Predaj bundičky tu na Bazári a nespokojná kupujúca

stanka111222
31. okt 2018

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu, predala som jednej pani bundicku a ona si ju dnes prevzala a tvrdi, že je spínava, poslala mi aj foto, ale ja som si vôbec neni toho vedomá, že by som jej ju špinavú poslala :( V podmienkach mám uvedené, že tovar neberiem spat a pani sa mi teraz vyhráža, že mi napíše zlu recenziu a pošle aj tak bundu spat. Prosím, čo mám robiť, ja sa nechcem s ňou doťahovať, nikdy sa mi nestalo, že by som niečo poslala spínave, nevravím, mohla som prehliadnuť, ale pani si nepýtala ani bližšie foto ani nič, kde by som si mohla fliaciky všimnúť. Na inzeráte kde som bundicku mala som si ju detailne pozerala a nenasla som poškodenie. Ďakujem za každú radu.

fokuska
31. okt 2018

@stanka111222 Povedala by som nech posle naspat a vratila by som peniaze.

stanka111222
autor
31. okt 2018

@fokuska aj keď v podmienkach mám uvedené, že neberiem tovar spat?

bluka2
31. okt 2018

Akoze tak spinava, ze sa neda vyprat? Lebo vsak hadam si kazdy veci z bazaru pred 1. pouzitim vyperie. Ale aj tak, ak slusne napisala, tiez by som jej vratila peniaze, aj ked je to mozno odrb, za 1 bundu...radsej mat stit cisty

stanka111222
autor
31. okt 2018

@bluka2 toto je foto čo mi pani poslala

fokuska
31. okt 2018

@stanka111222 Ked prisla spinava a v inzerate nie je spomenute, ze je spinava, tak...?
Ide ti o to mat silou mocou pravdu alebo byt ustretova a mat kladne hodnotenia?

Aj mne sa stalo - svetrik prisiel spinavy - nafotila som, napisala predavajucej. Velmi sa ospravedlnovala, ze si toho nebola vedoma s peniaze vratila. Svetrik ani nechcela naspat, ze nech si necham a skusim vyprat.
Flak vysiel, tak som jej potom tie peniaze previedla naspat :D

stanka111222
autor
31. okt 2018

@fokuska lenže pani aj keď jej vrátim peniaze mi napísala, že do hodnotenia to aj tak dá

ivanka12311
31. okt 2018

Aj mne jedna takto písala ešte aj odfotila ja som mala fľaky biele z prania.. veď to stačí preprat aj keď v čistej vode 😔pritom som si ten fľiacik ani nevšimla...

stanka111222
autor
31. okt 2018

Toto je moja fotka neviem vôbec čo robiť

stanka111222
autor
31. okt 2018

Viem, že to nie je tak vidno, ale nie som si toho vedomá a tak ma to hnevá, stále na tým rozmyslam čo robiť

stanka111222
autor
31. okt 2018

@ivanka12311 a zobrali ste spat?

stanka111222
autor
31. okt 2018

@bluka2 no veď práve, ja som jej povedala, že tovar neberiem spat, že to mám aj v podmienkach, že nie som si vedomá, že bola bundicka špinavá, poštovné som jej dala ešte grátis, lebo pýtala ešte nižšiu sumu

anve
31. okt 2018

@stanka111222 .napis jej nech vyskusa vyprat a,ked ani po prani to nepojde dole,posli jej peniaze naspat...urcite nebude dobre,ked budes mat zle hodnotenie na profile...

bluka2
31. okt 2018

@stanka111222 Stracas energiu nad celkom blbostou. Pozri, sprav ako citis vo vnutri, ze je spravne. Naozaj tazko takto naisto povedat. Moze to byt spekulantka (specialne ak pise, ze to da do hodnotenia tak ci tak) a moze byt, ze si si to nevsimla.

salome123
31. okt 2018

@stanka111222 mate v podmienkach aj to, ze predavate spinave veci? ja by som sa na vasom mieste ospravedlnila kupujucej a dohodla by osm sa s nou, ze ak jej tie flaky nezidu po prani, tak ze to zoberiete naspat. ako by sa vam pacilo, keby vam niekto predal spinavu vec a neupozornil na to?

fokuska
31. okt 2018

@stanka111222 Ak ti aj tak da zle hodnotenie, tak vies dokazat ze si spor vyriesila k jej spokojnosti a admin ti neopravnene hodnotenie vymaze.

ivanka12311
31. okt 2018

@stanka111222 nie napísala som jej ospravedlňenie a nech to preperie v čistej vode že je to z prachu na pranie že som to prala.Viac som sa snou nebavila nemám rada také špekulantky

asia83
31. okt 2018

@stanka111222 Natrafili ste na nejakú špekulantku. Vy jej dajte negatívne hodnotenie. Podľa mňa chce peniaze naspäť aj bundu si nechať.

asia83
31. okt 2018

Ešte som zabudla. Vy neviete, či boli fľaky na bundičke? To je zlé...

sense
31. okt 2018

Ten flak je vidiet ,neda sa nevsimnut.. Takze musis veduet ci tam bol al nie....urob podla svojho svedomia a nie podla toho co mas napisane...

Ak budnu prevzala dnes a dnes aj reklamovala tak ptr pokoj (admin vie neopravnene neg.hodnotenie vymaxat), nech posle bundu spat a potom jej posli penuaze spat...

stanka111222
autor
31. okt 2018

@sense už som jej pisala, že jej vrátim peniaze, ja sa nepotrebujem s niekym doťahovať

sense
31. okt 2018

@stanka111222 ja by som ich ale vratila az budes mat spat peniaze

janinka007
31. okt 2018

@sense späť bundu, nie peniaze
...inak sa čudujem, ako viete prežívať tieto bazárové predaje a máte stres zo zlého hodnotenia. No nevykašlala by som sa na to, ak si nie som vedomá pochybenia? Uvolnite sa trochu ženy.

pininka
31. okt 2018

Ešte by som chcela vedieť za koľko ste tu bundu predávali. Moja sestra predávala kostým anjela za 5 eur, pričom len krídla stali 10 eur. Pani ktorá kúpila začala sestre vypisovať že aký nekvalitný výrobok, že trčia nitky a že ona si to inak predstavovala. Pričom sestra jasné napísala že kostým šila ona a myslím že aj cena tomu zodpovedala. Keď pozerám tie inzeráty,že kúpim kočík do 50 eur, ale nový, moderný, tak sa mi otvára nožík vo vrecku. To je slovač, z ho..na uplácať bič a ešte sa aj hádať.

stanka111222
autor
31. okt 2018

Dakujem za pomoc, uvidíme ako sa pani k tomu postaví.

sense
31. okt 2018

@janinka007 ja to neprezivam ,tu na bazare nepredavam..predala som par drahsich veci cez fb a nikdy som problem nemala...eurovymi polozkami sa nezaoberam aj ked si viem predstavit ze su ludia kt aj to euro z biedy vytrhne...

Ja som jej tiez napisala ak ma svedomie ciste vie ci tam ten flak bol al nie...lebo na prvej foto je viditelny

stanka111222
autor
31. okt 2018

@sense nie som si toho flaku vedomá, preto som to sem dala, ale to už je jedno. Pani som napísala, že jej peniaze vrátim a keď jej to pomôže, nech napíše aj zle hodnotenie, ale ja mám svedomie čisté.

ghostsgirl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanka111222
autor
31. okt 2018

@ghostsgirl 👌👌👌

alami
31. okt 2018

@stanka111222 z dlhodobeho hladiska tento tvoj problem stoji za trapenie? Vezmi jej bundu spat, ved ak by nemala flak, preco by ti ju chcela vratit?a ak ma, tak sa jej necudujem. Aj ak to mas v pravidlach, ale tie platia vseobecne, na bezproblemovy tovar. Toto je nieco ine. A ak ti napise zle hodnotenie aj napriek tomu, tak ty mas ciste svedomie. Mozes aj dopisat ako reakciu na hodnotenie, ze si si flak nevsimla a tak si peniaze vratila. Kazdy rozumny clovek pochopi.

alami
31. okt 2018

Alebo jej napis nech skusi vyprat a ze ak nezide, ze moze poslat spat.