Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
no...to iste co vzdy 😀 😀 😀 😀 inac uz plienky nenosime ale dnes mala 2x frcnute v gatoch....asi nejaky zbehly infekt chodi okolo nej 😀
caute, uz sme doma 😝
ale skoro sme sa uvarili vo vlastnej stave. mala je taka spotena - uplne mokra hlava, musime sa ist okupat 😝
uz sa clapoceme 🙂
v Bojnej pri Topolcanoch. varili sme sa v aute - po ceste. chuda, mala bola cervena jak rak 😝
Emíííí - de si? Cvičíš na fit lopte? 😉 😀
Adrián dúfam žije 😀 😀 😀
Bubba, neboj sa o mňa, ako Jenna napísala, vyrástol som na tom. A včil už som starší, mám rozum 😀 , tak konzumujem ako zviera - to vie kedy má dosť 😀 😀 😀
Ale na druhej strane - ani srnky netušá ..... 😀 😀
kifi radšej do krku, do nosa to neni bohviečo 😀 a papradské srnky bubú čochvíla tušit 😀 chudery 😀
neraz som si na plavarni potahla vodu do nosa .... s palenym to musi byt este vacsi brutal 😀
a inac....idem zavarat karfiol...kua uz varim nalev..tak idem trochu poumyvat pohare a tak...sak to je zachvilu hotove 😀
caute, aj ja sa s vami lúčim, my zajtra idzeme na Blansko / ci do Blanska? /.A vrátime sa v pondelok. Ešte sa musíme zbaliť, depilovať......bláááááááááá. 😀 😀 😀 Kifike, však turá neni ďaleko od Blanska! 😀 😀 😀 Dojdi sa pozrieť či mangel žije. Večer sa tu ešte ukážem a so slzami v očoch sa s vami rozlúčim. ☹ ☹ ☹
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 gweeeeeeeeeeeeeeen to nemyslis vazne kua...sak ja to bez teba neprezijem.aspon mi kazdy den napis sms!!na ako dlho idete?a to co je to blanksko? 😅
http://www.kupaliska.sk/Fotogaleria-a12-0-0-373...
gweeeeeeeeen mozem ist aj ja....?necham doma dieta a idem 😀
No rýchlo sa zbal a ráno sa stavíme pre teba. 😀 Pozri si v google hotel skalní mlýn.

ja som tu a ty o com tocis?