Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
no zas centík je centík ... ta nasere kazdeho 😀
ja nie, ja som dobrunká, blesk by ti vedel povedat 😀
aj ja viem ako je jenna dobrunka vie rpesne cim ma nasrat v priebehu par sekund 😀 😀 😀
nefrfli 😀
paulinka jaka zlata - ze ona chce vidiet svet ružový 😀 odo mna to urcite nemá 😀
kto chce mat vsetko ocapkane od sabinkinych rucicieeeeeeeeeek? poslem ju na prazdniny 😝
inac, chcela som sa spytat, ze preco sme vlastne blesqovi zdrhli z temy a preco tam on uz chodi tak zriedka. ale vazne, viete to?
a este mi mozete poradit co mam robit malej s takou vyrazkou - nad obocim sa jej urobila - vypada to ako taky riadny jeb.k 😝
a co sa tyka blesqa podla mna ma len vela prace, kedze teraz kazdy den su riadne hromy blesky 😀
vytlač jej ho 😀
ja neviem, prečo blesk prestal chodit do svojej témy...ja vlastne o nom neviem nič, kedze ma vymazal z fejsbúku 😀
no a -
nezdrhli sme. ja a bubba sme prestali chodit, lebo prestal aj on. bolo nam to divné. prv sme do tej témy chodili velmo radi, ale od istej doby akoby sme skutocne museli len plnit nejaku normu, ci povinnost. a museli si davat pozor na to, co povieme, aby sme nedajboze niekoho neurazili.
resurrection nevysiel. toto je resurection. nikto z nás túto tému nezalozil, sme si tu vsetci rovní, nemusíme sa nikomu zodpovedať - sme tu free. tak to vidim ja.
a blesk (si myslite ze nesmiruje? jasne ze smiruje 😝 😀 😀 ) kludne zavitaj aj ty, ked chces a podel sa s nami o svoje pocity
vsetci sme bratia a sestry 😀 😀 😀
ahojky, hlásim sa k pracujúcim mamičkám.. už zarezávam dva dni 🙂 a malý je v jasličkách 😉
no my tu také veru nemame nic....ja som tiez zacala robit, ked najmensia mala necely rok, ale vlacila som ju so sebou jak mačiatko 😅 este ze som ju mohla mat v robote so sebou...tri mala tuto jar, neviem de by som teraz zhanala robotu...ty sa vracias do povodnej?
nie na lepšie miestečko, také kľudnejšie s malým bábom 😉
a to OZ je zatiaľ celkom fajn, malý síce aj poplačká, ked ma nevidí, ale dá sa ..
jenna lepsie by som to nevedela vysvetlit este ze ta mam 😵 😵 😵
majdiska ahoooooj sak aj ty si zivitelka kubincanka pamatam pamatam 😀 😀 😀 a co robis ak sa smiem spytat?

aspon si sa potom mohla ksichtit ako na tej tretej, né? 😀