuna matataaaaa
a my sme mali nakupne poobedie. chcela som plavky a mam topanky 😀 😀 kto mate blizko garfield - su tam akcie 1+1 (druhy, lacnejsi par za euro) 😎
a este som aj stretla byvalu spoluziacku (ale stale este dobru kamaratku), tak sme dali kafe spolu. celkom fajn dnik 😵
prave mi deti odisli na tri dni prec a mna uz chyta panika...pomooooooooc ja tu nechcem byt sama 😖
jenna nikde nechod citaj si nasho ucitela shruka 😉 a potom daj vycuc ja sa k tomu uz asi len tak lahko nedostanem....
a konecne som tuuuuuuuuuuuuuuuuu tu tuuuuuuuuuu 😀
hej rozmyslala som nad tym ze 1. bud pojdem na pivo alebo 2. si zapalim sviecku, vonnu tycinku a budem meditovat ako jogín pospevujúc si nejaku mantru 😀 😀 😀 koza 😀
Bubba, nebol to náhodou preklep ? nechcela si napísať " nášho učiteľa shreka "? 😀 😀 😀
re to :1d • Dnes o 10:01
kifi sem nechodi a ani to tu necita a veruze sa taaaaaaaaak tesi ze nevie aku si ma koli tebe zobrat kravatu 😀
Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya Om Namo Bhagavate Vasudevaya ommmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
😀 😀 co uz mi to ale fcul pomoze ked ma lebena boli kua 😀 v zivote uz nescem pivo ani videt....a kua, to som uz tusim kedysi vravela 😀
neviem neviem, ci by mi to pomohlo, ale dakujem, drahá frisbee 😵 😵 ja to tu o druhej zabalim a pojdem domov dospat...zajtra ostanem dlhsie...takto si komplikujem zivot, koza 😀

gweenka ja opita zasadne nesoferujem 😀 ale ak ma tam pridete pockat ... 😀