Predáva stránka Fann originály?

ennylilith
21. apr 2017

dobry den kupovala som si uz parfumovane vody cez nino,parfums,alza a stale vydrz minimalne nejednalo sa o nezname znacky,ale ked vyhodim peniaze za parfum a nie su to az take zanedbatelne znacky tak by ho malo citit aj okolie nielen ja alebo ani ja.tak ma zaujima ci stranka fann na internete teda predava originaly alebo len zase zbytocne vyhodene peniaze by to boli za fake alebo malo esencii ci preco su tie parfumy z mojich skusenosti slabe ako caj

lorela
21. apr 2017

@ennylilith Vo FAnn a Marionnaud máš jedinú istotu (čo sa SK týka).
Inak, podobný názor a skúsenosti s internetovými rôznymi parfumériami mám aj ja - preto tam už pár rokov nekupujem.

ennylilith
autor
21. apr 2017

@lorela dufam moja lebo vsetci to tu vselikde vychvaluju a ja len nechapavo krutim hlavou ze ako co im na parfume co za pol hodky,hodky necitia vyhovuje a nevies ci aj cez net alebo si musim behnut do predajne?

lorela
21. apr 2017

@ennylilith Ja viem, však počkaj, možno sa aj tu strhne "bitka" za 100% originalitu netových parfumov. Ono to originály môžu byť, ale tej najnižšej kvality pre trh s nenáročným zákazníkom neviem kde, Turecko a pod.
FAnn a Marionnaud majú absolútne OK aj e-shop, ale nie je tam všetko, čo je v kamennej predajni.

ennylilith
autor
21. apr 2017

@lorela aha diki no ten vyber neni taky zly takze najblizsie skusim fann radsej si priplatim ale radsej kvalita a vydrzi dlho lebo staci par strekov ako smejd o par eciek lacnejsi co nevydrzi ani mesiac lebo si ho mozem kazdu hodku aplikovat aby som vobec vedela ze nieco mam

veltraud
21. apr 2017

nemusi ist o to, ze nie su originaly, ale su jednoducho stare. preto je cena online parfumerii o tolko nizsia. Tiez som sa uz poucila, kupujem v parfumeriach a idealne mensie balenie, aby som spotrebovala, kym sa "skazi"

novana
21. apr 2017
ennylilith
autor
21. apr 2017

@novana novana ale zase nie kazdy si moze dovolit cestovat kvoli jednemu parfumu do zahranicia.skor som to myslela ze ako co najlepsie nakupit na slovensku moc sa mi nechce verit ze vsetky tie zeny co ked vstupia do miestnosti ich zacitis a ked odidu este dlho citis si to boli zakupit v zahranici.dokaz toho ze aj tu sa da kupit dobra parfumova voda je aj taky napr. oriflame co o ich skladovani atd. radsej nechcem zistovat ale taku divine sensual vecne beznadejne vypredanu alebo enigmu maju kvalitnu je ich citit cele hodiny ak nie rovno cely den a osobne sa mi tie parfumy pacia ale rada vonu menim

novana
21. apr 2017

@ennylilith, ja už nemám odvahu kupovať ani v kamenných 😀 Naposledy vo FAnn - nevoňajúci parfém, ☹ ta istá značka , akú som u nich kúpila pred pol rokom, no vtedy bolo všetko OK - asi iný dodavateľ. Dnes už aby človek letel pre normálnu vôňu do Paríža. 😀

momoqui
21. apr 2017

@ennylilith mne sa aj Fann zda ako 2-3 trieda kvality ...uz som tam bola raz vratit chanel lebo po odbaleni bol spuchnuty...odporucam radsej marionnaud. Mam z tej predajne lepsi pocit. Parfums.sk je premenovavy na notino, je to franchise aj v inych krajinach, nemyslim, ze su to fake, ale velakrat su to vone dlho uskladnene alebo prevazane hore dole po europe v teple v kamionoch takze sa to na kvalite odraza ...
Najlepsie kupovat parfum mimo slovenska (bohuzial) v nejakom obchode kde sa tie vone realne minaju a nestane sa ze si kupis parfum ktory je na predajni 3 roky a predytm bol 3 roky dakde v parizi 🙂

lorela
21. apr 2017

@momoqui V kamennych obchodoch sa s takto starymi parfumami - 6 rokov, nestretnes urcite. Datum vyroby si mozes skontrolovat na stranke checkcosmetic.net. Narozdiel od tych netovych, odkial ti poslu parfum aj 9 rokov stary.

novana
21. apr 2017

@lorela, každý parfém si na tejto stránke kontrolujem, preto som kontrolovala aj kód nevoňajúceho - kúpeného vo FAnn. Ukázalo sa, že bol vyrobený cca pred štyrmi mesiacmi od nákupu. Ako si vysvetliť tú slabulinkú vôňu, ktorá vydržala chvíľku?

lorela
21. apr 2017

@novana PH pokozky napriklad, rocne obdobie. Inak sa moze parfum rozvonat v chlade, inak v teple, na teplej pokozke.
A su tiez parfumy a dokonca cele znacky, ktore maju velmi slabu vydrz asi na kazdom a za kazdych okolnosti.

novana
21. apr 2017

@lorela hmm... ale toto už bol môj tretí rovnaký a jediný nevydarený. Asi sa mi zmenilo pH 😀

lorela
21. apr 2017

@novana Mozno 🙂. Ja, zatial, takuto skusenost nemam. Mam parfumy, ktore su tutovka uz cele roky a drzia cele hodiny a naopak tie, o ktorych viem, ze zakazdym sa na mne sotva niekolko minut udrzia - ale stale ich skusam v parfumerii 🙂.

seahorse27
22. apr 2017

Tiez mam zlu skusenost s parfumami z netu. Fann je urcite zaruka - vsetky, ktore mam odtial, vonaju tak, ako maju - intenzita aj vydrz ok. S Marionnaud nemam skusenost, ale asi by som aj im doverovala viac ako internetovym parfumeriam. Internetove predajne podla mna predavaju originaly, ale castokrat stare, prelezane, vyprchane....takze tam bude zrejme problem.

sasenka303
28. apr 2018

Ja som s Marrionaud spokojna a taktiez Fann. No v Marrionaude maju vacsi vyber. Ja si nechavam kupovat parfemy od kolegov ked idu na sluzobku a donesu mi zo zahranicia a viem, ze je to kvalita a aj lepsia cena o kusok 🙂

12romi34
19. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

ja si to tam chodím iba ovoniat, vyskušat novinky v oblasti parfemov a kozmetiky, hlavne ruže a potom objednavam na notino

novana
19. júl 2018

@sasenka303, i ja si tak nechávam kupovať. 🙂

anjelik195
31. okt 2018

@lorela no mne dnes prisiel dva roky stary parfem z fann eshopu..

momoqui
31. okt 2018

@anjelik195 reklamuj 🙂

anjelik195
31. okt 2018

no volala som do eshopu , vyhovarali sa, že sa neda zistit datum vyroby a tie stranky, ktoré umožňujú výpocet z kodu na obale, su podľa nich nedoveryhodné..že EU im neprikazuje uvadzať dátum spotreby..

lorela
5. nov 2018

@anjelik195 Neotvorený parfum je predsa v záruke 36 mesiacov (3 roky) - čítaj lepšie etikety.
@momoqui