Prečo nemáte fotku?

lady511
13. máj 2014

Ahojte babizne,,,chcela by som sa opítat,,v poslednej dobe som si všimla že vela z vas nema hlavu-uvodnu fotografiu,,všimla som si to aj na uživatelkach ktoré vždy mali foto a teraz len kde tu niaka foto ...je to z niakeho konkretneho dovodu?..alebo mi niečo ušlo?...dakujem 😉

lyzzy
13. máj 2014

@zuzkaanicka ....ved prave...na vsetkych som taka krasna ze sa neviem rozhodnut.... 😀

jabadaba
13. máj 2014

@lyzzy ale vsak dobre si si vybrala. Ako sa tak na teba divam, nemozem sa vynadivat. Neskutocne si tam povabna....asi preto, ze mi pripominas mna. 😀

lyzzy
13. máj 2014

@jabadaba .....no zabijeme sa ked sme krasne? 😀 😀 .....som rada,ze som tu zas....potrebujem vypnut 😖

zuzkaanicka
13. máj 2014

@jabadaba tiez sa mi paci ta @lyzzy ... a vobec sa necudujem, cele my dve-dvojjedine 😀

jabadaba
13. máj 2014

@lyzzy tak vitaj a zarad sa. Ja som si tu potrebovala pustit ventil v teme o detoch a ich spravani. Sakra, ale som namichnuta....

jabadaba
13. máj 2014

@zuzkaanicka no neni ona cela po nas? Cela my, cela my... 😀

lyzzy
13. máj 2014

@zuzkaanicka ....niekedy aj trojjedinne....s
@jabadaba ....a tie dve kucierky do hora 😀

jabadaba
13. máj 2014

@lyzzy ze? Tie loknicky nam nesmierne seknu. 😀

lyzzy
13. máj 2014

@jabadaba ....daj nazov temy....ved nech sa zase nieco nove naucim od super matiek modreho konika 🙄

zuzkaanicka
13. máj 2014

@lyzzy ale este aj tricko si si musela dat rovnake 😀

lyzzy
13. máj 2014

@jabadaba ....tomu ver!....kazde rano poctivo kulmou si ich musim robit 😀

lyzzy
13. máj 2014

@zuzkaanicka ....aaaale....neklam!!....priznaj sa ze mi kazde rano volas ze co si obliekam,ze ty si das to iste!

zuzkaanicka
13. máj 2014

@lyzzy priznam, ale aj Ty priznaj, ze sa vzdy ceses podla mna 😀

lyzzy
13. máj 2014

@zuzkaanicka .... 😀 😀 ....kde je nase trojca?....co sa jej kudrlinka rozcuchala?

jabadaba
13. máj 2014

@lyzzy aaale, nie v teme ma nasrdili, len som si v ramci nej vyliala aj ja svoj hnev, ktory momentalne mnou lomcuje. Nic proti nikomu tu. Len to tak sadlo do kontextu a nadviazala som teda ja s tym svojim. Dieta riesi kocka v teme vztahy medzi dcerou a spoluziackou. Effka spomenula ake vedia byt aj devy potvory, no a zial, mame uz od skolky skusenost a dnes som opat vo vyvrtke! Musim do rana vychladnut. 😠

jabadaba
13. máj 2014

@lyzzy musela som nahodit natacku, nejak trepete hlavami, padli mi lokne! 😀

lyzzy
13. máj 2014

@jabadaba ...idem si to precitat....uz viem ktora to je....ale prosim ta vyprdni sa na to.....ide tu o velke hov.o!

lyzzy
13. máj 2014

@jabadaba .....lebo nepouzivas Taft do kazdeho pocasia.....tss tss....amater 😀

jabadaba
13. máj 2014

@lyzzy ved ide, to je svata pravda. Ale nastve to, ked Ti dieta povie ako ho zas pocastovala spoluziacka....a nie po prvy raz. Decko som poucila, ze sa ma branit a ked sa pojde cica zalovat tak nech pekne pani ucitelke vysvetli co je vo veci. Chudak, tak on sa este boji, ze ak nieco na svoju obranu pivie tak poutekaju krpane zalovat a povedia to na neho a ze bude mat zapis. No tak som ho ukludnila, ze nech sa paci, poslem cely notes na zapisy tohto druhu, branit sa bude a hotovo!

jabadaba
13. máj 2014

@lyzzy jaaaaj, myslis ten Dreiwettertaft! Ze mi bude stat aj dolu hlavou? 😀 A co nepovies hned?

lyzzy
13. máj 2014

@jabadaba .....ved Heiduska Klumova ti hovori....profesionalna starostlivost pre VAS!!!!....a ked uz reklame neveris tak potom uz co????

jabadaba
13. máj 2014

@lyzzy vidis ako je to uz so mnou, uz ani reklamam neverim...ja Ti nevim Karle, jde to se mnou z kopce....ale polepsim sa. Idem zapnut reklamne pasmo. 😀

lyzzy
13. máj 2014

@jabadaba ....starnes holka,starnes 😀

lady511
autor
13. máj 2014

@lyzzy uhm dobrá odpoved ale na takéto hlupe odpovede soms a teda naozaj nepítala

lyzzy
13. máj 2014

@lady511 ....PITALA.....ci nepYtala.....vies ako blba otazka,blba odpoved 😉

lady511
autor
13. máj 2014

@lyzzy vieš niektoré ktoré komentovali ktoré aj normálne pochopili otázku aj odpovedali LEBO nieje odpoved,,s takýmito naražkami vobec nemusíš prispievat prosil sa ti niekto?

lyzzy
13. máj 2014

@lady511 ...nevybijaj si na mne svoju zlu naladu.....ked sa ti nepacim,tak ignoruj....prajem vela pokory a mieru v tvojom zivote!!! 😵

lady511
autor
13. máj 2014

@lyzzy ja mam naopak naladu dobru,,ja si nepotrebujem nič vibíjat na takýchto osobách 😀 ...ja som založila temu s konkrétnou otázkou..normálna a zdravo rozmýšlajuca osoba bud ignoruje ak nemá k tomu čo napísat alebo odpovie ale prosím K VECI...a nie tu riešit čo robia niekoho deti a pod dobre odveci:D

lyzzy
13. máj 2014

@lady511 ....boze,boze.....uz sa bijem po prstoch ze som taka nevychovana 😀 😀

zuzkaanicka
13. máj 2014

@lyzzy musis si zmenit profilovku na modreho hojdacieho kona, mozno budes krajsia 😀