Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
gweenka aj tu svietilo, ja by som to nazvala aj o 108 lebo bolo 36 stupnov 😅 a zrazu hromy blesky a je to tu 😀
aj u nas je uz buravica. blesk je sade strceny aj tu 😀
a co to furt splietate s tym tridsiatym prispevkom. na kazdej strane ich je 3O, t.j. vzdy 31-vy je prvy na dalsej strane. jasan?
ja mozem prat kolko chcem aj tak nemam balkon 😀
Simasa ahoj, dnes budem na teba mila aby sby si nezduchla 😀
centik to chce susicku aj ja po nej tuzim kua snad mi ju muz raz kupi za dobre zasluhy 😀 😀
ja bych tu sušičku tu nemala ani kam dat 😀 ale ked budem mat ten svoj domček, budem mat aj sušičku aj umývačku riadu a vírivku 😀
daj pokoj s virivkou naco by ti to bolo?vies si vobec predstavit akoby si potom somnou cele noci chatovala? 😀 😀
chlapci sa odmalicka nezapru :
http://vtipy.netroof.eu/item/2125/odvazny-ako-s...
😀 😀 😀
http://vtipy.netroof.eu/item/2179/chlap-na-mate...
kua ale jaka realita vsetky tie obrazky 😀 😀 😀
toto inac poznam v realite ked jednemu znamenu chybali 3 prsty na ruke a zamerne tou rukovu ukazoval v bare ze chce 3 piva 😀 😀 😀
tomuto sa hovori "do pohody" 😀 😀 😀
a vidim ze sa asi bavim jedina tak este na zaver :

Predsa! 😝 😝 😝