Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Priateľka môjho ex mi terorizuje dieťa

kleo80
18. júl 2011

Ahojte,nedavno som tu pisala o tom ako sa priatelka mojho byvaleho manzela pchala nasej spolocnej dcerke do zadku,kupovala jej darceky atd....len aby si ju ziskala.Mala jej na to naletela.Teraz ma 9rokov a domov chodí smutna.Horko tazko som z nej vytiahla ze na nu ta jej nova mamicka zdvihla ruku.Ta zena je pre mojho ex nieco ako drahokom,bohyna.Pripada mi ako chora.Nasilu si chce ziskat lasku mojej dcerky .Na zaciatku sa chcela skamaratit aj so mnou ja som to skusila no ked si na facebooku vytvorila albumy s malou pod nazvom NAS MILACIK NASA DCERENKA atd....tak som to nevydrzala a kazala som jej fotky stiahnut.Ona mi zavolala a ako koza sa zacala rehotat že onavie ze na nu ziarlim lebo mala ju ma radsek ako mna,dokonca mu z nicoho nic prisla sms od exmanzela že nikdy ma nemiloval...mne sa az hlava tocila dodnes mam v usiach ten jej rehot.V noci mi zavolala,presne vtedy tam bola mala tak som zdvihla pretoze som sa zlakla ze je chora alebo ze sa jej nieco stalo.Az sa hanbim co som musela pocuvat...asi ani nemusim hovorit boli to zvuky z postele.Ona je totalne chora!!!S ex som doteraz vychadzala celkom normalne no odkedy je pri nom neda sa to.Vkuse do mna sprta,stale hlada chyby,a vraj sa nestaram o dieta atd.Spytala som sa malej preco to nepovie ockovi ona ked uz mna nepocuva.Boji sa že ju zbije aj on.Jeako naozajstna bosorka ktora pocarila mojmu ex a odvtedy sa s nim neda rozpravat.Raz mi prisla od neho sms ze ma nikdy nemiloval.Pre mna je to uz nepodstatne ale naco to preboha teraz píse????okrem toho obaja vieme že to nie je pravda.Som zufala.Tato zena terorizuje malu,ovlada manzela a tie veci co stvara so mnou...uff.Ja mam uz vlastnu rodinu a doteraz sme mali kludny život no teraz nastalo peklo.

perla200
18. júl 2011

@kleo80 a ona má dieťa? no je dobrá komplexáčka....podla mna na teba neskutočne žiarli a nevie kde ma vybiť svoje komplexy tak si to odnása malá.....deti sú naivné chúdatká a malá musí mať v hlave riadny bordel....skúsila by som sa porozprávať s ex o nej....a že ked sa to nezmení tak mala k nim nebude chodiť či to sa nedá? vela stastia

kleo80
autor
18. júl 2011

nie ona este nema vlastne dieta,vies ona je este take decko,prisla z chudobnej rodiny nasla mojho ex ten je prachac kupil jej auto,a vsetko mozne,vlastne dieta nema a hrozne sa bojí ze o mojho ex pride.Ex ma odvtedy uz nechce ani vidiet a mala o nej nemoze povedat ani jedno zle slovo.Pamatam sa ked ju je raz niesli domov nechcela dat tej krasavici pusu a ex ju doslova ku nej pritlaci a zacal na nu vrieskat ze je nevychovana.

zuzikkaa
18. júl 2011

@kleo80 ja by som ex prestala dceru davat!treba mu jasne vysvetlit co je vo veci a ked sa bude ohrnat ze to nieje pravda zabuchnut za nim dvere ze uz malu neuvidi ci uz je to nariadene sudom alebo nie 😒 toto nieje dobre pre detsku psychyku...ono je to tak vacsinou ze taketo veci si nove "mamicky" riesia cez deti.

kilian
18. júl 2011

okamzite by som prestala dieta davat ex priatelovi!!!!neviem ako to mate urcene,ci sudom alebo len medzi vami.ale toto by som si urcite nenechala!!!!!!a on nech sa spamäta!!!

sisaha
18. júl 2011

@kleo80 predovsetkym klud. Riesenie tvojho problemu musis realizovat chladnou hlavou, bez emocii. To, ze na tvoje dieta zdvihla ruku a mala sa jej odvtedy strani mozes vyriesit aspon zatial takto. V klude si sadni so svojim ex (zavolaj ho na kavu, daj si s nim stretko bez tej jeho...) s tym, ze s nim chces prebrat dalsie stretavanie sa malej s nim. Povedz mu, co sa stalo, ze ani jeho spravanie a nutenie malej aby jej davala pusu, ked nechce vasej dcere neprospieva, ale ju zbytocne stresuje. Ona ma mamu jednu a tou si ty. A este by som sa ho aj spytala ci vie o tom, ze vytaca tvoje cislo, ked s nim zrovna sexuje a ci sa mu to zda v poriadku. A este aj orgazmus predstiera 😀 Ak sa s nim nebude dat dohodnut, odporucam navstivit psychologa, aby dcerku vysetril. Ak sa u nej potvrdia, ze chodi k otcovi so stresom, ze jej to neprospieva - dalej by som sa obratila na sud s obmedzenim stretavania sa s otcom a podlozila to psychologickym posudkom. Nemyslim si vsak, ze by to malo zajst az takto daleko. Ak je tvoj ex rozumny, tak hadam dobro jeho dcery mu bude prednejsie.

zuzikkaa
18. júl 2011

@kleo80 s tym psychologom ma
@sisaha pravdu...mozno by bolo dobre ist najskor k nemu a potom s papierom o vysetreni sa stretnut s ex
aj ked to vyzera tak ze jej do tej pipky dokonale zalubeny a tebe nebude verit nic a bude ti vycitat ze mu zavidis jeho super zivot 😒
tazko radit,,ale ak naozaj mala chodi k nemu s nervozitou tak by bolo dobre ist k odbornikovi aby ju to nepoznacilo navzdy...

ttrrinitty
18. júl 2011

@kleo80 teda to musí byt riadne zúfalá ženská s nulovou inteligenciou,ked vám toto vyvádza,ved to nieje normálne takéto chovanie,chúdatko malá,musí mat z toho riadny zmatok ☹ ja by som to ihned riešila s ex,najskor rozumným rozhovorom,pristúpit na nejaké kompromisy a dohodnút si pravidlá,ak by sa s ním nedalo normálne dohodnút a mič by sa nemenilo,riešila by som to súdnou cestou,pre dobro malej by mal byt aspon jej otec rozumný a dohovorit tomu"decku"čo sa nazýva priatelkou,inak by som im malú nedala a v prvom rade by som si s tou paničkou vydiskutovala to,ako sa opovážila zodvihnut ruku na tvoje dieta a začo vlastne,toto by som ja teda fakt netolerovala,tiež si myslím že tvoja dcérka má už dost rozumu,tak nech pred tebou aj svojím otcom povie čo jej na tej fiflene vadí a tak...možno sa potom tvoj ex nad tým reálne zamyslí a začne vychovávat v prvom rade svoju priatelku,čo sa týka tých telefonátov,totálna ignorácia zaberá najlepšie,len tým dokazuje aká je nevyzretá 😝 a sms do ex,na tvojom mieste by som sa nad nimi už iba pousmiala,je to nezávideniahodná situácia,ale treba ju riešit,prajem Ti pevné nervy ☹ 🙂

sisaha
18. júl 2011

@kleo80 este si myslim, ze aj tu sms ze ta nemiluje nepisal on, ale mozno ona z jeho telefonu. Zufale zeny, robia zufale veci.. ale ignorovala by som tieto veci. To, ze ti zacina byt dieta, to sa ignorovat neda a treba to riesit.. Zo svojho okolia ale poznam deti, ktore hoci maju nad desat rokov, tak sa jedneho rodica proste boja a nepovedia nahlas co je vo veci, ani ze s niecim nesuhlasia..Tam pomoze podporovanie sebavedomia dietata a donekonecna vysvetlovat, ze ak chce niektore veci zmenit musi o tom hovorit. Pojde to tazko, ale pojde...hoci aj s pomocou psychologa

lindda
18. júl 2011

no nechcem mudrovat ale mna by mala dostat pred seba a aj ten tvoj EX ale ved to je chlap ,,, a kazda vieme svoje ,ze "!! 😀 ale sranda to nieje asi by som fakt hladala riesenie v detsk. psychológovi a hlavne malu tam nedavaj teda ak ex pokial sa situacia neupokoji. dcera je v uz vo veku kedy sa jej da podla mna vysvetlit situacia aspom ako tak v ramci tvojich moznosti . A na to blbe decko co si nasiel tvoj ex kasli ved ju zivot este pekne vyfacka ,,,, zlatokopka 😠
a este jedna vec ak sa da nahraj nieco s jej spravnia popripade natoc na mobil a tak toto su veci ktore vzdy pomozu 🙂

kleo80
autor
19. júl 2011

@lindda no vies s ex sa mi rozpravat nedari on ma na mna alergiu ani na mna nekukne lebo mu to zakazala krasavica.Ani ho neviem chytit sameho pretoze stale sedi pri nom v aute.Akurat som videla na facebooku jej fotky,no mala som dost sama erotika plus nejake fota z diskoteky kde je opita a zvracia do WC potom tam lezi na zemi atd....teda,ja ked som sa pri svojom ex len namalovala hned na mna vrieskal a tato moze vsetko.Ked som jej napisala co si o nej myslim,odpisala ze len zavidim ze on teraz lubi ju.O malu sa moc bojim ona zo svojho otca hrozny strach ktovie co s nou robia......boji sa mi to povedat boji sa ze spravim cirkus(som vybusna povaha hlavne ak ide o nespravodlivost to neznasam)A este co som si vsimla chodia s nou po meste ci cojaviem kade a mala chodi spat dakedy kolo polnoci,a v nedelu ju donesu domov neskoro vecer(inak o 17ma byt podla sudu doma)a este nie je naucena.Samozrejme ucenie nechavaju na mna.A este ex chodi v tricku s napisom NAJLEPSI OTECKO NA SVETE no nie je to na smiech??Ja nechapem preco neotvori oci a nevidi ze ta krava ho len vyuziva.A mala zije v strese.Laska sa predsa neda nanutit ani kupit.

lindda
19. júl 2011

Vies mne ty chlapi pripadaju fakt na hlavu poznam taketo pripady ako mas ty naokolo mna a kazdy ma aspom 90% rovnake priznaky je to fakt grc a o to vacsi ak je tam dieta

zuzikkaa
19. júl 2011

@kleo80 taaak nech sa pekne lubia oni sami dvaja bez tvojej dcery...nedovol aby ju to nejak poznacilo,chod k tomu psychologovi a uvidis co z malej vytiahne...urcite by si to mala riesit 😒

nibiru
19. júl 2011

no ja poznam taku zensku poviem ti ze je to choroba ja by som si pekne fotky sexice ulozila aj sms predpokladam ze ich pise ona nie on!jednoznacne by som s dcerkou zasla k psychologovi a posudok si pekne odlozila v pripade sudu si normalne poziadala o zakaz styku s nou ako s otcom neni problem ale jedine v mojej pritomnosti a dovidenia !vies takato psychopatka ani enchcem vedet ako sa chova pred cudzimi ludmi ako nuti malu aby jej prejavovala lasku a predpokladam ze takato osoba ju urcite aj citovo vydiera!

sisaha
19. júl 2011

@kleo80 uz len to ze nedodrziava cas vratenia malej domov, ze nie je naucena, ze sa s nou premavaju do polnoci po meste je dovod na to, aby si mu prestala davat. A tieto dovody si vies obhajit aj na sude. Potrebujes k tomu psychologicky posudok, pripadne svedkov kto ho neskoro v noci s malou videl.., ak sa zhorsila v skole, jej prospech.. Drzim ti palce..

kleo80
autor
29. feb 2012

Ahojte som tu zas vela vecí sa zmenilo ale len k horšiemu ☹ Ex si malu uplne prestal všímat,sem tam ju vezme,no nehraje sa s nou.Ta jeho sexica uz ma silikonove prsia,kazdy polrok dovolenka niekde v zahranicí,predlzene vlasy,dalsie nove auto.....ale na moju malu vyzivne meška.Dodnes sa mi s ním nepodarilo normalne porozpravat.Vobec nevie ako sa mala učí,ake ma problemy,čo ju trapi.....Ta bosorka zničila nas vztah uplne,už sa nemozme bavit ani o dietati,minule som ju bola odprevadit k nemu a chcela som mu vysvetlit ako ma brat lieky lebo bola trocha nachladena no tresol mi dvere pred nosom. 🤐

malapepka
29. feb 2012

@kleo80 Ahoj. Prečítala som si tvoj problém a musím, uznať, že to máš ťažké. Situácia je, myslím, asi neriešiteľná, lebo slečinka sa nezmení, iba ju bude tešiť tvoj hnev. A nie je to aj dobre (fakt sa pýtam ako nezainteresovaná), že ex nejaví záujem? Ja by som teda ocenila, keby som ja a moje dieťa bola v čo najmenšom kontakte, ušetrila by som si nervy. Chceš, aby sa stretávali?

jaduska
29. feb 2012

@kleo80 nič iné ti neostáva, iba riešiť to súdnou cestou a psychológom....

Baby ti tu radia nedávať malú otcovi, ale tým by si porušila nariadenie súdu a mala z toho ešte väčšie opletačky. Súčasná priateľka tvojho ex to stále obráti proti tebe, že na ňu žiarliš, zrejme jej IQ nedosahuje ani začiatok gaussovej krivky, tak s takýmito ľuďmi sa ťažko jedná.....musíš sa obrniť hrozne veľkou trpezlivosťou a trvať na tom, že chceš, aby sa otec s dcérou stretával, ale za určitých podmienok - takých, ktoré sú vhodné pre jej zdravý psychický a fyzický vývin.... Takže šup rýchlo k nejakému právnikovi a pusť sa do toho.... 😉

katecameron
1. mar 2012

@kleo80 sa ti cudujem ze si cirkus este nenarobila preboha zacni konat 😠 je to tvoja dcera tebe na nej musí zalezat a neboj chlapi su svine ale nic netrva vecne ani laska k slecne ta svandra este na nu len dojde

lujza123
2. mar 2012

mne to zase pride ze to vidis moc jednostranne...teda co ked naozaj ma ta sexica tvoju malu rada? Tymi darcekmi si ju nemusi ani tak kupovat skor jej mozno len chce urobit radost. Ja neviem keby som v situacii ze som s niekym kto ma dieta s predosleho vztahu tak urcite by som sa snazila s tym dietatom skamaratit. Mam deti rada a urcite by som lubila aj dieta cloveka do ktoreho som zamilovana....a tiez ked si moj ex a malej otec najde daku krasotinku tak by som bola rada keby moja dcerka ma k nej dobry vztah....skor by som bola nestastna keby to medzi nimi skripe...Ked sa s tebou pokusala spriatelit preco si to nevyuzila? Teda ono to nieje jednoduche sa s niekym bavit len koli dietatu ale da sa to...podla mna

jolly84
28. mar 2012

@kleo80 pane boze, ani neviem co Ti napisat, lebo radit si netrufam, nebola som v takej situacii(((( len dufam, ze uz sa tomu chrapunovi otvorili oci? ako sa mate, je to lepsie, ci....? uz si podnikla nejake kroky?

ksw
6. apr 2012

Jedine co mozes urobit je nereagovet. Ani negativne ani pozitivne. Tvoj byvaly muz je chyteny hormonami, ale to coskoro prejde. Ty si udrz dostojnost, neponizuj sa prej jeho novou frajerkou, ktora je evidentne zakomplexovana s nizkym sebavedomim. Ked tvoj muz znovu dostane rozum (a neboj, skor ci neskor ho dostane) uvedomi si co spravil zle ako si odcudzil vlastne dieta. Takze klud a nohy v teple 🙂