• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Praktické rady pre domácnosť

6. novembra 2017 
@vlnka81 jedine vetrať, vetrať vetrať..
5. feb 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 dakujem. nuz vetram, vetram, vetram. snad na vikend to uz bude OK :grinning:
5. feb 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby poradte mi prosim, dcerka si popisala krasne biele tricko ceruzkou a aj perom, tie ciary od pera zmizli odlakovacom na nechty, ale tie od ceruzky nevysli ani tym odlakovacom a ani Vanishom, stale su take iste, ziadny rozdiel, hladala som aj na nete ale bezvysledne.......mate nejaky zaruceny tip ako na ne? dakujem :wink: .
20. feb 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera77 Cistou gumou na gumovanie by to neslo alebo zlcovym mydlom?
21. feb 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejkoh dakujem ti pekne za radu, zial, tou gumou to nejde vygumovat, mozno ked je ciara od ceruzky este cerstva a nezaschnuta by to islo, no skoda, ze ma toto skor ma nenapadlo......este skusim teda to mydlo, mozno sa uz do x-tice postastiiiiii :slight_smile:
22. feb 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera77 Nie je za co :slight_smile: , pre mna je zase dobrou radou ten odlakovac na nechty na ciary od pera, to by ma nenapadlo. Clovek nikdy nevie, co tych drobcov napadne :slight_smile: Takze aj ja dakujem.
22. feb 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejkoh :slight_smile: , ten odlakovac mi poradila mamina, ale treba ho naliat na ciary castejsie, hlavne uz na take zaschnute.........tak nech nas nase deticky potrapia s čmáranickami na oblecku co najmenej! :grinning:
22. feb 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete čo platí na značkovacích kocurov? nič nemožeme nechat vonku na verande, aby to na druhý den nebolo cítit kocurou močou....a tiež všetky dvere , nie sú to naši kocúri....napadá vás niečo?
26. feb 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lynks moja švagriná si naučila psa aby mačky nenávidel a každá ktorá sa priblížila mala smolu.Porátal sa s ňou.Môžno to znie tvrdo ale u nich to fungovalo.
9. mar 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi poradiť ako sa zbaviť farby na svetri?? omylom mi kadernička zafarbila aj trochu sveter pri farbení vlasov :((
1. apr 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby prosím o radu, možno ste to už rozoberali, ale neviem to nájsť. Syn mi dnes pokresli sedačku perom, klasickou prepisovačkou. Čm to dať dolu? nechcem to zbytočne rozmazať, sedačka je z normálnej látky, žiadna koža či koženka.
10. apr 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , baby neviete mi poradit, na drevenej podlahe mam tmavy kruh od kvetinaca ( od vody ) dá sa to prosím nejako vyčistit? dakujem pekne
10. jún 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosím,viete mi niekto poradiť,či existuje niečo na umelé kvety, aby nevybledla z nich farba?? ĎAKUJEM
22. júl 2013 o 21:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, podívej se na
http://www.vykupto.cz?ref=4c51c7842c89f
jsou tam pěkné slevy, třeba si vybereš!
23. júl 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosí Vás poradili by ste mi ako mám vyčistiť biely lesklý stolík od sava vyskytli sa mi na nom žlté škvrny :frowning2:
31. júl 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieviem či sa tu už pisalo, ale nevie niekto poradiť ako vyčistiť zažltnuté podražky na botaskach detskych, aby boli biele?dik
14. sep 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete s cim sa da vycistit tvrda knizka ?synator robil kolo-kolo a je to nasa oblubena.Dakujem za rady.
17. sep 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mandarinka atrament je inkoust :slight_smile:
2. okt 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi niekto poradit ako odstranim glej z rifiel?
4. nov 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby pomoc!!! Mám plynovú varnu dosku z chromovaného nerezu a ako čistím-tak čistím,stále mi ostavajú smuhy :frowning2: . Dokonca ostavajú aj bodky po vode ak to hneď nepoutierám. Pri čistení sporáku mám nervy v kýbli :frowning2: :frowning2: :frowning2: !!!! Čím to mám čistiť- dajte radu!
8. dec 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damati vycisti od hrubej spiny ako obycajne, oplachni cistou vodou a potom daj na hubku par kvapiek lestidla do umyvycky a pretri.
8. dec 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damati zkus přeleštit švédskou utěrkou /popř. jednou to přetři na mokro a kdyby to ještě nebylo perfektní, tak to druhou - suchou přelešti)
8. dec 2013 o 23:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zita19 Ďík za radu skúsim :slight_smile:
8. dec 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alpa by ti mala pomôcť :slight_smile:
31. máj 2014 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zitkaobe.
ahojte mohli by ste mi pomôct ?? kupili sme si vešiak na bundy kt. sme privrtali na stenu problem je v tom že ked tamniečo zaväsím tak sa mi to šúcha o stenu a tým sa stena vlastne špiní ... čo mám spraviť má niekto nejake tapety v takých prípadoch ?? alebo ine rady ? :frowning2:
19. aug 2014 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako odstrániť zápach po spálenine z jedla, varím jelení guľáš v kotlíku. už som to dala do iného hrnca, ale aj tak je to cítiť... dá sa to ešte zachrániť?
22. aug 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás ako odstránim sekundové lepidlo prilepené o kuchynskú dosku na linke? Dcéra si tam lepila gumu na gumovanie a prilepila tú gumu k linke, po gumu som to oškrabkala ale čím dolu to lepidlo tak aby som nepoškodila dosku?
25. nov 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky,ako ocistim janske sklo,ked je zhnednute od pecenia z rury :(?
9. feb 2015 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinkals
ja mam z amwaya taky prípravok na cistenie rur, aj pripaleniny z hrncov a skla tym cistim.
ale pomaha aj akykolvek prípravok na cistenie rur, napríklad sprej W5 na cistenie ruz z Lidla....zial, nemaju ho uz bezne, len pocas tyzdna cistiacich prostriedkov, ci ako to volaju :slight_smile:
9. feb 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nyusika dakujem,tak to ho sotva asi zozeniem
9. feb 2015 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok