Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
sak to je po vychodňarsky 😅 ta tomu ja nerozumiem 😀 teda tomuto hej, ale inac ta vychodnarcina...
no ale predtym mala v pase ze cakaju dvojicky, to mi nejak nesedelo a aj tak nechapem co v noci pracuje a co robia cez den? 😀
Vidím že tu riešite tažku dilemu- co sa robí v noci. Napríklad sa zabíjajú komáre. teda na jedného sme polovali asi 1 hod. 😠 Mali by ste ma vidieť! Včera ma uštipla nejaká sviňa nad okom - do rána mi opuchlo oko, teraz vypadám ako jednooký Joe. 😝 V poisťovni sa na mňa pozerali ako na mimozemšťana. 😖
joe je uzasny a ma dve modrunke nebickove kukuče 😵 😵
gween mala si si dat pásku cez oko jak pirát 😀 😀
jáj Emi, ☹ aj to boli? , kua aj s tou svinou , dufam ze si ju aspon zabila 🙂
ale neni to take hroze myslim ze si krajsia ako jednooky joev 😉
Strašne to bolí a svrbí. Auúúúú! 😠 nezabila som ju a ani neviem či to bola vôbec včela alebo len nejaký chrobák. Včera som držala tie kytice........možno svokra na mňa nachystala nejaký atentát. 😀 😀 😀
jenna- pásku si dám až poobede, aby sa ma moje mamičky nezľakli. 😵
tak sa ta urcite nezlaknú 😀 ked prídes jak pirát, daj si este aj drevenu nohu a hák, bude prča 😀
ja som raz stupila na vcelu. au. nohu som mala jak bambus 😀
Ale nie Emi - nedávaj si ju. Povedz im, že keď nebudú poctivo cvičiť, tak sa im stane to čo tebe 😀 😀 😀
chichiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii my komare nemameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!
ako na ne:
1.nikdy neotvarat okna bez sietky
2.dvere pri prechode zatvarat hned za zadkom
3.a to je vsetko
😀 😀 😀 😀 u nas platia prisne zasady zatvarania dveri pocas letneho obdobia

a vyznam? 😅 co sa komu stalo? 😀