Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
nichto nist?????ani len centiiiiiiiiiik???Tak ze bru nockuuuuuuuuuuuu vsetkym co ma chodia citat 😀 😀
ja som teraz pozerala koniec majklovej rozlucky, co som si nahrala akurat ta jeho dcera tam cosi vravela a plakala, tak ma rozplakala 😀
dobru noc
Dobréééé ochabovačnéééé ránko 😀 😀 😀
On tu bol včera aj Blesq pozerám, no aspoň som tu neni sám 😀
caute hned rano ma moja mala uzasny vstup do dna...asi oplakava majkla džeksna kuááááááááááááááááááááááá
Kifi- a mne si povedal že pracuješ. 😨 Tak teraz áno alebo nie? 😵 Ja som bola včera večer na pohrebe, ale len 10 min., potom som zachrápala. kifi a čo znamená slovo "ochabovačný"? má to niečo spoločného s ochabnutím / napr. svalstva.../? 😀 😀 😀
Emíííí - ty si super 😀 😀 😀
Nie ochab, nemá nič spoločné z ochabnutím svalstva. To je vševýznamové sloveso 😀
gweenka sa zle kukla kto co pise 😀 ani ja som nepovedala pozdravuj, ale pozdrav 😀
ja viem pozdravit aj sama aha - cááááu blesk 😀
a preco nepracujes kua 😀
a kifi mi prave pomohol vyriesit moju nedelnajsiu depku, uz je fuuuč jupíííí 😵 😵 😵 😵
uzasne ako si vieme pripominat a sem tam si ukazat cestu, ktoru vlastne pozname, ale zabudneme na nu 😵
a idem pracovat, bo mi zoberu aj prémie, ktore nedostavam 😀
Kifi- sorry že som ťa z niečoho " obvinila" . Nabudúce si dám okuliare a dôkladnejšie preskúmam tie vaše fotky. 😒
jenna- nemprovokuj! 😀
kifi ma na hlave klobuk ja maleho 😀 chce spovedat ze moj maly sa podoba na klobuk a este k tomu mexicky?
bleskove dieta je v skutocnosti sombréro 😀 ftipné 😀
to robí to farebné spektrum vasich profilových fotiek - splýva to do jedného obrazu, ked sa niekto dôkladnejšie nepozrie .... a inac ked tak kukam na svoje foto, tiez medzi vas dvoch zapadam 😀 sme stádovití a nevýrazní 😀 😀 😀
asi ste sa vsetci zlakli tej slepice, co tu okopirovala fotky toho cudzieho dietatka, ze? 😝
a fcul co? mam aj ja vymazat? ale na fejsbuku nemam nist 😝
Kifi? Už zasa nie Kifike? 😀
Emi, nič sa nedeje, ja som to aj tak nepochopil, tak som sa nad tým ani nezamýšlal 😀 😀 😀
Veď som si aj myslela Kifike. To len tak pre istotu, aby som náhodou niekoho neurazila. 😀
caute,
ocom tocite,
ja som prisla od zubara,
takze sranidicky bokom boli ma to jak svina 😝

preco ste vsetci pomazali albumy? 😅