Pracujúce mamičky: Ako zvládate návrat detí do škôlky?
ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime
pekny dnik prajem 😎 😉
gweenka zoberte aj mnaaaaa...inac v Blansku mame nejakeho dodavatela, chodia mi odtial faktúry 😅
Baby, poďte všetky! 😵 Aj tak sa bez vás zbláznim !!!!! ☹ Beriem si so sebou PC, ale neviem, či tam majú pripojenie na net. 😕 A prečo sa danka lúči? 😨
no sak ja som sa docitala ze na morave ale preco pisala gween ze to je blizko kifiho 😀 😀 😀 to ma zmiatlo..
Tak cafte kozenky moje+ Kifike, dávajte si pozor na seba, na mangelov a na svoje detičky. Bude mi smutno za vami, takže sa vééééľmi budem ponáhľať domov. 😀 😝 Cmuk , cmuk a ešte raz cmuuuuuuuuuuuuuuuk, papá! 😅 😵
fiha, no jak tu neni ta gween, tak tu nikto nepise 😅
a my ostatni to ideme kam na dovolenku? (vlastne bez bubby, ta uz ma vycerpane 😀 )
ci do .... ? 😀
gweenus,
vstci kvakame na fejsbuku, ked sa budes na dovolenke nudit, pis, pis, pis 😀 😀 😀

a na rozlucku som prva.. som sa rozhodla ze uz nejdem pisat ani tu ani do zivitelov.. takze tolko z mojej strany.. mam vas rada ale.... ☹