• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prečo ste si vzali vaších manželov?

14. apríla 2009 
Ahoj,
možno tu už podobná téma existuje, ale nevedela som ju nájsť tak zakladám novú. Zaujímalo by ma prečo sa vydali za vaších manželov, v čom boli výnimoční, odlišní od ostatných mužov?
25. mar 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: -dobra tema :grinning: :grinning: :grinning: -no neriskujem,ze si to drahy precita.
25. mar 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sice vydata niesom,ale pre dcerku s jej otcom som sa rozhodla, lebo to je Pan s velkymP.... :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len preto,ze bol jedinecny,ze sa nebal prace,a hlavne neholduje a neholdoval alkoholu to bolo asi tak prve co som si vsimla a co ma nesmierne potesilo :dizzy_face:
etuska mala si si zobrat cudzinca ako je ten moj,ten si to moze precitat aj tak tomu nerozumie :grinning: :grinning: ...raz som mu podala mobil so slovami,,prosim mozes kontrolovat kedykolvek s kym si pisem tvoja smola,ze nevies Slovensky :grinning: :grinning:
25. mar 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: -no pre mna bolo uzasne,ze ma niekto dokaze tak lubit :wink:
25. mar 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niekoho som si vziať musela a on bol po ruke :grinning: (resp. nestihol utiecť)
25. mar 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jevel :grinning:
ja som sa tiez zalubila ze nefajci a nepije a hold.... :angry:
autor
ja tiež preto, že nafajčí a nepije, ostatné jeho vlastnosti mi unikali... láska je slepá :frowning2:
25. mar 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakedy je to take smutne...zalubis sa a o dvaa roky toho muza vlastne ani nepoznas...nezasypuje ta kvetmi, dokonca je k tebe kruty...... :frowning2:
25. mar 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím si, že každá čo sa vydáva , tak si v tom okamžiku myslí, že je to ten pravý - niekomu to vyjde niekomu nie.
No moj sice fajci,no to je asi jeho najhorsi zlozvyk-ostatne su uz len malickost-ako neporiadnost... :slight_smile:
preto je lepšie sa nevydávať v čase zamilovanosti :unamused:
25. mar 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak u mňa nebolo kritérium , že fajčí/nefajčí ,pije/nepije (no s alkáčom by som sa ani nebavila :rolling_eyes: ) - skrátka som sa zaľúbila a časom som zistila , že chcem mať s týmto mužom deti a zostarnúť s ním.
25. mar 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zmenilo sa nieco na tom?
...lebo u mna nie :sweat_smile:
25. mar 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predsa lebo ho nadovsetko milujem a viem ze aj on mna :dizzy_face:
25. mar 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj milovani ma aj super rodicov,teda na jeho maminku stale pocuvam len chvali,musela to byt super zena,ktora dokazala darovat lasku nielen svojim detom,ale si aj dve adoptovala,jeden dokonca nas stale navstevuje a je to super uz teraz dospely chlap *hladam mu nevestu,ak o nejakej viete dajte vediet*...a moj svokor je ten najlepsi na svete :dizzy_face: .
25. mar 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas super...mirus :slight_smile:
aj ked moj snubenec je alkoholik....spravila by som vsetko este raz....
jevel....mala si stastie.... a ver mi, keby si s "alkacom" mala dieta...bavila by si sa snim...ja mu verim.... on to raz dokaze a potom budeme spolu a stastni...
25. mar 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julka-drzim palce.Je to beh na dlhe trate,no hadam sa vylieci..
25. mar 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia - keby môj muž začal piť potom ako by sme sa vzali - tak to je iná vec. Je to skrátka môj muž , tak by som ho určite neoputila , keby do toho spadol. Určite by som sa mu snažila pomôcť.... a držím palce tebe a tvojmu drahému nech sa mu podarí zbaviť sa pitia.
25. mar 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si to zelam...ja za neho niesom vydata....ked sme sa sponali nepil, potom mi povedal, ze pit nesmie, ze je abstinent...nikdy dovtedy som sa s alkoholizmom nestretla tak som nevedela ake je to zavazne....ale aj tak by som nemenila :dizzy_face:
25. mar 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia - musíš ho veľmi ľúbiť
25. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....pretoze som sa do neho zamilovala.
....pretoze som mala pri nom pocit bezpecia
....pretoze ma naplna

...pretoze od neho dostavam vela LASKY
25. mar 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano :sunglasses:
25. mar 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to netusim :grinning:
25. mar 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhlikova - podobne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale už si život bez neho nedokážem predstaviť... Ja ho asi vážne milujem... :slight_smile: :sunglasses: :confused:
25. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt neviem co napisat, dobra otazka :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my este nemame obrucky, ale viem, ze je to ten najlepsi chlap na svete pre mna. Je to strasne vela malickosti, co mi to vravia. Naposledy, mame fenku a prislo jej strasne zle (asi zase pozrala, co jej prislo pod papulku) a moj drahy spolu so mnou skakal od jednej hromadky k druhej a spolu sme to cistili. Baby, no tak ma to dojalo, uplne. Asi starnem uz, ale v takychto situaciach si poviem, ze takto by to malo nejako byt. Ked sa s vami niekto smeje ale aj upratuje zvratky bez slova.... :wink:
25. mar 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....preto, lebo ma poziadal o ruku bez toho, aby sme predtym nieco mali.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .a mala som pocit, ze ma nikdy neoklame ( zatial tomu stale verim )..a ze bol strasne starostlivy a zlaty ... :dizzy_face: a ine ho nikdy nezaujimali :dizzy_face:
25. mar 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ani mojho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -a dufam,ze ani nezacnu :dizzy_face:
25. mar 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo to je najlepsi chlap,akeho som kedy stretla :wink: a este k tomu ma aj velmi lubi...a aj ja jeho samozrejme
25. mar 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 2 3 ... 5
Tvoj príspevok