Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
10. dec 2007

tak ja mam doma tiez takeho workoholika, ale to je jeden z mala problemov ktore mame, i ked zacinam mat pocit ze vsetky pramenia prave z tohto...mysli len na svoju pracu a na mna potom zabuda..

francesca26
autor
10. dec 2007

jaaaj ja som citala tvoju temu a dost som sa v nej videla ☹
sice nie sme spolu tak dlho, ale vela je tam spolocneho. Tiez tuzim po babatku a tak, ale ten moj nema cas sa ani o tom so mnou porozpravat! A ked uz sme spolu casto si hvorim, radsej si to uzi a neries problemy ☹ no ale to sa nie vzdy da...niekedy mam pocit, ze peniaze a auta u pre neho ovela dolezitejsie ako vsetko ostatne! Pritom viem, ze ma lubi, ale dost ma ubija vecne na neho cakat s vychladnutou vecerou a zaspavat bez neho ☹

karkulka55
10. dec 2007

no asi tak...mam vela krat pocit ze som len spolubyvajuca a nie partnerka...na internete dokaze cele hodiny sediet a pozerat si auta...ale ked mna vidi na konikovi, tak ze co zas snivam, na co tam chodim, ze aj tak na to este nemame...ani na najnovsi model nejakeho auta nemame ale kukat a snivat o tom on uz moze 🙄

tilly
10. dec 2007

ahoj, no tak ja mám doma tiež podobný prípad, ale robí väčšinou v noci, takže cez deň sa občas vidíme, najhoršie je to teraz cez vianoce...
a na jar bude tiež záhul, keď sa bude dokončovať dom, ale zas na druhej strane si môžem dovoliť kúpiť skoro všetko čo chcem (aj keď ja som 1. skromná a 2. tiež občas dobre zarobím), jazdím na dobrom aute, nadštandardne bývam,...
len sa bojím o muža, spí dve noci v týždni... 5 nocí spí tak po 3-4 hodinkách a ráno zas šup na stavbu alebo sa venuje malému... preto sa snaží cez víkendy chodiť k našim, aby si aspoň vtedy oddýchol a pospal, len väčšinou je to tak, že si nastaví budík a vstane a zas ide do kolotoča, nikto ho neotravuje, tak robí...

bojím sa, stať sa môže všeličo, už nie je najmladší a od mladosti svoje telo takto týra, dúfam, že mu to jeho telo nevráti aj s úrokami

moni1412
10. dec 2007

ja sa k vam tiez pridam. Moj manzel nie je sice podnikatel, ale robi v jednej firme, v ktorej pozaduju uplne maximalne nasadenie a aj to im niekedy nestaci. Vecer chodi domov o pol desiatej... nic z neho nemam. Niekedy robi aj cez vikend. Tiez ma to dost trapi, ale nemozme si dovolit aby pracu nechal. Ja som na PN od zaciatku tehotenstva a neviem dokedy budem...a prave preto je to este tazsie. Keby tu nemam Murka ( nas perzan ), tak sa asi zblaznim... Dufam, ze ked sa narodi malinke, bude s nami castejsie ( asi som velka optimistka)

francesca26
autor
10. dec 2007

no ten moj ani netui co je konik 😅 ...asi by kukal jak puk keby videl, ze aj taketo neco existuje. Ked ma vece najde na nete mysli, ze chatujem s chlapmi na booom 😠 😒 a tiez ako ty vravis: spolubyvajuca:100 bodov!!! niekedy i pripadam uz ako krava, vymylam si program, chodim do fitka, do kina na filmy ktoré a vobec nbavia, len aby som nesedela doma a nemusela ho cakat. Vzdy si poviem, ze snad ked dojdem tak ma uz bude cakat, ale opak je pravda. Ked vie, ze mam program, pracuje este dlhsie!!! Stale mi vravi, ze to robi len preto aby raz nemusel robit vobec,ale neverim tomu.
A nejhrsie je, ze uz pomaly nemam ani skym travit volny ca, pretoze kamosky su povydavane, doma maju mimna a tak sa pristihnem ako brazdim obchody a nakupujem nezmysli sama! ☹

karkulka55
10. dec 2007

aj moj spava velmi malo, neskoro chodi domov, cca okolo 10 niekedy aj neskor..a skoro rano vstava, vela cestuje, chodi autom hore dole, rozmysla stale nad svojim biznisom...sa tiez bojim ze sa mu nieco stane, ale on nechce polavit..ked jeden den ze v mesiaci len tak lenosime, tak je z toho cely nervozny a musi aspon nieco napisat aspon nieco vybavit...

karkulka55
10. dec 2007

francesca: uplne viem o com hovoris!!! ja som na tom tak isto..a uz mi dochadzaju napady ako sa zabavit...a moje kamosky maju tiez kazda svoj zivot a nemaju cas a ani chut so mnou kazdy den nieco podnikat...

francesca26
autor
10. dec 2007

tilly ani ten moj neni najmladsi...a ani nehovorim ako sa casto stazuje, ze mu je zle, lebo bud sa preje alebo neje vobec lebo nestiha a ze ho vsetko boli!!

francesca26
autor
10. dec 2007

karkulka: najnovsie chodim na brusne tance! 2x tyzdenne fitko, 1x brusne, vzdy po robote nakupy v Auparku (v supermarkete am uz tety poznaju 😀 )a hajdemo domeno. som z toho chora! Stale sama, uz sa pristihujem ako si aj nahlas rozpravam 😀

moni1412
10. dec 2007

Ja by som bola radsej, keby bol castejsie doma, mozno keby aj menej zarabal... Ale nechcem mu ani povedat, aby si nasiel nieco ine. Mozno by to spravil, ale nechcem aby to spravil a potom niekedy lutoval, ze to spravil.

moni1412
10. dec 2007

Baby, vy aspon mate kde chodit. Byvame v takom malom mestecku, kde obchody zatvaraju uz okolo tretej, stvrtej...okrem toho mam len 2 hodiny vychadzky...nie je to bohvieco.

karkulka55
10. dec 2007

ja som uz dospela do takeho stadia, ze ma ani nic nebavi, musim aj ja zase zacat chodit cvicit, nieco so sebou robit, najst si nejaku zabavku...ja len nakupim uvarim operiem ozehlim kuknem telku, obcas vybehnem niekam na kavu a domov a spat, a mam pocit ze mi strasne zivot medzi prstami uteka...
ja si tiez rozpravam 😀 a uz ma dokaze rozplakat aj reklama...strasne 😖

francesca26
autor
10. dec 2007

moni: v dnesnej dobe je asi clovek rad, ze ma robotu. ten moj ma firmu a je si sefom sam sebe, ale niekedy mam pocit, ze keby bol vykonny riaditel niekde, tak ho vidim aj castejsie.

sloboda4
10. dec 2007

ahojte...
pridavam sa ☹ nas tatko rano o 6.00 odíde z domu a vrati sa okolo 21.00...uplna parada, robi sviatky, piatky....jedine nedele ma volne a tie sa snaži venovat sa nam....aj ked casto na nom vidim že mu to všetko riadne ide na nervy a to chceme zacat na jar stavat....to si viem už predstaviť ☹

tiež som byvala cele dni doma sama pokial sme nemali drobca...teraz vsetok cas travim s nim ja kedže muž nie je doma......s kamoskami som nebola vonku cele 2 roky....a o volnom case ani nehovorim... ☹ ☹ dni su take stereotypne....ale nestazujem sa, kedže popri materskej doma aj trosku pracujem-tym je den taky pestrejsi 😉

jednak tie peniaze ktore zarobi nam davaju max. slobodu a volnost /dovolenky, restiky, oblečka, kozmetička a tak/ ale neviem...zacinam mat pocit, že už nie je v tomto svete cas na objatie, pusky a tak.....nevravim že to nemam ☹ ale zda sa mi že casto pocujem /ato nie len v nasom vztahu/ vety typu.....som unaveny, nevladzem, zajtra, potom a tak

mne staci malo, luxus nepotrebujem.....chcem zdravie a rodinu...

francesca26
autor
10. dec 2007

moni: ja poznam Banovce! ti verim, ze tam je to take tichunke. Ale vies ked chodim vsade sama ci uz to fitko alebo nakupy ani ma to nebavi!!
Kamosky na tieto zabavky cas nemaju... ☹ ☹ ☹
karkulka: u nas sa da jest zo zeme co to mam tak vypucovane 😀 ...

karkulka55
10. dec 2007

taky klasicky zivotny standard, ked netreba obratit korunu tri krat...ziaden tazky prepych, to presne chcem aj ja...ale ja mam pocit ze on tie peniaze nezaraba ani preto aby si nieco kupil alebo mohol dovolit ale preto ze je to ohodntenie toho ako skvele pracuje...

moni1412
10. dec 2007

sloboda4: mam tiez ten pocit. Uz vela ludi name na seba cas. Su pre nich dolezitejsie materialne veci ako rodina. Potom sa nemozme cudovat, co vyrasta z deti, ked sa im rodicia dostatocne nevenuju... Kazdy sa nahli len za peniazmi, ale kde nechali zmysel zivota? pravy zmysel zivota...neviem, aspon pre mna to je rodina. nastastie my tam este nie sme, no bojim sa, ze ked to takto pojde dalej...

moni1412
10. dec 2007

francesca: keby sa tu dalo kde ist, aspon nejaky cas by ma to bavilo. Ale tu fakt skoro nic nie je. Este aj toho nasho kocurika musim budit, ked sa chcem zahrat, lebo ten by zasa cele dni spal 😀

francesca26
autor
10. dec 2007

ten moj zas furt len "investuje" zarobi a uz premysla kam investovat! V noci som sa raz zobudila on lezal na chrbte a pozeral do stropu. Som s apytala co tam vidi a on ze premysla nad praou!! Druha milenka 😀 😀 alebo prva?? 😅

sloboda4
10. dec 2007

moni.....aj ten moj si kladie latku stale vysie a vysie........niekedy musim urobit veeelmi krik a spustit veeeeelky plac /aj vcera 😅 som spustila/ aby pochopil že si musi najst cas ....aj na to aby ma potulkal 😎 a tak.... sak kde by sme sa takto dopracovali
vsetkeho vela skodi a prachov a prace tiež.....ale vysvetluj to chlapom 😖 stale dokola a dokola

francesca26
autor
10. dec 2007

ale blizko je Trencin...tam je mooc pekne...ale asi nie na kazdy den, ze?

sloboda4
10. dec 2007

francesca 😉 😉 aj moj si pomaly každu noc kupuje novy jeep 😀

moni1412
10. dec 2007

francesca: blizko ako blizko. dokonca tam robi manzel. Ale s tymi mojimi vychadzkami sa to neda skombinovat.

karkulka55
10. dec 2007

ten moj dokonca aj zo sna pracuje, predava, podpisuje zmluvy, vymysla...som sa zobudila a on vo velkej hadke sam so sebou, zo sna!!to je ake psycho, sak na palicu...riesi milion veci naraz a nevie kde mu hlava stoji

ja som tiez par krat urobila vela kriku, ze sa minevenuje, ze je stale prec, tak sme isli na vylet, na ktory tahal pocitac, ze trosku tam popracuje, skoro ma dr.lo 🙄

francesca26
autor
10. dec 2007

sloboda: keby som mala na ksichte nalepenu znacku jeho oblubeneho auta asi by si vsimol, ze existujem 😀
moni: ja mam banovce moc rada, volakedy som tam chodila za kamoskou, viem ze tam to cele prejdes za hodku a to este stihnes poklebetit so susedou 😀

dianty
10. dec 2007

a nesnažili ste sa s nimi o tom porozprávať??? 😕

moni1412
10. dec 2007

francesca: z kadial si, ak mozem vediet? Ked tak poznas Banovce.

francesca26
autor
10. dec 2007

karkulka: najviac ma vie nastvat, ked v sobotu okolo desiatej zapne mobil a v tom zacne zvonit! niekedy by som ho schmatla a vysmarila z okna...ale asi by som letela s nim 😒

sloboda4
10. dec 2007

karkulka mala si mu po nom riadne poskakat....my ked ideme na vylet tak zase vsaaaade letime jak telce....ideme sa kupat a v bazene sme 20min - vysvetli to 2 rocnemu decku ktore reve jak pavian že sa chce kupat.........boli sme v zoo bojnice a prosim pekne celu sme ju presli za 38 min /schvalne som si to stopla/ - a zase vysvetli dietatu že slony nemožeme pozerat 10min ale iba 1min lebo tatko sa ponahla ☹ 😅 😠
vlastne to mi ide najviac na nervy.......uponahlanost 😠