Predškolská a elementárna pedagogika v Trnave 2016

nejla
14. jún 2016

Ahojte 🙂 Táto diskusia vzniká najmä pre študentky odboru Predškolská a elementárna pedagogika v Trnave začínajúce v 2016, aby sme si mohli navzájom pomáhať a podporovať sa.

nejla
autor
15. jún 2016

@zdenkaja prax určite nebola podmienkou, len výhodou...inak by mi uznali jedine 4-násobné materstvo 😀

nejla
autor
15. jún 2016

@katka7236 pravdepodobne všetky sme externistky

8kikinkaa
15. jún 2016

Ahojte ja budem chodit externe a navstevovala som pedagogicku v Modre. Rok pracujem v druzine 😉

kakaovyrez
15. jún 2016

Ahojte, super tema, dufam, ze v nej budete pokracovat. Ja zatial nie som prijata, ani som si neposielala prihlasku, ale uz druhy rok sa s touto myslienkou pohravam, len sa bojim, ze to bude popri zamestnani a dvoch detoch tazke, nechcem to robit na ukor casu s nimi. Tak dufam, ze ma motivujete a o rok sa k vam pridam 🙂

nejla
autor
15. jún 2016

@kakaovyrez myslím, že externé štúdium sme zvolili viaceré práve preto, že to chceme zvládnuť popri práci a pár/nepár deťoch.. 🙂

silviasisa
15. jún 2016

@kakaovyrez aj ja sa toho trochu obavam ale chcem to vyskusat 🙂 a myslim ze si mozes podat este prihlasku, predlzovali termin do 10.7.2016

silviasisa
15. jún 2016

@nejla ano budeme mat spolocnu cestu.aj ty si z Topolcian.ze?

nejla
autor
15. jún 2016

@silviasisa hej,hej

nikuskag
15. jún 2016

baby a myslíte si, že budú chcieť v škole hneď na začiatku vyplatenie školného na celý rok, či to dajú polročne alebo mesačne? 🙂 lebo teraz neviem, že či si mám vypĺňať žiadosť o zrážky zo mzdy alebo nie 🙂 a vlastne nám to možno povedia na zápise :D ďakujem 🙂

zdenkaja
15. jún 2016

Ja si chcem dať žiadosť o polrocnu platbu.Ale aj to musia schváliť. Aspoň som tak počula.

kacenka155
15. jún 2016

Ahojte 🙂) tento nápad je naozaj super.. 🙂 Mám pocit, že som tu najmladšia 🙂 Mám 21, som z PB . Je niekto tu poblíž? 🙂 Prax s detičkami mám, opatrovala som dlhé roky 🙂 Momentálne som odbočila, pracujem v záložni. Teším sa na vás 🙂

zdenkaja
15. jún 2016

Žilina. Ja som zas odbočila k pedegogike pred 5 rokmi. Dievčatá učí niektorá podľa IŠVP?

eliskak16
15. jún 2016

Ahojte 🙂 , ja pracujem už teraz to bude druhý rok v materskej škole 🙂 ,mám ukončenú pedagogickú a sociálnu akadémiu v Bratislave , maturovala som v roku 2014. Tiež som si podávala na externú formu štúdia.Borský Svätý Jur dedina v okrese Senica .Teším sa na Vás 😉

nejla
autor
15. jún 2016

@kacenka155 z PB tu už máme aj dve Lenky

kacenka155
15. jún 2016

To je super...🙂 Kde ste, Lenky? 🙂 Ohláste sa 🙂

domini251
15. jún 2016

Je tu niekto piestany okolie? 😊

nikuskag
15. jún 2016

A je tu niekto Senec - okolie? prípadne aj BA ? 🙂

filomena
15. jún 2016

Ahojte, neviem nikde na stranke skoly najst, aky je cca casovy rozvrh studia /pri externej forme studia /predskolska a elementarna pedagogika/ bakalarsky stupen. Ako casto, ktore dni a na ako dlho bude potrebne navstevovat skolu. Velmi by mi tato info pomohla 🙂 Dakujem.

kakaovyrez
16. jún 2016

@silviasisa Viem, ze sa da este prihlasit, ale este naberam odvahu a zhanam informacie 🙂

nejla
autor
16. jún 2016

@filomena keď som sa o toto zaujímala, našla som si na stránke rozvrh prvákov a mali tam len soboty...

mazula
16. jún 2016

@domini251 ahojky ja som z Orvista😃

domini251
16. jún 2016

@mazula super tesim saaaa 😊

silviasisa
16. jún 2016

@kakaovyrez ani ja som si neni ista ci to zvladnem.ale vyskusam to ked som si uz poslala prihlasku 🙂

ynett
16. jún 2016

@katkadredka ja som síce chodila na sociálnu pedagogiku a vychovávateľstvo - i ked prijali ma aj na váš odbor. ale teda truni nebola ani omylom jednoduchá škola. známi čo chodili externe na pedagogiku tak mávali 4-5 predmetov a z toho bud skúšky alebo práce. a na truni sme mali každý semester od 9-12 a z každého skúša a často plus práca. akurát z výtvarnej a tvorivej dramatiky sme mali prácu. a teda škola dala dosť zabrať. a všetky praxe sme si oddreli🙂
držím palce aby to bolo jednoduchšie🙂

minnie30
16. jún 2016

@filomena ahoj, daj si pedagogická fakulta, informácie pre študentov, rozvrh hodín, externé štúdium, učili sme sa soboty, cca raz za tri týždne, ale boli aj dva piatky a teraz vo februári dokonca každú sobotu, je to rôzne.

minnie30
16. jún 2016

@ynett ahoj, ty si už druháčka? keď chodíš teraz na predškolskú, dala si si uznať predmety zo sociálnej?

minnie30
16. jún 2016

@zdenkaja chceš ísť do Trnavy a dať si na splátky? tento rok to nepovolili, museli sme odrazu, povedali nám toľko, že keď sme sa hlásili na školu, tak sme mali rátať aj s poplatkami, takže do konca septembra sme museli vyplatiť sumu 730€

ynett
16. jún 2016

@minnie30 ahoj, nie ja som už som skončila.🙂 2010 tuším😀 prihlásila som sa na predškolskú a elementárnu ale aj na sociálnu a vychovávateľstvo a prijali ma na obe. Ale vybrala som si nakoniec sociálnu a vychovávateľstvo. tú som aj komplet vyštudovala. len som reagovala že truni nie je jednoduchá škola. 🙂

minnie30
16. jún 2016

@ynett to teda nie je, máme cca 9 predmetov, budúci rok 10 ☹ je toho dosť, seminárky a praxe , žiadne úľavy pre externistov

majoska
16. jún 2016

Ahojte dievčatá, ja plánujem na pedagogiku ísť až na rok, keďže až teraz si dorabam maturu...v roku 2006 som chodila na zdravotnú, no nezmaturovala som, hned nato som ostala trhu plus svadba, hypotéka , bývanie, čiže som na školu ani nepomyslela....ale ak mozem, rada vás budem sledovať, ako sa vám darí a ako to zvládate... všetkým vám držím palce, a prajem veľa chuti do učenia 😉