Predajca Vipbaby

barbycailin
4. máj 2018

Mile zienky,
chcela by som Vas informovat o predajcovi vipbaby tu na Modrom konikovi. Na bazari predava rozny tovar. Nakolko som si zakupila autosedacku a chcela som ju vratit - zo zakona mate na vratenie tovaru 14 dni bez udania dovodu a peniaze vam predavajuci musi vratit.
Pani som napisala aj dovod vratenia, ospravedlnila sa za "komplikacie" a potom vsetko zacalo. Predavajuca ODMIETA zasielku prijat, bola sprosta, neochotna - zhrniem to - zakaznik na poslednom mieste. Nehovoriac o tom, ze som behom 14 dni telefonovala so SOI, so Slovenskou postou a radila sa o obycajnom zaslani zasielky naspat predavajucej, aby som postupovala podla korektnych a riadnych krokov. PREDAVAJUCA vipbaby mi dnes napisala a KLAMALA o poskodeni zasielky a o tom, ze balik si posta nechala na poste, pretoze bol balik poskodeny. A teraz pravda? BALIK BOL RIADNE PREVZATY VCERA, NEBOL POSKODENY (o com ma informovala Slovenska posta) a pani predavajuca mlci.
V skratke - rozmyslite si vopred, ci si od vipbaby nieco kupite, nakolko obycajne vratenenie tovaru NA CO MATE PRAVO je velmi komplikovane a jedny nervy Vam na to nestacia.

Celu nasu konverzaciu s predavajucou mam ulozenu, ak by mal niekto - hlavne predavajuca - pochyby o jej klamstvach. Hanba!

zuzana_po
Autor odpoveď zmazal
Zobraz