Pravý Apple iphone verzus replika

sandrusa2803
10. mar 2014

Ahojte.Chcem sa spytat,ci niekto ma skusenost s iphonom od Apple pravym a replikou.Ide o to,ze velmi by som chcela iphon 5 lenze ten pravy je aj dost drahy a to aj s bazaru 😀a predavaju dokonca aj repliky,tie su uz prijatelnejsie cenovo,predajcovia pisu,ze je to presne to istr,len operacny system ma android a nie sois.Zas niekto na android nadava,iny co zas maju iphone,tak si ho chvalia,uz mam vtom zmatok 🙂mate sbim skusenosti?Dakujem 🙂

belllinka
10. mar 2014

@sandrusa2803 Ako dost vtipne, co pisu predajcovia, "ze je to uplne to iste, iba operacny system je iny". No pobavila som sa. 😀 To je snad asi najpodstatnejsi rozdiel, nie? 😀 A potom tam mas rozdiel aj v pouzitych lacnejsich materialoch. Ak na to nemas, radsej si kup original iny mobil.

niki101988
10. mar 2014

@sandrusa2803 ako radí @belllinka kúp si lacnejší originálny mobil. Ja by som iPhone nechcela a to sa mi na jeden doma práši- vytáčal ma ten operačný systém. Tablet by som si nekúpila iný ako od APPLE, nepríde mi žiaden z tých lacnejších verzií taký ako jabĺčko. Odkladala som si na neho z výpaty polroka a som spokojná. Ale repliku by som si nekúpila z ničoho a už vobec nie techniku.

cinkatko
10. mar 2014

Mam doma iphone 4 - manzel si ho koupil a musim ti rict, ze jsem tomu nijak zvlast nepropadla. Naopak me stve, ze kdyz chces nejaky app, stahovat apod., tak se musis registrovat, zadavat heslo. A i vzhledove mi nic moc nerika... Libi se mi vic samsung rady s 3- 4.

cinkatko
10. mar 2014

@niki101988 Presne! Nejaky tablet, laptop - proste neco jineho od applu je super. Ale telefon nic moc.

niki101988
10. mar 2014

@cinkatko Moj partner je s ním spokojný, ako biznisman, má všetko čo potrebuje. Mne však príde neskutočne prepchatý kadečím čo obyčajný človek podľa mňa ani nepotrebuje. Z tabletu som ale nadšená

sissy27
10. mar 2014

@sandrusa2803 sorry ale neviem či sa mám smiať alebo plakať 😝 fake iphonu... a že taký istý len vlastne úplný iný 😀 😀 😀 naozaj sa dnes ľudia potrebujú prezentovať logom nahryznutého jablka, to akože stačí? som si myslela, že iphone si ľudia kupujú kvôli technickej stránke, kvalite a podobne, nie kvôli logu... iphone ok, ak niekomu vyhovuje ale fake? keď je dnes obrovské množstvo cenovo dostupných, kvalitných, výkonných telefónov, ktoré ti spravia rovnakú službu ako iphone? a ešte budeš mať naň aj záruku? fakt neverím, že toto si mohla myslieť vážne...

havana_frost
10. mar 2014

@niki101988 iPhone by si nechcela a ipad si nevieš vynachváliť? 😀 😀 však je to to isté. Mám oba a nevidím v tom rozdiel okrem veľkosti, môžem z ipadu aj telefonovať, mám v ňom sim kartu. iPhone je výborný obrazom, zvukom, foťákom, aplikáciami, ja som veľmi spokojná (5s). Ale k otázke o fejkoch, to by som teda neriskovala, fake je vždy len podvrh a nikto ti jeho kvalitu negarantuje.

niki101988
10. mar 2014

@havana_frost je to to isté, ale ako telefón si to neviem predstaviť, ale ak by som ho musela mať tak o.k. ale fake by som neriskovala

viera27
10. mar 2014

bozeee, hlavne si nekupuj fake. Ziadny a nicoho.
Kedze vobec rozmyslas nad tym, ze si kupis repliku, robis to asi kvoli logu. Ale je ti dufam jasne, ze ludia budu vediet, ze mas fake. Staci ked niekto zo spolusediacich trebars na kave polozi na stol vedla tvojho original. Pripadne si odomknes obrazovku a tam android. Vsak sa budes iba hanbit ako taky psik 😀

sissy27
10. mar 2014

@viera27 čo ty vieš, možno sa hanbiť nebude ale zahrá to na najnovšiu generáciu iphonu ktorá príde to predaja až na jeseň 2015 😎

sandrusa2803
autor
10. mar 2014

Fejk si urcite neplanujem kupit,taka hlupa niesom,ved je to to iste ako keby si niekto kupil imitaciu nejakej kabelky,tiez je to vidiet...ja som dostala od ex fejk louisa vittona a je to riadne vidiet.Len som chcela vediet,ci je to ozaj tak ako pisu predajcovia,ze su tie iste hlavne mi ide o kvalitu,ktora je vo fejkoch bohuzial nulova.A co sa tyka toho loga,prezentovat tym sa nechcem,nepoznam ten telefon aky je,nikdy som ho nemala,akurat sused ho ma a chvali si,samozrejme,na prvy pohlad ma zaujal dizajn,ked ho budem mozno mat,uvidime co to da zo seba.

sissy27
10. mar 2014

@sandrusa2803 a replika je čo? len krajšie povedaný fake, falzifikát, kópia, napodobenina ... a sama si si odpovedala - je to napodobenina len čo sa dizajnu týka, operačný systém a funkcie sú androidové... okrem toho, čo potrebuješ, aby "zo seba dal" ? iphone ani neznižuje účty za telefonovanie, ani netlačí bankovky, replika tiež nie... a ako som spomínala, kúpiš akožeajfon ale keď sa ti pokazí alebo rozbije, tak máš smolu, žiadna záruka, žiadny servis... ja osobne by som vedela aj lepšie investovať, tak ale niekomu ani 100 dobrých rád nepomôže...

belllinka
17. dec 2014

@sandrusa2803 Aky telefon si si nakoniec kupila?

sandrusa2803
autor
4. júl 2015

Nakoniec iphone 4 normalny ale po roku som ho predala a mam samsung s5 🙂

daniel287
30. jan 2017

Zdravím vás prosím vás kto mi pomôže nájsť najlacnejšiu stránku kde predávajú fake iphony 6s kto ma skusenost prosím súrne ďakujem

frederika_123
2. júl 2017

@daniel287 mam jeden doma , ak este potrebujes daj vediet
Tel.c. 0940 763 421

juro762
Odpoveď bola odstránená
Zobraz