Prečo bola naša téma vymazaná?

lucik77
7. apr 2008

Ahojte,
chcem sa Vás spýtať, prečo bola tak krásna téma ako : Riekanky, básničky a rytmicko-pohybové hry pre deti zmazaná....

Verím, že s tým niečo urobíte 😉

dominica
7. apr 2008

aj mňa zaujala a mala som to stiahnuté do PC, ale manželík mi prerábal PC a zmizlo mi to 😠 . Chcela som to nanovo a už som to nenašla...

pietra
7. apr 2008

admini to vymazali omylom, pisal tam nejaky uchyl a oni pravepodobne chceli vymazat tie hlupe prispevky a chybicka se vloudila 😉 aspon predpokladam, ze to tak bolo

lucik77
autor
8. apr 2008

no škoda len, že sa k tomu nevyjadrujú aj kompetentní a že v dnešnej dobe takých počítačových machrov to nevedia vrátiť.

anaxamon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melory
8. apr 2008

lucik77 zaloz ju zas...to sa stava, len boh je neomylny.

adal
8. apr 2008

lucik77, ja som tiež prekvapená, dala som dotaz adminom v piatok minulý týždeň a do dnešného dňa mi nikto neodpovedal.

ikke
8. apr 2008

neviem, komu ste posielali dotaz...
situaciu riesime, ale vzhladom na to, ze tema zmizla uz pred mesiacom (to usudzujem z toho, ze 9. marca bola zalozena nahradna tema https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... ), obavam sa, ze uz toho prilis v tejto veci nevyriesime... ☹

lucik77
autor
8. apr 2008

ja som sa to náhodou dozvedela včera a hneď som písala IP emjee, lebo ona bola vždy ochotná pomôcť, ibaže asi to tentoraz nebolo v jej kompetencii. Myslela som, že to pošle kompetentným.

Baby a nejaké veci som tam doplnila, len škoda, že toho nebolo zálohovaného viac. Ale aspoň niečo 😉

bubba
8. apr 2008

baby videli ste to co vam tam dala Lucik77??????????
teda Lucik.........moj obdiv.si dobre zasobovana 😀 😀 😀
takze koniec staznosti,lucik to vyriesila... 😉