Praktické rady pre domácnosť

ankan
15. feb 2009

Poradí niekto ako odstániť pero z koženky alebo knižky na kúpanie? Môj poklad sa dostal na chvíľu k peru a stihla si to označiť 🙂 😀 😀

ladyperfect
24. feb 2015

ahojte, asi nie som až taká perfektná a nedopatrením som si zavesila koženkovú bundu úplne hlúpo na vešiak (predsieňový, čiže nie na ramená ale ani na to putko ale prevesila som to tak, že je teraz vypuklina na chrbáte bundy....) z uponáhlania, a potom som na to úplne zabudla.. tak vás chcem poprosiť, či neviete o nejakom triku, ktorý to dokáže dať do pôvodného stavu.. :D nejak to zohriať nech sa to opäť vráti do pôvodnej formy a nie je tam ten škaredý hrbolček... alebo proste niečo reálne :D :D ďakujem

sunyrose
1. júl 2015

Zdravím, poradí mi, prosím, niekto ako mám odstrániť popísanie guličkovým perom z gumenej hlavičky bábiky? Ďakujem pekne za rady. Pekný deň prajem Eva

adammelavy
21. okt 2015
Používateľ adammelavy je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adammelavy.

Ak chcete mat kuchynu poriadnej kvality odporucam firmu ktora robi najlepsi interierovy dizajn kuchyn na mieru http://zubro.sk/

tanina724
16. nov 2015

Ahojte. Vedel by mi niekto poradiť, ako vyčistím bielu umelú kožušinku na čiernej bunde z brúsenej kože? Je miestami zašednutá od tej bundy a namokro to čistiť nemôžem, lebo tá čierna hneď pustí farbu. A už nemám blok, aby som ju reklamovala. Ďakujem.

patkaza
30. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

najhoršia vec je odstraňovanie žuvačky ... ale už som našla riešenie aj nato taký parný čistič a dá sa nim čistiť v domácnosti takmer všetko http://akoapreco.com/ako-odstranit-zuvacku-z-calunenia-sedacky-v-aute/

patkaza
30. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ale na žuvačku je velmi dobre riešenie aj ľad a potom opatrne zoškrabať

1anicka1
28. dec 2015

Prosim Vás vie mi niekto poradiť ? Potrebujem vyčistiť nohavice z brusenej kože /jelenice/ ako nato ma niekto skusenosť?.Dakujem

vidova1
22. aug 2016

nevie niekto poradiť ako odstrániť atrament z dreveného stola 🙄 🙄

lili007
14. dec 2016

na koženku či kožu mám pomohli obyčajné vlhčené vreckovky..naše zlatíčka poznačili koženú sedačku v predajni, viete si predstaviť ako sme sa cítili pri predstave, že práve tú žltú si musíme kúpiť🙂 ale dopadlo to dobre, poľahky to vlhčená vreckovka zvládla...
...na tú knižočku by som skúsila ten sypký prášok ATA či AVA, čo je taký retro prášok na čistenie...mali ho teraz v Lidli...vyčistil nám pero aj fixku z dreveného stola aj plastového stolíka...odporúčam...

jabaka
6. nov 2017

Dobrý deň. Poradi mi prosim niekto ako najlepsie vycistit matrace zo zahradneho nabytku? Myslim nejaky dobry cistiaci prostriedok ktory zaberie. Su dost spinave a klasickym pracim prostriedkom ide dole len malo. Do cistiarne ich davat nechcem. A do pracky su prilis hrube:( Dakujem