Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

berenika39
1. jún 2013

😝 můj brácha má pryma bráchu 😝

jaja01k
2. jún 2013

"Oslava mích narozenin"

salomee
3. jún 2013

Viktoriovy přibude sourozenec..
...fajne mít nečeské jméno, a ještě ho psát blbě.

..jo a dnes mě pobavila na FB hláška, že: “Sranda musi byt, aji kdyby tatu vešali..“.tak to berme s nadhledem😀.

fra
3. jún 2013

"...z rozmermy 200x90,z dvoma velkymy hlbokymy šuflíkmy,z kvalitným lamelovým roštom "
Zdá sa, že niektoré školy neučia, že existuje aj mäkké i a predložka s

ivular
4. jún 2013

kvuli mejm hnedejm ocim, kvuly moji blby praci 😝

aknaj
4. jún 2013

..... v januári som si kupila v zlatnictve hodinku ,nosim ju iba prilezitostne .....

keby sa to tak dalo, človek by si ich kúpil aj viac
😀 😀 😀 😀

jaja01k
4. jún 2013

"No kdybych věděla že budu mět kluka tak si to vemu.Ale zatím nevím co budeme mýt."

berenika39
4. jún 2013

adeptka na zásek roku, oslovení na začátku KZ:

😝 Mamčy 😝

pajenka
4. jún 2013
adulikka
4. jún 2013

clovek ktory very

adulikka
4. jún 2013

nohavice nepasovaly

jaja01k
5. jún 2013

"Mám takové dylema =( Potřebuji poradit =( Rozešly jsme se s přítelem"

ivular
5. jún 2013

@jaja01k Ono je těch perel v tom příspěvku víc 😉

fra
6. jún 2013

takto píšu vedľa na Modrej streche profesionáli 🙂 : "pekný navrch no ja by som navrhol rohovú skôr rohovú ušetrí priestor, z kúpeľňou by sa dalo vyhrať viac"

iviatko
6. jún 2013

no dakujem wiskusam 😀

aknaj
6. jún 2013

Baby prosim o radu potrebujem niaky kocik na zimu za niaku super cenu

??????????????
😀 😀 😀 😀 😀 ..... takže asi nechce nič a hlavne zadarmo ....

limoncino
6. jún 2013

na margo toho chorvadzka, čo som si tu dnes prečítala, tak ja som si práve prečítala inú verziu - Chorvácko 😝
@aknaj takže vlastne nič nechce, tak čo sa pýta??? 😀

bubbles
6. jún 2013

"Maternica je prijam neuveritelna" 🙂

iviatko
6. jún 2013

Baby nepoznate nejaku lacnu stranku potrebujem šaty ale mam problem si kupit ohladom postavy 😝

adulikka
6. jún 2013

si drobcov račšej poriadne zmerajte

jaja01k
7. jún 2013

"schodly jsme se s pritelem na kocarku"

adulikka
7. jún 2013

, ktora ma tiež prosýkala

terezka1947
8. jún 2013

ahoj,neviem ci sem este chodievas...ale chcem ta poprosit o jednu vec....ak mas skusenosti s gramatikou...co tak zalozit temu....gramaticka poradna na MK?
teraz to nemyslim ironicky....vies,clovek si mysli,ze slovencinu pozna...a po case na materskej,praci,kde velmi nepise a k citaniu sa uz tak lahko nedostane,aby si ju stale "napozeral"....zislo by sa fakt niekedy poradit...co a ako,kde i,y,kde dlzen,ciarka...lebo tato tema-je fakt,ze som si celu necitala-sa skor venuje srandickam,co sa komu a kedy postastilo napisat 😀
a je to aj otazka a prosba na ostatne mamicky-nejaku odbornicku,kt.by nam pomohla a nesmiala sa nam niekedy aj za "hlupe"otazky 😉

terezka1947
8. jún 2013

@zade tu spravu som adresovala tebe 🙂

iviatko
8. jún 2013

ale takyto psichycky terorr

pajenka
9. jún 2013

😝 my jsme spaly do devíti, odpoledne jsme si dáchnuly, jeli do německa, šly na oběd a dvě večeře 😝

Krize identity? 😀

salomee
10. jún 2013

od zacatku jsme malou myli vodou a DOVE obycejnym tabletem.

pajenka
10. jún 2013

@salomee 😀

jaja01k
10. jún 2013

"s přitelem se rozchazime odešel od nas ale maliho se nevzda...jakou mam šanci že bude v moji peči??a jak zabranit aby ho vydal bez me přitomnosti?"

berenika39
10. jún 2013

@salomee ? jsem mimoň...