Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
ahojteee
gween uz si zahojena? 😉
inac viete jak si nasa mala povie krasne nono? 😵
a jak si vie krasne zapnut telku? to je ina maska. nikto ju to neucil, proste to obkukala, chyti ovladac, natiahne rucicku k telke a cvaka 😀
ideme sa zasa dnes tulat. tak papa, majte sa krasne vsetcia.
Co zas idete robiť v sobotu? 😒 Jenna, inak už som ťa práve išla zobudiť- reku že si zaspala! 😀 😀 😀
veru sikovna je Sabinka? a ako vyslovi svoje meno?
to Biba si vie zapnut mirkovlnku, radio a telku.,.... to bude technička 😀
aj nas si sam vsetko pozapina.. este aj na dvd nahrava.. akesi kraviny ale nahrava 😀 a minule oco nevedel radio zapnut tak mu ho zapol on 😀 😀
No dievčence, ja sa s vami zachvílu rozlúčim. Idem zajtra na Turú - trošku ideme stanovať až do nedele. 😉
Takže: 7.8. 2009 Dobré ochabovačné ránko dievčence 😀 😀 😀
8.8. 2009 Dobré ochabovačné ránko dievčence 😀 😀 😀
9.8. 2009 Dobré ochabovačné ránko dievčence 😀 😀 😀
No jo - z toho mám jako dosť strach 😀 😀
Ale ďakujem pekne - budem možno na vás myslieť 😉 😀 😀 😀
aa co si myslis ze kifi neprezije jennu turansku chlastacku...sak na nej vyrastol 😀
centik....tvoje fakticke poznamky si mozes strcit za lobuk ako jennina paulinka 😀 😀 😀
no to neviem kto iny...ale jenna by nam mohla porozpravat tu ftipnu historku ja som sa skoro po....sak viete secci co sak ja mam asi dost slabe tie stahovacie ustrojenstvo..ked mi to zahlasila 😀

Ty brďo! 😀 😀 😀