Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
a uzivat bekomplex vraj pomaha lebo telo potom vylucuje pach na ktory hmyz nejde....ale potom na ten pach uz nejde ikto ja ked som to zrala som smrdela jak konik 😀 😀 😀 😀
a pritom si staci povedat - nechcem byt doštipaná - ja nie som a to som kedysi byvala ako jeden velky stipanec od komara 😀
😝 😝 😝 😝
Jenna - ježíš, keby šecko tak fungovalo ako ty píšeš. 😉
Ja som si raz povedal - nepôjdem do školy, nešiel som a dostal som 2 zo správania 😀 😀 😀
Veru užil a ako 😀 😀 😀
To som nedostal za to, že som nebol v škole, ale .... kredit off 😀 😀 😀 😀
no a co v pohode sem moze prisievat kazdy kto sa citi ako mamicka 😀 sak slobodne forum ...cmuáááááááááááááááq
naa nech sa páči .... ja som dnes jaksi mimo...nebudem tu strašit, idem 😔 do hajan.... bru noc
boli sme u tej doktorky. ma to nejaky stipanec a ta svina, co ju postipala jej tam zaniesla nejaku infekciu. takze tam ma pod kozou taky volajaky zapaleny "utvar" 😝 a dostali sme na to antibiotika - masticku. a ked to neprejde, tak rezat ☹
Simasa chuda male, snad jej to prejde s tou mastickou,
svina jedna ci to nebude ta ista co postipala gweenku
no vidis, stipanec, to nas nenapadlo.... (jasne ze tu nejsom uz) 😝
sla som dnes cez vás do beckova, ty asi po ulici nechodis co 😅 a vobec. uz idem naozaj spat.
ale chodim /obcas/. ale dnes sme boli u tej doktorky a cele poobedie som makala v zahrade 😝
ja sa tiez budem modlit, aby jej to nemuseli nacat. lebo pri tej predstave mi je az zle... 😔

A preto odporúčam vziať si repelent - vy viete kto a viete kam 😀 😀 😀